...

Klasyfikacja zawodników

Junior A / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Podżorska Magda 2006 UKS Brenna-Górki 100 - - 36 - 80 - - 216
2 Paluch Kamila 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 32 - - 45 - 100 - - 177
3 Pokorny Weronika 2006 SRS Czantoria Ustroń 60 - - 100 - 0 - - 160
4 Wojciech Kamila 2007 SRS Czantoria Ustroń 80 - - - - 60 - - 140
5 Stelmach Zuzanna 2004 SiKReT Gliwice 40 - - 60 - 36 - - 136
6 Drozdowska Agata 2006 SRS Czantoria Ustroń 45 - - 50 - 40 - - 135
7 Dziedzic Oliwia 2007 SRS Czantoria Ustroń 36 - - 40 - 45 - - 121
8 Kohut Natalia 2004 SRS Czantoria Ustroń 50 - - 0 - 32 - - 82
9 Kaszyńska Kinga 2005 KS Racing Kids 0 - - 80 - - - - 80
10 Walke Marta 2006 SiKReT Gliwice 26 - - - - 50 - - 76
11 Kępińska Marta 2005 SRS Czantoria Ustroń 29 - - 0 - 29 - - 58
12 Motoszko Pola 2007 Pilch Ski Academy - - - 0 - - - - 0
12 Heller Tatiana 2005 SRS Czantoria Ustroń - - - - - 0 - - 0

Junior A / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Koźbiał Piotrek 2006 KS LIVE 0 - - 100 - 100 - - 200
2 Śliwka Mikołaj 2006 SRS Czantoria Ustroń 100 - - 80 - 0 - - 180
3 Adamczyk Hieronim 2005 UKS Brenna-Górki 50 - - 45 - 50 - - 145
4 Aksamit Jan 2007 Ochman Ski Race Team - - - 50 - 80 - - 130
5 Szydło Jakub 2006 SiKReT Gliwice 36 - - 36 - 36 - - 108
6 Cieślar Oliver 2006 MKS Skrzyczne Szczyrk 32 - - 32 - 24 - - 88
7 Wojciech Aleksander 2003 SRS Czantoria Ustroń 80 - - - - 0 - - 80
7 Greene Kacper 2007 SRS Czantoria Ustroń 40 - - 40 - - - - 80
9 Skaziak Patryk 2007 Adventure Ski Team 45 - - 26 - - - - 71
10 Wolański Igor 2005 SRS Czantoria Ustroń 0 - - 20 - 45 - - 65
11 Mika Antoni 2006 SiKReT Gliwice 24 - - 18 - 22 - - 64
12 Pawlik Konrad 2007 KS Racing Kids 60 - - 0 - - - - 60
12 Zięba Kacper 2007 KS LIVE 0 - - 60 - 0 - - 60
12 Hamerlak Antoni 2007 Adventure Ski Team - - - - - 60 - - 60
15 Czudej Konrad 2006 UKS Brenna-Górki 26 - - 0 - 29 - - 55
16 Kosiak Mateusz 2007 SiKReT Gliwice 29 - - 16 - 0 - - 45
17 Frycz Mateusz 2007 UKS Alfa - - - - - 40 - - 40
18 Siut Maciej 2006 SiKReT Gliwice - - - - - 32 - - 32
19 Poloński Julian 2007 SiKReT Gliwice 0 - - 29 - - - - 29
20 Walke Paweł 2007 SiKReT Gliwice - - - - - 26 - - 26
21 Styrna Michał 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - 24 - - - - 24
22 Czekaj Mateusz 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 22 - - 0 - 0 - - 22
22 Gajda Jakub 2006 Adventure Ski Team - - - 22 - 0 - - 22
24 Meissner David 2005 SRS Czantoria Ustroń 0 - - 0 - - - - 0
24 Chmielniak Kacper 2007 KS Racing Kids - - - 0 - - - - 0
24 Hankus Piotr 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - 0 - - - - 0
24 Borkowski Michał 2007 SiKReT Gliwice - - - 0 - - - - 0
24 Młynarczyk Jan 2006 SiKReT Gliwice - - - 0 - - - - 0
24 Klik Jakub 2005 SiKReT Gliwice - - - - - 0 - - 0

