...

Klasyfikacja zawodników

Junior A / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Biegun Olga 2005 KS MMS Dendysski - 100 - - 40 50 - (40) - 100 290
2 Biela Natalia 2004 KS Beskidy - 60 - - 32 80 - 100 - (0) 272
3 Greene Julia 2004 SRS Czantoria Ustroń - 36 - - 80 (29) - 45 - 80 241
4 Niewiadomy Kinga 2005 Żywiecki Klub Narciarski - 32 - - 50 100 - (24) - 29 211
5 Jacyno Natalia 2004 KS LIVE - 0 - - 100 60 - 50 - (0) 210
6 Lenert Emilka 2005 Żywiecki Klub Narciarski - 80 - - - 24 - 60 - 36 200
7 Szewczyk Julia 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk - 50 - - 45 40 - (32) - 60 195
8 Warzecha Amelia 2005 KS AS - - - - 60 0 - 80 - 50 190
9 Dzida Zofia 2004 KS Beskidy - 45 - - 36 45 - (0) - 45 171
10 Plaskura Hanna 2005 KS Racing Kids - 32 - - 26 26 - 29 - (22) 113
11 Formińska Katarzyna 2005 KS Racing Kids - 40 - - - 13 - 36 - 14 103
12 Kohut Natalia 2004 SRS Czantoria Ustroń - 22 - - 24 22 - (18) - 24 92
13 Heller Tatiana 2005 SRS Czantoria Ustroń - 20 - - (0) 15 - 16 - 40 91
14 Stelmach Zuzanna 2004 Sikret Gliwice - 26 - - - 14 - 22 - 20 82
15 Warzecha Justyna 2004 SRS Czantoria Ustroń - 16 - - - 18 - 13 - 26 73
16 Szumańska Joanna 2005 SRS Czantoria Ustroń - - - - - 36 - - - 32 68
17 Gaweł Julia 2005 KS Mikołajek - 18 - - 0 - - 20 - 20 58
18 Szydło Marta 2002 Sikret Gliwice - 24 - - - 0 - 15 - 16 55
19 Kaszyńska Kinga 2005 KS Racing Kids - - - - - 20 - 12 - 15 47
20 Jaśkowiec Magdalena 2004 niezrzeszony - - - - 29 16 - - - 0 45
21 Bulanda Zofia 2005 KS Beskidy - - - - - 32 - 0 - 0 32
22 Janik Tola 2005 niezrzeszony - 0 - - - 0 - 26 - - 26
23 Kępińska Marta 2005 SRS Czantoria Ustroń - - - - - 0 - 11 - 13 24
24 Mołek Marta 2003 MKS Skrzyczne Szczyrk - 0 - - - - - - - 0 0
24 Studencka Zuzanna 2005 KS LIVE - 0 - - - 0 - 0 - 0 0
24 Adamczyk Lilianna 2003 UKS Brenna-Górki - 0 - - - - - - - - 0
24 Koper Maja 2005 KS Racing Kids - - - - - - - - - 0 0

Junior A / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Pluta Jonathan 2005 KS Beskidy - (0) - - 100 80 - 100 - 80 360
2 Hussar Grzegorz 2002 SRS Czantoria Ustroń - 60 - - 50 100 - (45) - 100 310
3 Kamiński Maksymilian 2004 SRS Czantoria Ustroń - 100 - - (0) 60 - 80 - 60 300
4 Balcer Franek 2004 KS Beskidy - (0) - - 80 20 - 60 - 40 200
5 Meissner David 2005 SRS Czantoria Ustroń - 80 - - 45 (0) - 36 - 36 197
6 Adamczyk Hieronim 2005 UKS Brenna-Górki - 36 - - 60 45 - (0) - 50 191
7 Nowodworski Bartek 2004 KS Racing Kids - 40 - - (0) 40 - 40 - 45 165
8 Mitka Olaf 2005 Żywiecki Klub Narciarski - 29 - - 36 26 - 32 - (26) 123
9 Klik Jakub 2005 Sikret Gliwice - 32 - - - 50 - 0 - 24 106
10 Markuzel Michał 2003 SRS Czantoria Ustroń - 26 - - (0) 24 - 22 - 32 104
11 Małecki Karol 2002 MKN Gliwice - 50 - - - - - 50 - 0 100
12 Styrna Jakub 2004 MKS Skrzyczne Szczyrk - 45 - - - 36 - - - 0 81
13 Görlich Łukasz 2004 SRS Czantoria Ustroń - - - - 40 32 - 0 - - 72
14 Markuzel Filip 2005 SRS Czantoria Ustroń - 22 - - 0 22 - 24 - (0) 68
15 Wolański Igor 2005 SRS Czantoria Ustroń - 24 - - - 0 - 29 - - 53
16 Panek Artur 2005 Adventure Ski Team - - - - - 0 - 26 - 22 48
17 Czudej Krystian 2004 UKS Brenna-Górki - - - - 32 0 - - - 0 32
18 Wojciech Aleksander 2003 SRS Czantoria Ustroń - 0 - - 0 29 - - - - 29
19 Przybysz Mateusz 2005 KS Alpino - 0 - - - - - - - - 0
19 Studencki Mateusz 2004 KS LIVE - 0 - - - 0 - 0 - 0 0
19 Biela Dominik 2002 KS Beskidy - 0 - - 0 0 - 0 - (0) 0
19 Wrzoł Max 2004 Adventure Ski Team - - - - - 0 - - - - 0
19 Dziadkowiec Kacper 2002 KS Racing Kids - - - - - - - - - 0 0

Junior B / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Protchenko Alina 2007 Team MB Szczyrk - 100 - - 100 0 - (0) - 100 300
1 Wojciech Kamila 2007 SRS Czantoria Ustroń - 80 - - (0) 80 - 60 - 80 300
