...

Kluby

Stowarzyszenie Klub Sportowy LIVE powstało w 1997 roku. Klub jest jednosekcyjny - specjalizuje się w narciarstwie zjazdowym. Prowadzi treningi dla dzieci (dziecko młodsze, dziecko starsze), oraz młodzieży (młodzik, junior). Klub ma na swoim koncie wiele sukcesów zarówno w regionie, kraju, jak też zagranicą.

Kadrę klubu stanowią:

Jakub Ilewicz: absolwent AWF Katowice. Na nartach jeździ od trzeciego roku życia. Dwukrotny Mistrz Polski seniorów, zawodnik startujący w Pucharze Świata, trener I klasy w narciarstwie zjazdowym. Założyciel Akademii Jakuba Ilewicza. Specjalista od przygotowania motorycznego.

Joanna Kukuczka: absolwentka AWF w Katowicach. Trener I klasy – narciarstwo zjazdowe. Instruktor pływania oraz tańca.

Dariusz Czerniawski: trener w szkole sportowej w Zakopanem, pracował m. in. jako asystent trenera w kadrze mężczyzn, serwisant w Kadrze kobiet, asystent trenera w kadrze kobiet, asystent trenera w Kadrze B mężczyzn,trener w Klubie Sportowym LIVE. Od lat związany z narciarstwem, dobra dusza drużyny. Organizator zawodów, specjalista od serwisowania sprzętu narciarskiego.

Przemysław Szczerba: absolwent AWF w Katowicach. Trener i pasjonat przygotowania motorycznego oraz piłki nożnej. Wolne chwile poświęca rodzinie, podróżowaniu i wszelkim aktywnościom – od biegania po jazdę na nartach.

Głównym trenerem KS LIVE jest mgr Piotr Ilewicz - trener Klasy Mistrzowskiej, w latach 2007-2010 trener Kadry Narodowej. Wieloletnie doświadczenie chętnie przekazuje młodym zawodnikom.