Junior B / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Koźbiał Kasia 2008 KS LIVE 100 - - 100 - 100 - - 300
2 Kurpas Nina 2008 KS Racing Kids 32 - - 80 - 60 - - 172
3 Szmit Julia 2009 Żywiecki Klub Narciarski 80 - - 0 - 80 - - 160
4 Bartosz Anna 2009 KS AS 60 - - 45 - 45 - - 150
5 Kaliszuk Antonina 2009 KS MMS Dendysski 26 - - 60 - 40 - - 126
6 Biadała Maja 2009 KS Racing Kids 50 - - 50 - - - - 100
7 Copija Zuzanna 2009 KS AS 24 - - 32 - 36 - - 92
8 Gurbiel Amelia 2009 SRS Czantoria Ustroń 40 - - 40 - 0 - - 80
9 Szewczyk Maria 2008 MKS Skrzyczne Szczyrk 29 - - 0 - 50 - - 79
10 Śliwka Emilia 2008 SRS Czantoria Ustroń 36 - - 36 - 0 - - 72
11 Aleksa Aleksandra 2008 SiKReT Gliwice 22 - - 0 - 29 - - 51
12 Wylenzek Alicja 2009 SiKReT Gliwice 20 - - 29 - - - - 49
13 Dziendziel Dominika 2008 MKN Zryw 45 - - 0 - 0 - - 45
14 Cembrzyńska Maria 2009 KS LIVE 0 - - - - 32 - - 32

Junior B / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Jaworski Igor 2008 UKS Brenna-Górki 100 - - 80 - 80 - - 260
2 Olszak Igor 2008 SRS Czantoria Ustroń 80 - - 60 - 40 - - 180
3 Sass Michał 2009 MKN Zryw 45 - - 36 - 45 - - 126
4 Korczyk Franciszek 2008 Adventure Ski Team 60 - - 45 - 0 - - 105
5 Rakszawski Alex 2009 KS Racing Kids - - - 100 - 0 - - 100
5 Strączek Maciej 2008 KS LIVE - - - 0 - 100 - - 100
7 Kozaczka Kajetan 2009 MKN Zryw 50 - - 40 - - - - 90
8 Poncyliusz Łukasz 2008 KS Racing Kids 36 - - - - 50 - - 86
9 Heczko Mikołaj 2009 SRS Czantoria Ustroń 26 - - 22 - 36 - - 84
10 Deda Aleksander 2008 SRS Czantoria Ustroń 40 - - 24 - 0 - - 64
11 Krosny Franciszek 2009 KS Sportbaza 36 - - 26 - - - - 62
12 Telec Aleksander 2009 KS LIVE - - - 29 - 32 - - 61
13 Walichnowski Michał 2008 UKS Brenna-Górki 0 - - 0 - 60 - - 60
14 Bornikowski Franciszek 2009 SRS Czantoria Ustroń 22 - - 32 - - - - 54
15 Polak Hugo 2008 SRS Czantoria Ustroń - - - 50 - - - - 50
16 Kluzik Jacek 2008 KS Racing Kids 24 - - 20 - - - - 44
16 Majka Igor 2009 SRS Czantoria Ustroń 18 - - - - 26 - - 44
18 Tokarz Karol 2009 MKN Zryw 0 - - 14 - 29 - - 43
19 Gancarz Filip 2009 UKS Brenna-Górki 20 - - 18 - 0 - - 38
20 Kosiak Michał 2009 SiKReT Gliwice 29 - - 0 - - - - 29
21 Konior Kajetan 2009 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - 16 - - - - 16
22 Garus Filip 2009 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - 15 - - - - 15
23 Barczyk Piotr 2009 Profi Sport - - - 13 - - - - 13
24 Frank Filip 2009 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
24 Grupiński Franciszek 2009 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
24 Nieścieronek Julian 2009 Pilch Ski Academy 0 - - 0 - - - - 0
24 Miłosz Jan 2009 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
24 Świniarski Wojciech 2009 MKN Zryw 0 - - 0 - - - - 0
24 Sulimierski Jeremi 2009 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
24 Meres Karol 2009 Żywiecki Klub Narciarski - - - 0 - - - - 0
24 Mirski Borys 2009 Profi Sport - - - 0 - - - - 0