3 Osak Joanna 2006 KS Racing Kids - 60 - - 50 100 - 80 - (32) 290
4 Seredyńska Anna 2006 Adventure Ski Team - (29) - - 45 36 - 100 - 60 241
5 Widz Julia 2007 Adventure Ski Team - - - - 80 50 - 0 - 50 180
6 Saniternik Vanessa 2006 SRS Czantoria Ustroń - 40 - - (0) 32 - 40 - 45 157
7 Podżorska Magda 2006 UKS Brenna-Górki - (26) - - 32 40 - 32 - 40 144
8 Drozdowska Agata 2006 SRS Czantoria Ustroń - (24) - - 40 26 - 50 - 26 142
9 Paluch Kamila 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - (0) - - 29 18 - 36 - 24 107
10 Mirek Milena 2006 KS Mikołajek - 45 - - 60 - - - - - 105
11 Walke Marta 2006 Sikret Gliwice - (20) - - 26 22 - 26 - 22 96
12 Pruszowska Maja 2006 KS Racing Kids - 0 - - - 0 - 45 - 36 81
13 Klimek Natalia 2006 KS Mikołajek - 18 - - 36 - - 22 - 0 76
14 Bryłka Maja 2006 KS Racing Kids - 16 - - - 16 - 20 - 16 68
15 Dziekanowska Nikola 2006 Żywiecki Klub Narciarski - 15 - - - 29 - 18 - 0 62
16 Małecka Teresa 2006 MKN Gliwice - 32 - - - - - 29 - 0 61
17 Komierowska Helena 2006 KS Beskidy - - - - - 60 - 0 - 0 60
18 Dziedzic Oliwia 2007 Adventure Ski Team - 22 - - 0 0 - - - 29 51
19 Motoszko Pola 2007 Team MB Szczyrk - 50 - - 0 0 - 0 - (0) 50
20 Stochel Gabriela 2007 Ikatur Ski Club - - - - - 24 - 24 - - 48
21 Zaręba Marta 2007 Adventure Ski Team - - - - 0 45 - 0 - 0 45
22 Mazgaj Hanna 2007 KS Beskidy - 0 - - 0 20 - (0) - 20 40
23 Piecuch Emilia 2006 KS Mikołajek - 36 - - 0 - - - - - 36
24 Dziadkowiec Pola 2006 KS Racing Kids - - - - - - - - - 18 18
25 Donocik Zofia 2006 KS Mikołajek - - - - 0 - - - - - 0
25 Łodzińska Pola 2007 KS Beskidy - - - - - 0 - 0 - 0 0
25 Sawicka Helena 2007 KS MMS Dendysski - - - - - - - 0 - - 0

Junior B / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Koźbiał Piotrek 2006 KS LIVE - 100 - - (0) 100 - 60 - 100 360
2 Pawlik Konrad 2007 KS Racing Kids - 80 - - 80 80 - - - - 240
2 Śliwka Mikołaj 2006 SRS Czantoria Ustroń - 60 - - (14) 50 - 80 - 50 240
4 Zięba Kacper 2007 KS LIVE - 45 - - 100 (24) - 45 - 40 230
5 Hamerlak Antoni 2007 Adventure Ski Team - (24) - - 60 40 - 36 - 80 216
6 Frycz Mateusz 2007 Team MB Szczyrk - 50 - - 40 (0) - 50 - 60 200
7 Greene Kacper 2007 SRS Czantoria Ustroń - (29) - - 50 45 - 32 - 45 172
8 Młynarczyk Jan 2006 Sikret Gliwice - 32 - - 45 (9) - 22 - 32 131
9 Wieczorek Bartłomiej 2007 Sikret Gliwice - - - - - 60 - 40 - 22 122
10 Aksamit Jan 2007 Team MB Szczyrk - 40 - - 32 15 - (0) - 26 113
11 Styrna Michał 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - 22 - - - 32 - 26 - 29 109
12 Zawada Karol 2007 Team MB Szczyrk - - - - - 0 - 100 - 0 100
13 Szydło Jakub 2006 Sikret Gliwice - 20 - - 36 24 - 16 - (0) 96
14 Giza Mikołaj 2006 Adventure Ski Team - - - - 26 29 - 15 - 20 90
15 Walke Paweł 2007 Sikret Gliwice - 26 - - 0 20 - - - 36 82
16 Kufel Jakub 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - 18 - - 22 14 - 24 - (0) 78
17 Cieślar Oliver 2006 MKS Skrzyczne Szczyrk - (10) - - 24 13 - 20 - 18 75
18 Skaziak Patryk 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - 11 - - - 18 - 29 - 15 73
19 Pawlak Jan 2006 Adventure Ski Team - - - - 29 8 - 18 - 16 71
20 Borkowski Michał 2007 Sikret Gliwice - 14 - - 15 26 - - - 11 66
21 Kręcichwost Krzyś 2006 Żywiecki Klub Narciarski - 15 - - - 16 - 12 - 14 57
22 Hankus Piotr 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - 36 - - 0 12 - 0 - (0) 48
23 Czudej Konrad 2006 UKS Brenna-Górki - 9 - - 16 (7) - 9 - 13 47
24 Kuszka Bartek 2006 KS Racing Kids - - - - 20 10 - 13 - 0 43
25 Bożek Marcin 2007 SRS Czantoria Ustroń - 7 - - - 6 - 14 - 12 39
26 Pełda Józek 2007 KS Beskidy - - - - - 36 - 0 - 0 36
27 Siut Maciej 2006 Sikret Gliwice - 0 - - - - - 11 - 24 35
28 Chmielniak Kacper 2007 KS Racing Kids - 8 - - - 5 - 7 - 9 29
29 Gajda Jakub 2006 MKS Skrzyczne Szczyrk - 12 - - - 0 - 10 - 0 22
30 Jurkiewicz Jakub 2007 Sikret Gliwice - 13 - - - 0 - 8 - 0 21
31 Corradini Igor 2006 KS Racing Kids - 0 - - - 4 - 6 - 10 20
32 Ciślak Kacper 2007 Żywiecki Klub Narciarski - - - - 18 0 - 0 - - 18
33 Szmit Kacper 2007 Żywiecki Klub Narciarski - 16 - - - 0 - - - - 16
34 Walczak Maciej 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - - 0 11 - 0 - 0 11
35 Furgała Mateusz 2006 KS Beskidy - 0 - - 0 0 - 0 - (0) 0
35 Kublin Tymon 2006 KS Beskidy - 0 - - 0 0 - 0 - (0) 0
35 Jurczyk Szymon 2006 KS Beskidy - 0 - - 0 0 - 0 - (0) 0
35 Synowiec Kacper 2007 MKN Gliwice - 0 - - - - - - - - 0
35 Setla Sebastian 2006 KS Beskidy - - - - 0 0 - - - - 0
35 Rapp-Minakowski Franek 2007 KS Beskidy - - - - - 0 - 0 - 0 0

Junior C / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Dikow-Iwanow Zuzanna 2008 Team MB Szczyrk - 100 - - 100 80 - (80) - 100 380
2 Koźbiał Kasia 2008 KS LIVE - 80 - - 80 100 - (60) - 80 340
3 Konieczna Zofia 2009 Team MB Szczyrk - 50 - - 60 (45) - 100 - 50 260
4 Kurpas Nina 2008 KS Racing Kids - (32) - - 50 40 - 40 - 60 190
5 Wapienik Blanka 2008 KS Racing Kids - 60 - - 45 (0) - 45 - 29 179
6 Szmit Julia 2009 Żywiecki Klub Narciarski - 18 - - - 60 - 26 - 40 144
7 Wołka-Jankowska Alicja 2008 KS Racing Kids - 26 - - - 36 - 36 - 32 130
8 Wieczorek Maja 2008 KS Racing Kids - 45 - - 0 50 - 0 - - 95
8 Dobrzańska Antonia 2008 MKS Skrzyczne Szczyrk - 0 - - 0 (0) - 50 - 45 95
10 Śpiewak Antonina 2009 KS AS - 24 - - (0) 22 - 22 - 26 94
11 Wawrzyniak Iga 2008 MKN Zryw - 36 - - - 0 - 13 - 36 85
12 Gurbiel Amelia 2009 SRS Czantoria Ustroń - 13 - - - 24 - 32 - 14 83
13 Metera Łucja 2009 KS MMS Dendysski - 29 - - 0 (0) - 29 - 24 82
14 Śliwka Emilia 2008 SRS Czantoria Ustroń - 16 - - (0) 29 - 16 - 20 81
14 Bartosz Anna 2009 KS AS - 15 - - - 20 - 24 - 22 81
16 Biadała Maja 2009 Profi Sport - 0 - - - 18 - 20 - 15 53
17 Pindel Sonia 2008 KS AS - 20 - - 0 (0) - 15 - 16 51
18 Kaliszuk Antonina 2009 KS MMS Dendysski - 14 - - 0 32 - 0 - - 46
19 Łodzińska Marta 2009 Team MB Szczyrk - 40 - - 0 0 - - - 0 40
20 Dziendziel Dominika 2008 MKN Zryw - 0 - - - 16 - 0 - 18 34
21 Cembrzyńska Maria 2009 KS LIVE - 12 - - 0 0 - 14 - (0) 26
21 Niklas Victoria 2008 niezrzeszony - - - - - 26 - - - 0 26
23 Mirek Maja 2008 KS Mikołajek - 22 - - 0 - - - - - 22
24 Juraszczyk Marta 2009 UKS Brenna-Górki - 11 - - - - - - - - 11
25 Kosińska Olga 2009 KS Sportbaza - 10 - - - - - - - - 10
26 Szewczyk Maria 2008 MKS Skrzyczne Szczyrk - 0 - - - 0 - - - 0 0
26 Folwarczna Sara 2009 UKS Brenna-Górki - 0 - - - - - - - - 0
26 Gońska Kaja 2009 KS Alpino - 0 - - - - - - - - 0
26 Nowakowska Agata 2008 Sikret Gliwice - - - - - - - 0 - - 0
26 Wrasidlo Emilia 2008 KS Racing Kids - - - - - - - 0 - - 0

Junior C / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Szczęsny Hubert 2008 KS Beskidy - 80 - - 50 100 - 100 - (40) 330
2 Olszak Igor 2008 SRS Czantoria Ustroń - 40 - - 45 (24) - 80 - 50 215
3 Krosny Franciszek 2009 KS Sportbaza - 36 - - - 80 - 22 - 60 198
4 Rakszawski Alex 2009 KS Racing Kids - 50 - - 40 (32) - 50 - 45 185
5 Dusza Dominik 2008 KS Racing Kids - 60 - - - 60 - 60 - 0 180
6 Polak Hugo 2008 SRS Czantoria Ustroń - - - - - 29 - 45 - 100 174
7 Poncyliusz Łukasz 2008 KS Racing Kids - 18 - - 80 50 - (0) - 22 170
8 Domicz Jakub 2009 KS Mikołajek - 22 - - 100 - - 29 - 0 151
9 Jaworski Igor 2008 UKS Brenna-Górki - 26 - - (0) 40 - 26 - 32 124
10 Strączek Maciej 2008 KS Racing Kids - 29 - - (0) 36 - 18 - 36 119
11 Szewczyk Bartosz 2008 KS LIVE - 11 - - 60 (0) - 36 - 10 117
12 Piazza Antoni 2008 Team MB Szczyrk - 100 - - 0 0 - 0 - (0) 100
13 Deda Aleksander 2008 SRS Czantoria Ustroń - 16 - - 29 20 - 32 - (16) 97
14 Świniarski Wojciech 2009 MKN Zryw - 32 - - - 18 - 15 - 15 80