24 Więcławski Franciszek 2009 Ochman Ski Race Team - - - 0 - - - - 0
24 Sobolewski Michał 2009 UKS Alfa - - - - - 0 - - 0

Junior C / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Gałuszka Julia 2010 KS Beskidy 45 - - 100 - 80 - - 225
2 Mitka Milena 2010 Żywiecki Klub Narciarski 80 - - 29 - 100 - - 209
3 Wasilewska Zofia 2010 KS AS 60 - - 60 - 50 - - 170
4 Tsytsaniuk Kateryna 2010 Adventure Ski Team 100 - - 50 - - - - 150
5 Wojciechowska Jagoda 2010 Pilch Ski Academy 50 - - - - 60 - - 110
6 Różańska Magda 2010 UKS Alfa 29 - - 80 - - - - 109
7 Targosz Amelia 2010 KS Beskidy 26 - - 45 - 36 - - 107
8 Łaciak Natalia 2011 MKS Skrzyczne Szczyrk 16 - - 36 - 40 - - 92
9 Janos Emilia 2010 SRS Czantoria Ustroń 20 - - 40 - 26 - - 86
10 Nieścieronek Jagoda 2010 Pilch Ski Academy 0 - - 26 - 45 - - 71
11 Pierlak Hanna 2011 Pilch Ski Academy 40 - - 0 - 26 - - 66
11 Trząska Justyna 2010 KS LIVE 24 - - 24 - 18 - - 66
13 Wyrwas Nadia 2010 KS LIVE 32 - - 32 - - - - 64
14 Telec Alicja 2011 KS LIVE 12 - - 16 - 32 - - 60
15 Krupa Katarzyna 2011 MKS Skrzyczne Szczyrk 22 - - 0 - 29 - - 51
16 Stolarska-Laszczak Helena 2011 MKN Zryw 15 - - 20 - 14 - - 49
17 Loter Lilianna 2011 KS AS 13 - - 13 - 16 - - 42
18 Zajączkowska Paulina 2010 SRS Czantoria Ustroń 0 - - 18 - 22 - - 40
19 Kasperska Zofia 2010 SRS Czantoria Ustroń 36 - - 0 - 0 - - 36
19 Zhuk Maria 2010 Adventure Ski Team 11 - - 10 - 15 - - 36
21 Łamacz Hania 2010 SRS Czantoria Ustroń 0 - - 24 - 10 - - 34
21 Wyród Zosia 2011 Żywiecki Klub Narciarski 0 - - 14 - 20 - - 34
23 Dudek Lena 2010 Żywiecki Klub Narciarski 18 - - 0 - 11 - - 29
24 Waluś Kalina 2010 MKS Skrzyczne Szczyrk 10 - - 15 - 0 - - 25
25 Sztefko Jagoda 2010 KS AS 6 - - 6 - 12 - - 24
26 Golba Martyna 2010 UKS Brenna-Górki 8 - - 12 - 0 - - 20
27 Warczyglowa Emilka 2010 KS LIVE 5 - - 5 - 9 - - 19
28 Wróblewska Antonina 2011 SRS Czantoria Ustroń 7 - - 9 - 0 - - 16
28 Białek Aniela 2010 Żywiecki Klub Narciarski 1 - - 2 - 13 - - 16
30 Szafarz Marysia 2010 Żywiecki Klub Narciarski 14 - - 0 - 0 - - 14
31 Lukas Pola 2010 KS Beskidy 0 - - 11 - 0 - - 11
31 Skutil Lena 2011 KS AS - - - 3 - 8 - - 11
33 Goc Hanna 2010 KS AS 3 - - 7 - - - - 10
34 Nikiel Helena 2011 MKS Skrzyczne Szczyrk 9 - - - - - - - 9
35 Klimczak Marika 2011 KS AS - - - 8 - 0 - - 8
36 Białek Jagna 2011 Żywiecki Klub Narciarski 0 - - 0 - 7 - - 7
37 Tarnawa Lena 2010 KS AS 4 - - 0 - - - - 4
37 Noga Zofia 2011 KS Beskidy 0 - - 4 - 0 - - 4
39 Polońska Ida 2010 SiKReT Gliwice 2 - - 0 - - - - 2
40 Wylenzek Zuzanna 2010 SiKReT Gliwice 0 - - 1 - - - - 1
41 Kanclerz Olga 2010 Adventure Ski Team 0 - - 0 - - - - 0
41 Czerwińska Maja 2011 SRS Czantoria Ustroń 0 - - - - - - - 0
41 Laszczowska Nina 2011 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
41 Masiak Amelia 2010 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