14 Korczyk Franciszek 2008 Team MB Szczyrk - 0 - - 0 0 - (0) - 80 80
16 Sass Michał 2009 MKN Zryw - 13 - - 24 16 - (12) - 24 77
17 Zglinicki Tymon 2009 UKS Alfa - 0 - - 36 - - 40 - - 76
18 Rycak Jakub 2009 UKS Alfa - 20 - - 16 - - 20 - 18 74
19 Sobolewski Michał 2009 Żywiecki Klub Narciarski - 45 - - 0 26 - - - - 71
20 Pashynskyi Vladyslav 2009 Adventure Ski Team - 9 - - 22 (9) - 24 - 13 68
21 Telec Aleksander 2009 KS LIVE - 12 - - 15 22 - (11) - 12 61
22 Dzik Jakub 2009 KS Racing Kids - 10 - - 32 15 - 0 - (0) 57
23 Hołubiński Mikołaj 2009 Adventure Ski Team - 7 - - 20 15 - (0) - 14 56
24 Gancarz Filip 2009 SRS Czantoria Ustroń - 6 - - 26 (6) - 13 - 8 53
25 Nieścieronek Julian 2009 Team MB Szczyrk - 24 - - 0 0 - (0) - 26 50
26 Pełda Jerzy 2009 KS Beskidy - - - - - 45 - 0 - 0 45
27 Gruszczyk Maksymilian 2008 SRS Czantoria Ustroń - - - - - - - 14 - 29 43
28 Sypień Wiktor 2009 KS AS - 15 - - - 12 - 9 - 0 36
29 Heczko Mikołaj 2009 SRS Czantoria Ustroń - 5 - - 18 4 - (4) - 6 33
29 Sulimierski Jeremi 2009 KS Beskidy - 0 - - 0 13 - (0) - 20 33
31 Blicharz Jan 2009 KS Beskidy - 2 - - (0) 11 - 7 - 9 29
32 Plaskura Wojciech 2008 KS Racing Kids - 14 - - 0 8 - 0 - (0) 22
33 Jazowy Aleksander 2008 Sikret Gliwice - 8 - - - 0 - 10 - - 18
33 Gawlik Oliwier 2008 UKS Brenna-Górki - - - - 0 10 - 8 - 0 18
35 Pilarz Brajan 2008 UKS Alfa - - - - - - - 16 - - 16
36 Tomasik Bartosz 2008 MKN Zryw - 1 - - - 7 - - - 7 15
36 Majka Igor 2009 SRS Czantoria Ustroń - 0 - - 14 0 - 1 - (0) 15
38 Tokarz Karol 2009 SRS Czantoria Ustroń - 4 - - - 5 - - - 5 14
39 Kozaczka Kajetan 2009 MKN Zryw - - - - - - - - - 11 11
40 Chojnacki Tymoteusz 2009 Profi Sport - 0 - - - 0 - 5 - 2 7
41 Konior Kajetan 2009 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - - - 0 - 6 - 0 6
41 Garus Filip 2009 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - - - - - 3 - 3 6
43 Małecki Mikołaj 2009 KS MMS Dendysski - 0 - - - 0 - 0 - 4 4
44 Gałuszka Gustaw 2008 MKN Zryw - 3 - - - - - - - - 3
44 Frank Filip 2009 KS Beskidy - - - - - 3 - 0 - 0 3
44 Mężyk Maciej 2008 Profi Sport - - - - - 2 - 0 - 1 3
47 Żurek Tymek 2009 UKS Alfa - - - - - - - 2 - - 2
48 Walichnowski Michał 2008 UKS Brenna-Górki - - - - - 1 - - - - 1
49 Folwarczny Paweł 2011 UKS Brenna-Górki - 0 - - 0 0 - - - - 0
49 Czerniak Jakub 2009 Sikret Gliwice - 0 - - - - - - - - 0
49 Mirski Borys 2009 Profi Sport - 0 - - - 0 - 0 - - 0
49 Szwaczka Borys 2009 Profi Sport - 0 - - - 0 - 0 - - 0
49 Sikora Mateusz 2009 SRS Czantoria Ustroń - 0 - - 0 - - 0 - - 0
49 Koziołek Filip 2009 Team MB Szczyrk - 0 - - 0 0 - - - - 0
49 Dziwisz Jan 2008 KS LIVE - 0 - - - - - - - - 0
49 Bury Maciej 2008 KS Beskidy - 0 - - 0 0 - 0 - (0) 0
49 Nosidlak Andrzej 2008 KS Beskidy - 0 - - 0 0 - 0 - (0) 0
49 Płachno Wiktor 2008 KS AS - 0 - - - 0 - 0 - 0 0
49 Barczyk Piotr 2009 Profi Sport - 0 - - - 0 - 0 - 0 0
49 Kawiorski Maksymilian 2008 Team MB Szczyrk - - - - - - - - - 0 0

Junior D / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Wasilewska Zofia 2010 KS AS - 100 - - 80 (29) - 80 - 50 310
2 Procenko Victoria 2010 Team MB Szczyrk - 60 - - 60 80 - (60) - 80 280
3 Mitka Milena 2010 Żywiecki Klub Narciarski - 80 - - - 100 - 50 - 40 270
4 Janik Lena 2010 UKS Alfa - 40 - - - - - 100 - 100 240
5 Kanclerz Olga 2010 MKN Zryw - 50 - - - 60 - 45 - 60 215
6 Krupa Katarzyna 2011 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 26 - - 100 50 - 20 - (11) 196
7 Gałuszka Julia 2010 KS Beskidy - 36 - - (32) 45 - 36 - 45 162
8 Nieścieronek Jagoda 2010 Team MB Szczyrk - 22 - - 45 (14) - 40 - 32 139
9 Łamacz Hania 2010 SRS Czantoria Ustroń - 29 - - (0) 32 - 22 - 36 119
10 Różańska Magda 2010 KS Racing Kids - 18 - - 26 40 - (0) - 26 110
11 Telec Alicja 2011 KS LIVE - 24 - - (20) 24 - 32 - 29 109