41 Ziora Zuzanna 2011 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
41 Nikiel Roksana 2010 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - 0 - - - - 0
41 Gajda Agata 2011 Adventure Ski Team - - - - - 0 - - 0
41 Procenko Victoria 2010 Pilch Ski Academy - - - - - 0 - - 0

Junior C / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Przybyła Wojciech 2010 Pilch Ski Academy 100 - - 100 - 100 - - 300
2 Ptaszkiewicz Szymon 2010 KS Beskidy 80 - - 50 - 60 - - 190
3 Stojanik Konrad 2010 KS AS 45 - - 80 - - - - 125
4 Drewiczewski Jakub 2010 SRS Czantoria Ustroń 50 - - 60 - 0 - - 110
5 Szmaja Jan 2011 Pilch Ski Academy 40 - - 45 - 22 - - 107
6 Jakubowski Jan 2010 Ochman Ski Race Team 60 - - 32 - - - - 92
7 Surdy Bartłomiej 2010 KS AS 29 - - 24 - 29 - - 82
7 Olesiński Felek 2010 KS Beskidy 24 - - 26 - 32 - - 82
9 Pankiewicz Julian 2011 Żywiecki Klub Narciarski - - - - - 80 - - 80
10 Chornous Artemii 2010 Adventure Ski Team - - - 29 - 50 - - 79
11 Michnik Konrad 2010 SRS Czantoria Ustroń 36 - - 18 - 18 - - 72
11 Szurman Adam 2011 KS Beskidy 32 - - 40 - - - - 72
13 Solecki Marek 2010 KS Beskidy 26 - - 20 - 24 - - 70
14 Widak Artur 2011 KS Racing Kids 13 - - 36 - 14 - - 63
15 Kulczyński Igor 2010 Pilch Ski Academy 0 - - 16 - 40 - - 56
16 Żółtak Bartłomiej 2011 KS AS 0 - - 12 - 36 - - 48
17 Ryczko Nikodem 2010 UKS Alfa - - - - - 45 - - 45
18 Kolasa Aleksander 2010 SRS Czantoria Ustroń 18 - - 13 - 11 - - 42
19 Cholewiński Jakub 2010 KS Racing Kids 15 - - 22 - - - - 37
19 Bryłka Leon 2011 KS Racing Kids 12 - - 9 - 16 - - 37
21 Danel Patryk 2010 Ski TOMO Centrum Narciarskie 16 - - 6 - 12 - - 34
22 Sroga Szymon 2010 SiKReT Gliwice 20 - - 7 - 0 - - 27
23 Wojtyla Marian 2011 niezrzeszony 0 - - - - 26 - - 26
24 Jarno Cezary 2011 KS Racing Kids 22 - - - - - - - 22
24 Czernek Bartek 2010 Żywiecki Klub Narciarski 2 - - - - 20 - - 22
26 Hanslik Bruno 2011 KS Racing Kids 8 - - 10 - 0 - - 18
27 Stelmach Filip 2011 SiKReT Gliwice 0 - - 0 - 15 - - 15
27 Kozieł Aleksander 2010 KS MMS Dendysski 0 - - 15 - - - - 15
29 Mamet Gustaw 2011 Pilch Ski Academy 14 - - 0 - 0 - - 14
29 Stec Michał 2011 Ski TOMO Centrum Narciarskie 6 - - 8 - 0 - - 14
29 Jarnot Stefan 2011 KS Racing Kids 4 - - - - 10 - - 14
29 Krosny Tymoteusz 2010 KS Sportbaza 0 - - 14 - - - - 14
33 Ciślak Filip 2011 Pilch Ski Academy 0 - - 0 - 13 - - 13
34 Urbanek Jakub 2010 MKS Skrzyczne Szczyrk 1 - - 11 - - - - 12
35 Serkies Antoni 2010 KS Racing Kids 11 - - 0 - - - - 11
35 Kristof Kacper 2010 SRS Czantoria Ustroń 7 - - 4 - 0 - - 11
37 Karas Luca 2011 Pilch Ski Academy 10 - - 0 - 0 - - 10
38 Pasterny Seweryn 2010 SRS Czantoria Ustroń 9 - - - - - - - 9
39 Kamiński Adaś 2010 Żywiecki Klub Narciarski 3 - - 5 - 0 - - 8
40 Machej Aleksander 2010 UKS Brenna-Górki 6 - - 0 - 0 - - 6
41 Legaszewski Michał 2011 SiKReT Gliwice - - - 3 - - - - 3
42 Czajkowski Jan 2010 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
42 Łodziński Leon 2010 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
42 Chrobak Marcel 2010 KS LIVE 0 - - 0 - - - - 0
42 Zawadka Natan 2010 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
42 Bański Mateusz 2011 Ski TOMO Centrum Narciarskie 0 - - 0 - - - - 0
42 Hermanowicz Ryszard 2010 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
42 Smerczek Bartek 2010 KS Jump Camp - - - 0 - - - - 0
42 Młot Szymon 2010 KS AS - - - 0 - - - - 0
42 Bańczak Jan 2010 MKN Zryw - - - 0 - - - - 0
42 Kubiczek Jakub 2010 SRS Czantoria Ustroń - - - - - 0 - - 0

Junior D / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Copija Łucja 2012 KS AS 100 - - 100 - 0 - - 200
2 Kruk Matylda 2013 SiKReT Gliwice 40 - - 45 - 80 - - 165
3 Krawczyk Hanna 2012 KS Beskidy 50 - - 60 - 50 - - 160
4 Olesińska Franciszka 2012 KS Beskidy 60 - - 80 - 0 - - 140
5 Owczarz Maria 2013 SRS Czantoria Ustroń 36 - - 36 - 60 - - 132
6 Jakubiec Natasza 2013 Ski TOMO Centrum Narciarskie 80 - - 50 - 0 - - 130
7 Nowak Nina 2012 KS Beskidy 0 - - 0 - 100 - - 100
8 Solecka Anna 2012 KS Beskidy 45 - - 0 - 45 - - 90
9 Nagórska Karolina 2013 SRS Czantoria Ustroń 15 - - 20 - 40 - - 75
10 Stańczyk Zuzanna 2012 KS Racing Kids 26 - - 40 - - - - 66
11 Janik Tola 2013 KS AS 29 - - 32 - 0 - - 61
12 Kozieł Daria 2012 KS MMS Dendysski 32 - - 26 - 0 - - 58
13 Stencel Zuzanna 2013 Profi Sport 18 - - 29 - - - - 47
14 Kohut Nadia 2013 SRS Czantoria Ustroń 22 - - 24 - 0 - - 46
15 Mika Zofia 2012 SiKReT Gliwice 24 - - 18 - 0 - - 42
15 Kolasa Pola 2013 SRS Czantoria Ustroń 20 - - 22 - 0 - - 42
17 Szpikowska Maja 2012 Ski TOMO Centrum Narciarskie 16 - - 0 - 0 - - 16
18 Domagała Natalia 2012 Profi Sport 14 - - - - - - - 14
19 Koncewicz Nina 2013 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
19 Drzyżdżyk Maja 2012 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
19 Malewicz Pola 2013 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
19 Chwesiuk Alicja 2013 KS Beskidy - - - 0 - - - - 0

Junior D / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Węglarz Radek 2013 KS LIVE 80 - - 100 - 80 - - 260
2 Szmaja Mikołaj 2013 Pilch Ski Academy 100 - - 0 - 100 - - 200
2 Kilarski Mateusz 2012 UKS Alfa 60 - - 80 - 60 - - 200
4 Wykrota Filip 2012 KS Racing Kids 50 - - 60 - 24 - - 134
5 Sypień Ignacy 2012 Ochman Ski Race Team 45 - - 29 - 36 - - 110
6 Prochownik Dominik 2012 Żywiecki Klub Narciarski 22 - - 32 - 50 - - 104
7 Śpiewak Tymoteusz 2012 KS AS 36 - - 45 - 22 - - 103
8 Wiecha Wojciech 2012 MKS Skrzyczne Szczyrk 40 - - 11 - 45 - - 96
9 Lenkiewicz Antoni 2013 Pilch Ski Academy 24 - - 40 - 26 - - 90
9 Nieścieronek Jędrzej 2012 Pilch Ski Academy 0 - - 50 - 40 - - 90
11 Gałaszek Jakub 2012 Pilch Ski Academy 32 - - 0 - 32 - - 64
12 Szczyrba Franciszek 2012 SRS Czantoria Ustroń 20 - - 22 - 20 - - 62
13 Gancarz Karol 2013 UKS Brenna-Górki 16 - - 20 - 13 - - 49