12 Trząska Justyna 2010 KS LIVE - 45 - - 50 0 - - - - 95
13 Dembowy Zuzanna 2010 KS Racing Kids - 20 - - 24 15 - 24 - (14) 83
14 Lukas Pola 2010 KS Beskidy - (8) - - 22 12 - 26 - 22 82
15 Targosz Amelia 2010 KS Beskidy - 0 - - 40 20 - (0) - 20 80
16 Kasperska Zofia 2010 SRS Czantoria Ustroń - 14 - - - 40 - 0 - 24 78
17 Janos Emilia 2010 SRS Czantoria Ustroń - (0) - - 36 13 - 12 - 16 77
18 Wyrwas Nadia 2010 KS LIVE - 15 - - 29 (7) - 14 - 13 71
19 Szafarz Marysia 2010 Żywiecki Klub Narciarski - 10 - - - 16 - 18 - 15 59
20 Nikiel Helena 2011 Team MB Szczyrk - 16 - - - 5 - 29 - 7 57
21 Pierlak Hania 2011 Team MB Szczyrk - 32 - - 0 8 - (0) - 12 52
22 Gajda Anna 2010 Sikret Gliwice - 11 - - - 26 - 11 - 0 48
23 Wróblewska Antonina 2011 SRS Czantoria Ustroń - 4 - - 14 - - 16 - 10 44
23 Łaciak Natalia 2011 MKS Skrzyczne Szczyrk - (2) - - 18 3 - 15 - 8 44
25 Zajączkowska Paulina 2010 SRS Czantoria Ustroń - 0 - - (0) 18 - 13 - 9 40
25 Drąg Jagoda 2011 MKN Zryw - - - - - 22 - 0 - 18 40
27 Helios Barbara 2011 SRS Czantoria Ustroń - 13 - - - 10 - 9 - 5 37
28 Stolarska-Laszczak Helena 2011 MKN Zryw - (0) - - 16 9 - 6 - 3 34
29 Wyród Zosia 2011 Żywiecki Klub Narciarski - 3 - - 15 (1) - 8 - 6 32
30 Golba Martyna 2010 UKS Brenna-Górki - 12 - - 0 11 - 0 - (0) 23
31 Loter Lilianna 2011 KS LIVE - 7 - - 0 4 - 3 - (0) 14
31 Waluś Kalina 2010 MKS Skrzyczne Szczyrk - 0 - - - 0 - 10 - 4 14
33 Tarnawa Lena 2010 KS AS - 5 - - 0 0 - 7 - (0) 12
34 Dudek Lena 2010 Żywiecki Klub Narciarski - 9 - - 0 0 - (0) - 2 11
35 Wołk-Jankowska Julia 2010 KS Racing Kids - 6 - - - 2 - 1 - 0 9
36 Kulig Lena 2011 SRS Czantoria Ustroń - 0 - - - - - 5 - 1 6
36 Nikiel Roksana 2010 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - - - 6 - 0 - 0 6
38 Jarząbek Sandra 2011 SRS Czantoria Ustroń - 0 - - 0 - - 4 - 0 4
39 Ryś Maya 2011 MKS Skrzyczne Szczyrk - 0 - - - 0 - 2 - 0 2
40 Jaworska Julia 2011 UKS Brenna-Górki - 1 - - - - - - - - 1
41 Gajda Agata 2011 MKS Skrzyczne Szczyrk - 0 - - - 0 - 0 - 0 0
41 Wojciechowska Jagoda 2010 UKS 16 GIGANT - - - - 0 - - - - - 0
41 Ziora Zuzanna 2011 KS Beskidy - - - - 0 0 - 0 - 0 0
41 Noga Zofia 2011 KS Beskidy - - - - 0 0 - 0 - 0 0
41 Wieczorek Magdalena 2010 Sikret Gliwice - - - - - 0 - - - - 0
41 Mach Kamila 2011 MKN Zryw - - - - - 0 - - - - 0
41 Kornicka Oliwia 2011 Ikatur Ski Club - - - - - 0 - 0 - - 0
41 Ziora Anna 2011 KS Beskidy - - - - - 0 - - - - 0
41 Kubień Julia 2010 SRS Czantoria Ustroń - - - - - 0 - 0 - 0 0
41 Mężyk Zofia 2011 Profi Sport - - - - - - - - - 0 0

Junior D / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Ormaniec Tymoteusz 2010 Team MB Szczyrk - 100 - - 100 80 - (9) - 80 360
2 Frycz Kamil 2010 KS LIVE - (45) - - 50 100 - 80 - 100 330
3 Przybyła Wojciech 2010 Team MB Szczyrk - 60 - - 80 60 - 100 - (60) 300
4 Drewiczewski Jakub 2010 Team MB Szczyrk - 50 - - (0) 45 - 36 - 50 181
5 Stojanik Konrad 2010 KS AS - 32 - - (13) 36 - 45 - 32 145
6 Kałuża Antoni 2010 UKS Alfa - 80 - - 0 - - 50 - 0 130
7 Kulczyński Igor 2010 Team MB Szczyrk - 40 - - 40 24 - 20 - (18) 124
8 Surdy Bartłomiej 2010 KS AS - 18 - - 36 (6) - 22 - 45 121
9 Szafrański Kosma 2010 UKS Alfa - 0 - - 60 - - 60 - - 120
10 Wojtyla Marian 2011 niezrzeszony - 36 - - 22 40 - (13) - 16 114
11 Ptaszkiewicz Szymon 2010 KS Beskidy - 22 - - (0) 26 - 24 - 29 101
12 Pankiewicz Julian 2011 Żywiecki Klub Narciarski - 0 - - 45 50 - 0 - (0) 95
13 Kozieł Aleksander 2010 KS MMS Dendysski - 26 - - - 22 - 40 - 6 94
13 Solecki Marek 2010 KS Beskidy - (12) - - 24 20 - 26 - 24 94
15 Szurman Adam 2011 KS Beskidy - 24 - - 12 15 - (0) - 40 91
15 Michnik Konrad 2010 SRS Czantoria Ustroń - (5) - - 20 29 - 20 - 22 91
17 Jarno Cezary 2011 KS Racing Kids - 15 - - 0 32 - (0) - 36 83
18 Jakubowski Jan 2010 Team MB Szczyrk - 29 - - (0) 14 - 29 - 9 81