14 Herman-Wojtyna Jan 2013 KS LIVE 5 - - 24 - 18 - - 47
15 Uklejewicz Oliwier 2013 SRS Czantoria Ustroń 26 - - 8 - 12 - - 46
16 Dikow Iwanow Stanisław 2013 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - 26 - 15 - - 41
17 Przybyła Jakub 2013 Pilch Ski Academy 0 - - 36 - 0 - - 36
18 Odrzywołek Karol 2013 MKN Zryw 13 - - 13 - 8 - - 34
18 Skutil Michał 2013 KS AS 9 - - 15 - 10 - - 34
20 Ziora Mateusz 2013 KS Beskidy 8 - - 10 - 14 - - 32
21 Zieliński Leon 2012 MKN Zryw 14 - - 7 - 9 - - 30
21 Głowacki Tymek 2013 KS Beskidy 12 - - 18 - 0 - - 30
23 Hess Tobiasz 2012 KS LIVE 29 - - 0 - 0 - - 29
23 Srokol Wojciech 2013 SRS Czantoria Ustroń 15 - - 14 - 0 - - 29
23 Jastrzębski Leon 2012 MKN Zryw - - - - - 29 - - 29
26 Marek Antoni 2012 Ski TOMO Centrum Narciarskie 11 - - 0 - 11 - - 22
27 Jurczok Franciszek 2012 SRS Czantoria Ustroń 4 - - - - 16 - - 20
28 Bojdylla Mikołaj 2012 Profi Sport 7 - - 12 - - - - 19
29 Koba Jakub 2012 MKN Zryw 18 - - 0 - 0 - - 18
30 Łamacz Józek 2013 SRS Czantoria Ustroń 10 - - 6 - 0 - - 16
30 Kufel Jan 2013 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - 16 - 0 - - 16
32 Smerczek Aleksander 2012 KS Jump Camp - - - 9 - - - - 9
33 Pawlak Stanisław 2013 SRS Czantoria Ustroń 6 - - - - 0 - - 6
34 Siminkovych Oleksii 2013 KS LIVE 3 - - 0 - 0 - - 3
35 Szubka Mikołaj 2012 Profi Sport 0 - - 0 - - - - 0
35 Bitner Jan 2013 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
35 Barszczyk Aleksander 2013 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
35 Weiss Jan 2013 KS Beskidy 0 - - 0 - 0 - - 0
35 Fabiański Igor 2012 SRS Czantoria Ustroń 0 - - - - - - - 0
35 Deptuła Bruno 2012 KS Racing Kids 0 - - - - - - - 0
35 Zwierzyński Paweł 2013 KS Beskidy - - - 0 - 0 - - 0

Junior E / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Zawada Lena 2014 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 100 80 - 100 - - - 280
2 Kijanowska Arianna 2014 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 80 50 - 80 - - - 210
3 Sroczyńska Anna 2014 KS Beskidy - - 100 - 50 - - - 150
4 Bartosik Sara 2015 KS LIVE - 50 36 - 45 - - - 131
5 Byrt Maja 2015 KS LIVE - 45 32 - 40 - - - 117
6 Darowska Iga 2015 KS Beskidy - 26 22 - 60 - - - 108
7 Herman-Wojtyna Anna 2015 KS LIVE - 40 40 - 26 - - - 106
8 Wąsik Kamila 2014 Ikatur Ski Club - 60 45 - - - - - 105
9 Guzik Sylwia 2015 Miejski KS BABIA GÓRA - 29 26 - 29 - - - 84
10 Suchenek Maria 2015 KS Beskidy - 22 60 - - - - - 82
11 Kuczera Malwina 2015 UKS Brenna-Górki - 32 20 - 24 - - - 76
12 Sobczak Julia 2015 KS Alpino - 20 15 - 32 - - - 67
13 Walichnowska Maja 2014 UKS Brenna-Górki - 12 14 - 16 - - - 42
14 Bartosz Aleksandra 2015 KS AS - 11 12 - 18 - - - 41
15 Gołyszny Zofia 2014 KS AS - - 18 - 22 - - - 40
16 Hess Maja 2014 KS Jump Camp - 13 9 - 15 - - - 37
17 Weiss Zuzanna 2015 KS Beskidy - 36 - - - - - - 36
17 Domicz Aleksandra 2014 KS Mikołajek - - - - 36 - - - 36
19 Bednarz Kornelia 2015 KS AS - 18 16 - - - - - 34
20 Trela Blanka 2014 MKN Zryw - - 29 - - - - - 29
21 Wiecha Hanna 2015 MKS Skrzyczne Szczyrk - 8 - - 20 - - - 28
22 Pośpiech Marianna 2015 KS Racing Kids - 15 11 - - - - - 26
22 Tompalska Małgorzata 2014 SiKReT Gliwice - 6 10 - 10 - - - 26
24 Weightman Maya 2014 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 7 5 - 13 - - - 25
25 Kurlit Olga 2014 Ikatur Ski Club - - 24 - - - - - 24
25 Płocińska Wanda 2015 KS Beskidy - 24 - - - - - - 24
27 Bugno Michalina 2014 SiKReT Gliwice - 16 7 - - - - - 23
28 Raczek Ala 2015 Profi Sport - - 8 - 14 - - - 22
29 Golba Julia 2014 UKS Brenna-Górki - 10 - - 11 - - - 21
30 Smolnik Zofia 2014 Profi Sport - 5 6 - 9 - - - 20
31 Deda Alicja 2015 SRS Czantoria Ustroń - 9 - - 8 - - - 17
32 Siminkovych Oliwia 2015 KS LIVE - 14 - - - - - - 14
33 Sobaś Amelia 2014 Ikatur Ski Club - - 13 - - - - - 13
34 Tomica Iga 2015 SRS Czantoria Ustroń - - - - 12 - - - 12
35 Krolikowski Victoria 2015 Profi Sport - 4 4 - - - - - 8

Junior E / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Wesołowski Jan 2014 KS Beskidy - 100 100 - 100 - - - 300
2 Dziwisz Piotr 2014 KS LIVE - 80 60 - 80 - - - 220
3 Pielesiek Julian 2015 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 50 80 - 45 - - - 175
4 Kaczmarek Andrzej 2014 UKS Brenna-Górki - 24 60 - 60 - - - 144
5 Pękala Alan 2014 KS Beskidy - 40 45 - 50 - - - 135
6 Gurbiel Kajetan 2014 SRS Czantoria Ustroń - 60 29 - 24 - - - 113
7 Wasilewski Tymon 2015 KS AS - 32 32 - 40 - - - 104
8 Przybyła Piotr 2014 KS Beskidy - 36 20 - 36 - - - 92
9 Tomczuk Alexander 2015 KS LIVE - 29 40 - 18 - - - 87
10 Sonik Stanisław 2015 Ikatur Ski Club - 45 36 - - - - - 81
11 Kozłowski Adam 2015 SRS Czantoria Ustroń - 22 24 - 20 - - - 66
12 Kaczmarek Wojciech 2014 UKS Brenna-Górki - - 26 - 32 - - - 58
13 Lukas Natan 2015 KS Beskidy - 13 13 - 29 - - - 55
14 Tokarz Emil 2015 MKN Zryw - 18 11 - 22 - - - 51
15 Wróblewski Stanisław 2015 SRS Czantoria Ustroń - 16 18 - 15 - - - 49
16 Nowakowski Piotr 2014 KS Racing Kids - 20 22 - - - - - 42
17 Lisik-Górnik Borys 2015 niezrzeszony - 9 14 - 11 - - - 34
18 Lisik-Górnik Hugo 2015 niezrzeszony - 12 10 - 10 - - - 32
19 Kruczek Maciej 2015 KS LIVE - 14 15 - - - - - 29
20 Stencel Szymon 2015 Profi Sport - - 12 - 14 - - - 26
20 Stańczyk Franciszek 2015 KS Jump Camp - 7 7 - 12 - - - 26
20 Barszczyk Leonard 2015 KS Beskidy - 26 - - - - - - 26
20 Solecki Filip 2014 KS Beskidy - - - - 26 - - - 26
24 Bieczek Stanisław 2014 Profi Sport - 11 - - 13 - - - 24
25 Mucha Aleksander 2015 UKS Brenna-Górki - - 6 - 16 - - - 22
26 Nagórski Maciej 2015 SRS Czantoria Ustroń - 10 9 - - - - - 19
27 Polończyk Grzeogorz 2014 KS Racing Kids - - 16 - - - - - 16
28 Karbowniczek Błażej 2015 KS Racing Kids - 15 - - - - - - 15
29 Figlak Aleksander 2015 Profi Sport - - 3 - 9 - - - 12