19 Machej Aleksander 2010 UKS Brenna-Górki - 7 - - (0) 8 - 32 - 15 62
20 Olesiński Felek 2010 KS Beskidy - 13 - - 32 0 - (0) - 14 59
21 Jaworski Borys 2010 KS Mikołajek - 16 - - 29 - - 0 - 13 58
22 Kolasa Aleksander 2010 SRS Czantoria Ustroń - (9) - - 18 12 - 16 - 11 57
23 Mżyk Jakub 2011 KS Beskidy - (0) - - 26 16 - 7 - 7 56
24 Domicz Jerzy 2010 KS Mikołajek - 20 - - 0 - - 12 - 20 52
25 Pasterny Seweryn 2010 SRS Czantoria Ustroń - 4 - - - 4 - 11 - 26 45
26 Widak Artur 2011 KS Racing Kids - 14 - - 16 0 - 6 - (0) 36
27 Ryczko Nikodem 2010 SRS Czantoria Ustroń - - - - - 11 - 14 - 10 35
28 Stelmach Filip 2011 Sikret Gliwice - 8 - - - 18 - 0 - 8 34
29 Burczy Mikołaj 2010 Sikret Gliwice - (2) - - 14 3 - 10 - 5 32
30 Kristof Kacper 2010 SRS Czantoria Ustroń - 3 - - 15 5 - (3) - 4 27
31 Danel Patryk 2010 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 10 - - - 10 - 4 - 0 24
31 Kurlit Jan 2011 Ikatur Ski Club - - - - - 9 - 15 - - 24
33 Krosny Tymoteusz 2010 KS Sportbaza - 11 - - - - - 0 - 12 23
34 Ciślak Filip 2011 Team MB Szczyrk - 0 - - - 2 - 8 - 3 13
34 Zawadka Natan 2010 KS Beskidy - 0 - - 0 13 - 0 - (0) 13
36 Bańczak Jan 2010 MKN Zryw - 0 - - - 7 - - - 2 9
37 Michalkiewicz Jakub 2011 Sikret Gliwice - 0 - - - 1 - 5 - 1 7
38 Sroga Szymon 2010 Sikret Gliwice - 6 - - - 0 - 0 - - 6
39 Pleń Jakub 2011 KS Mikołajek - 1 - - - - - - - - 1
40 Stec Michał 2011 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 0 - - 0 0 - 0 - (0) 0
40 Łodziński Leon 2010 KS Beskidy - 0 - - - 0 - 0 - 0 0
40 Wielicki Tymon 2011 KS AS - 0 - - - - - - - - 0
40 Burjan Kamil 2010 KS Beskidy - 0 - - 0 0 - 0 - (0) 0
40 Dziwisz Stanisław 2010 KS LIVE - 0 - - - - - - - - 0
40 Król Paweł 2010 KS Mikołajek - - - - 0 - - - - - 0
40 Barczyk Tomasz 2011 Profi Sport - - - - - - - 0 - 0 0
40 Zaręba Olek 2011 UKS Alfa - - - - - - - 0 - - 0
40 Bryłka Leon 2011 KS Racing Kids - - - - - - - - - 0 0

Junior E / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Olesińska Franciszka 2012 KS Beskidy 80 - 100 100 - - (0) - 100 - 380
2 Copija Łucja 2012 KS AS 100 - 80 80 - - 80 - (80) - 340
3 Jakubiec Natasza 2013 Ski TOMO Centrum Narciarskie 60 - 60 (0) - - 100 - 60 - 280
4 Solecka Anna 2012 KS Beskidy 45 - 50 (0) - - 50 - 45 - 190
5 Krawczyk Hanna 2012 SRS Czantoria Ustroń 40 - 45 (0) - - 40 - 40 - 165
5 Gajda Ola 2012 Sikret Gliwice 20 - 40 60 - - 45 - - - 165
7 Kruk Matylda 2013 Sikret Gliwice 24 - 24 45 - - (0) - 50 - 143
8 Listwan Kasia 2012 Miejski KS BABIA GÓRA 50 - 32 - - - 60 - 0 - 142
9 Gaś Antonina 2012 UKS Brenna-Górki 29 - 29 50 - - (0) - 26 - 134
10 Janik Tola 2013 KS AS 22 - (0) 29 - - 26 - 16 - 93
11 Drzyżdżyk Maja 2012 KS Beskidy 26 - 36 0 - - 29 - (0) - 91
12 Kolasa Pola 2013 SRS Czantoria Ustroń (9) - 18 36 - - 14 - 20 - 88
13 Zoń Emilia 2013 KS Racing Kids (15) - 16 32 - - 20 - 18 - 86
14 Stencel Zuzanna 2013 Profi Sport 0 - 20 - - - 24 - 32 - 76
15 Kohut Nadia 2013 SRS Czantoria Ustroń 10 - 15 26 - - (0) - 24 - 75
16 Bizoń Bogna 2013 Ikatur Ski Club - - - - - - 36 - 36 - 72
17 Owczarz Maria 2013 SRS Czantoria Ustroń 16 - 22 0 - - 32 - - - 70
18 Kałuża Antonina 2012 niezrzeszony 18 - - - - - 22 - 29 - 69
19 Laprus Kalina 2013 KS Racing Kids 14 - 0 40 - - 12 - (0) - 66
20 Jarno Hanna 2012 KS Racing Kids 36 - 26 0 - - 0 - - - 62
21 Sikora Zofia 2012 SRS Czantoria Ustroń (6) - 13 22 - - 13 - 13 - 61
22 Wistuba Anna 2012 KS Sportbaza 12 - - - - - 18 - 22 - 52
23 Chwesiuk Alicja 2013 KS LIVE 11 - 0 24 - - (0) - 14 - 49
24 Kosińska Dominika 2012 KS Sportbaza 7 - - - - - 16 - 15 - 38
25 Stec Julia 2013 Miejski KS BABIA GÓRA 32 - 0 - - - - - - - 32
26 Zawojska Antonina 2012 Profi Sport 0 - - - - - 15 - - - 15
27 Szafaryn Zofia 2013 Profi Sport 0 - 14 - - - 0 - - - 14
28 Cieślar Noemi 2013 KS LIVE 13 - 0 - - - 0 - 0 - 13
29 Parylak Julia 2012 Sikret Gliwice 8 - - - - - - - - - 8
30 Smoleňakova Chantal 2013 niezrzeszony 0 - - - - - - - - - 0
30 Talik Nikola 2013 KS SŁOWIK-SKI - - - - - - 0 - - - 0

Junior E / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Szewczyk Michał 2012 KS LIVE 60 - 100 100 - - 100 - (50) - 360
2 Przybyła Jakub 2013 Team MB Szczyrk 100 - 60 (40) - - 60 - 80 - 300
3 Wykrota Filip 2012 KS Racing Kids 80 - 80 32 - - (32) - 100 - 292
4 Olesiński Józef 2012 KS Beskidy 50 - 50 80 - - (0) - 45 - 225
5 Szczyrba Franciszek 2012 SRS Czantoria Ustroń 40 - 26 60 - - 80 - (22) - 206
6 Motoszko Leo 2012 Team MB Szczyrk (15) - 45 45 - - 40 - 40 - 170
7 Nieścieronek Jędrek 2012 Team MB Szczyrk (0) - 40 18 - - 45 - 60 - 163
8 Węglarz Radek 2013 KS LIVE 29 - 36 29 - - (24) - 32 - 126
8 Kilarski Mateusz 2012 UKS Alfa - - - 50 - - 50 - 26 - 126
10 Sypień Ignacy 2012 KS AS 36 - 20 36 - - 29 - (20) - 121
11 Uklejewicz Oliwier 2013 SRS Czantoria Ustroń 45 - 32 24 - - 14 - (14) - 115
12 Śpiewak Tymoteusz 2012 KS AS 32 - 18 22 - - 20 - (13) - 92
13 Kupka Karol 2012 KS Racing Kids 13 - 16 (12) - - 15 - 29 - 73
14 Ziora Mateusz 2013 KS Beskidy 22 - 24 20 - - (0) - 5 - 71
15 Dikow-Iwanow Stanisław 2013 Team MB Szczyrk 26 - (0) 15 - - 12 - 10 - 63
16 Prus Radek 2012 KS AS 14 - 15 14 - - (11) - 18 - 61
17 Prochownik Dominik 2012 Żywiecki Klub Narciarski 0 - 0 - - - 22 - 36 - 58
18 Głowacki Tymek 2013 KS Beskidy 11 - 29 9 - - (4) - 8 - 57
19 Sobczak Jakub 2013 KS Alpino 24 - (0) 6 - - 10 - 15 - 55
19 Gałaszek Jakub 2012 Team MB Szczyrk 0 - (0) 13 - - 18 - 24 - 55
21 Herman-Wojtyna Jan 2013 KS LIVE (10) - 13 16 - - 13 - 11 - 53
22 Koba Jakub 2012 MKN Zryw 18 - 14 - - - 0 - 16 - 48
23 Skutil Michał 2013 KS AS 16 - 0 26 - - (0) - 3 - 45
24 Szmaja Mikołaj 2013 UKS 16 GIGANT - - - - - - 36 - - - 36
25 Łamacz Józek 2013 SRS Czantoria Ustroń 8 - 10 (0) - - 9 - 6 - 33
26 Szydłowski-Pęśko Feliks 2013 KS Alpino 9 - 0 10 - - (0) - 12 - 31
27 Deptuła Bruno 2012 KS Racing Kids 5 - 11 5 - - (1) - 9 - 30
28 Zajączkowski Piotr 2013 KS Beskidy 0 - 0 11 - - 16 - (0) - 27
29 Lenkiewicz Antoni 2013 UKS 16 GIGANT 0 - - - - - 26 - - - 26
30 Majchrzak Wojciech 2012 Sikret Gliwice 12 - 12 0 - - - - - - 24
31 Kufel Karol 2013 KS Racing Kids 20 - - - - - - - - - 20
31 Gancarz Karol 2013 SRS Czantoria Ustroń 6 - 7 - - - 5 - 2 - 20
33 Srokol Wojciech 2013 SRS Czantoria Ustroń 4 - 0 7 - - 7 - (0) - 18
34 Jurczok Franciszek 2012 SRS Czantoria Ustroń 3 - 6 - - - 0 - 7 - 16
35 Wąsik Marcin 2012 Ikatur Ski Club - - - - - - 8 - 4 - 12
36 Ćwik Michał 2013 KS LIVE 7 - 0 4 - - - - 0 - 11
36 Sadio Alan 2012 UKS Brenna-Górki 2 - 9 - - - 0 - - - 11
38 Szubka Mikołaj 2012 Profi Sport 0 - 8 - - - 2 - - - 10
39 Pasterny Kacper 2012 SRS Czantoria Ustroń - - - 8 - - - - - - 8
40 Olejniczak Karol 2012 Adventure Ski Team - - - - - - 6 - - - 6
41 Odrzywołek Karol 2013 MKN Zryw - - 5 - - - - - 0 - 5
42 Rosa Jakub 2013 SRS Czantoria Ustroń 0 - 2 2 - - 0 - (0) - 4
42 Zieliński Leon 2012 MKN Zryw - - 4 - - - 0 - 0 - 4
42 Chmurawa Bartłomiej 2012 KS AS - - 1 3 - - - - 0 - 4
45 Pisarek Wojciech 2013 KS Sportbaza 1 - - - - - 0 - 0 - 1
45 Jaworski Bryan 2012 KS Mikołajek - - - 1 - - - - - - 1
47 Kadłubek Antoni 2013 KS Beskidy 0 - 0 0 - - 0 - (0) - 0
47 Kadłubek Leon 2012 KS Beskidy 0 - 0 0 - - 0 - (0) - 0
47 Bojdylla Mikołaj 2012 Profi Sport 0 - - - - - - - - - 0
47 Frycz Tymoteusz 2013 KS Beskidy 0 - 0 0 - - 0 - (0) - 0
47 Ogonowski Aleks 2013 SRS Czantoria Ustroń - - 0 - - - - - - - 0
47 Wójtowicz Stanisław 2013 Sikret Gliwice - - 0 - - - - - - - 0
47 Makuch Michał 2013 KS SŁOWIK-SKI - - - - - - 0 - - - 0
47 Bąk Witek 2013 UKS Brenna-Górki - - - - - - 0 - 0 - 0