30 Bojdylla Miłosz 2014 Profi Sport - 6 5 - - - - - 11
31 Garus Max 2014 MKS Skrzyczne Szczyrk - - 8 - - - - - 8
31 Chrobak Franciszek 2014 Profi Sport - 8 - - - - - - 8
33 Michnik Kamil 2014 SRS Czantoria Ustroń - 4 2 - - - - - 6
34 Palicki Wojciech 2015 KS Alpino - 5 - - - - - - 5
35 Gomułka Jan 2014 Profi Sport - - 4 - - - - - 4

Junior F / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Słowik Antonina 2016 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 80 100 - 100 - - - 280
2 Bartosik Nela 2017 KS LIVE - 100 80 - 60 - - - 240
3 Barcik Ewa 2016 KS LIVE - 60 45 - 80 - - - 185
4 Mazur Zofia 2016 KS AS - 50 40 - 45 - - - 135
5 Goli Hanna 2016 KS AS - 45 36 - 36 - - - 117
6 Frajczyk Lena 2016 SRS Czantoria Ustroń - 40 29 - 32 - - - 101
7 Borkowska Oliwia 2016 KS AS - - 60 - 40 - - - 100
7 Bral Kaja 2016 KS Beskidy - - 50 - 50 - - - 100
9 Kruczek Julia 2017 KS LIVE - 32 20 - 26 - - - 78
10 Urbaniak Apolonia 2016 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 36 32 - - - - - 68
11 Zawada Julia 2016 Ski TOMO Centrum Narciarskie - - 26 - 29 - - - 55
12 Popek Natalia 2017 KS LIVE - - 22 - 24 - - - 46
13 Wrzosek Pola 2017 KS AS - - 24 - - - - - 24
14 Kristof Zuzanna 2016 SRS Czantoria Ustroń - - - - 22 - - - 22

Junior F / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Zawody #1 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #4 (KR) Zawody #3 (SL) Beskidzkie Nadzieje #5 Beskidzkie Nadzieje #1 Punkty
1 Tomczuk Borys 2016 KS LIVE - 100 100 - 100 - - - 300
2 Greń Oliwier 2017 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 80 80 - 60 - - - 220
3 Janusz Jonathan 2016 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 60 50 - 80 - - - 190
4 Stańczyk Szymon 2016 KS Racing Kids - 50 32 - 50 - - - 132
5 Panasiuk Borys 2016 KS Alpino - 45 36 - 45 - - - 126
6 Wymysło Bartosz 2016 KS AS - 40 45 - 40 - - - 125
7 Hess Miłosz 2017 KS LIVE - 32 60 - 32 - - - 124
8 Kaszyca Tymon 2016 KS Alpino - 26 26 - 24 - - - 76
9 Trznadel Teodor 2016 KS Alpino - 18 20 - 36 - - - 74
10 Hess Adrian 2017 KS Jump Camp - 40 - - 29 - - - 69
11 Gomola Tymoteusz 2017 UKS Brenna-Górki - 29 29 - - - - - 58
11 Bąk Maciej 2016 UKS Brenna-Górki - 20 24 - 14 - - - 58
13 Marek Tobiasz 2017 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 15 16 - 26 - - - 57
14 Porzycki Bartłomiej 2017 Ski TOMO Centrum Narciarskie - - 22 - 20 - - - 42
15 Chwesiuk Maksymilian 2016 KS Beskidy - - 40 - - - - - 40
15 Krolikowski Maksymilian 2017 Profi Sport - - 18 - 22 - - - 40
17 Grzywacz Stanisław 2016 SRS Czantoria Ustroń - 22 - - 16 - - - 38
18 Szydłowski-Pęśko Maks 2017 KS Alpino - 16 - - 18 - - - 34
19 Kołaszewski Tymoteusz 2017 Ski TOMO Centrum Narciarskie - - 14 - 15 - - - 29
20 Prus Mikołaj 2017 KS AS - 24 - - - - - - 24
21 Rosek Mikołaj 2017 Ski TOMO Centrum Narciarskie - - 15 - - - - - 15
22 Figlak Gabriel 2017 Profi Sport - - - - 13 - - - 13