47 Waliczek Ignacy 2012 Adventure Ski Team - - - - - - 0 - - - 0
47 Zawada Tomasz 2013 KS SŁOWIK-SKI - - - - - - 0 - - - 0
47 Lusanga Karol 2013 KS Beskidy - - - - - - - - 0 - 0
47 Popielewicz Stanisław 2013 MKN Zryw - - - - - - - - 0 - 0
47 Jastrzębski Leon 2012 MKN Zryw - - - - - - - - 0 - 0

Junior F / Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Sroczyńska Anna 2014 KS Beskidy 100 - 80 100 - - 100 - (80) - 380
2 Staszewska Hanna 2014 SRS Czantoria Ustroń 60 - 100 60 - - (0) - 60 - 280
3 Bartosik Sara 2015 KS LIVE 50 - 50 80 - - 80 - (50) - 260
4 Zawada Lena 2014 Ski TOMO Centrum Narciarskie (32) - 40 45 - - 60 - 100 - 245
5 Kupka Agata 2014 KS Racing Kids 80 - 60 36 - - 45 - (32) - 221
6 Domicz Aleksandra 2014 Sikret Gliwice 36 - 45 50 - - (32) - 45 - 176
7 Herman-Wojtyna Anna 2015 KS LIVE 45 - (32) 40 - - 50 (18) 36 - 171
8 Kijanowska Arianna 2014 KS LIVE 29 - 40 32 - - 29 - (16) - 130
9 Pawłowska Liliana 2015 KS Racing Kids 26 - 24 29 - - (0) - 29 - 108
10 Bugno Michalina 2014 Sikret Gliwice 40 - 22 - - - 0 - 24 - 86
11 Byrt Maja 2015 KS LIVE 22 - 20 0 - - (0) - 40 - 82
12 Piętka Inga 2014 KS Racing Kids 0 - 26 (0) - - 26 - 20 - 72
13 Kurlit Olga 2014 Ikatur Ski Club - - - - - - 40 - 22 - 62
13 Wąsik Kamila 2014 Ikatur Ski Club - - - - - - 36 - 26 - 62
15 Miszczyk Ania 2014 Sikret Gliwice 26 - 29 0 - - 0 - - - 55
15 Kuś Maria 2014 KS Sportbaza 18 - - - - - 24 - 13 - 55
17 Golba Julia 2014 UKS Brenna-Górki - - - 26 - - 0 - 14 - 40
18 Trela Blanka 2014 MKN Zryw - - 16 - - - 0 - 18 - 34
19 Sobczak Julia 2015 KS Alpino 20 - 0 - - - - - - - 20
20 Guzik Sylwia 2015 Miejski KS BABIA GÓRA 0 - 18 0 - - 0 - (0) - 18
21 Smolnik Zofia 2014 Profi Sport 0 - 15 - - - 0 - - - 15
22 Kapias Zuza 2014 KS Beskidy 0 - - 0 - - 0 - - - 0
22 Reck Hanna 2014 KS Alpino 0 - 0 - - - - - - - 0
22 Bulenda Tola 2014 Sikret Gliwice 0 - 0 - - - - - - - 0
22 Darowska Iga 2015 KS Beskidy 0 - 0 0 - - 0 - (0) - 0
22 Pysz Amelia 2015 KS Beskidy - - 0 - - - 0 - - - 0
22 Walichnowska Maja 2014 UKS Brenna-Górki - - - - - - 0 - - - 0
22 Makuch Helena 2015 KS SŁOWIK-SKI - - - - - - 0 - - - 0
22 Wysogląd Natalia 2014 KS Racing Kids - - - - - - - - 0 - 0

Junior F / Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok ur. Klub Beskidzkie Nadzieje #1 Zawody #2 Beskidzkie Nadzieje #2 Beskidzkie Nadzieje #3 Zawody #4 (SL) Zawody #5 Beskidzkie Nadzieje #4 Zawody #7 Beskidzkie Nadzieje #5 Zawody #6 Punkty
1 Habaj Maksymilian 2014 Żywiecki Klub Narciarski 100 - 100 (0) - - 100 - 100 - 400
2 Wesołowski Jan 2014 KS Beskidy 80 - 80 100 - - 80 - (50) - 340
3 Rogowiec Kajetan 2014 KS Racing Kids 60 - 60 45 - - - - 80 - 245
4 Pielesiek Julian 2015 Ski TOMO Centrum Narciarskie 45 - 50 80 - - 60 - (45) - 235
5 Przybyła Piotr 2014 KS Beskidy 50 - 45 60 - - (0) - 36 - 191
6 Gurbiel Kajetan 2014 SRS Czantoria Ustroń 40 - 40 50 - - 50 - (32) - 180
7 Pękala Alan 2014 KS Racing Kids 32 - (32) 40 - - 40 - 60 - 172
8 Malcharek Antoni 2014 KS Racing Kids 36 - 36 (0) - - 45 - 26 - 143
9 Wasilewski Tymon 2015 KS AS 26 - 22 36 - - 32 - (16) - 116
10 Tokarz Emil 2015 MKN Zryw 29 - 26 24 - - 26 - (24) - 105
11 Sypień Leon 2014 KS AS 24 - 24 32 - - (0) - 18 - 98
12 Michnik Kamil 2014 SRS Czantoria Ustroń 18 - - 29 - - 29 - 15 - 91
13 Polak Bruno 2014 SRS Czantoria Ustroń - - 29 0 - - 24 - 20 - 73
14 Wiczewski Mikołaj 2015 Miejski KS BABIA GÓRA 15 - 0 26 - - 18 - (0) - 59
15 Lisik-Górnik Borys 2015 Profi Sport 0 - 20 - - - 22 - 11 - 53
16 Lisik-Górnik Hugo 2015 Profi Sport 0 - 18 - - - 20 - 12 - 50
17 Zoń Tymoteusz 2015 KS Racing Kids 14 - 0 22 - - (0) - 10 - 46
18 Kornicki Kacper 2014 Ikatur Ski Club - - - - - - 0 - 40 - 40
19 Zawojski Maksymilian 2015 Profi Sport 0 - - - - - 36 - - - 36
20 Sonik Stanisław 2015 Ikatur Ski Club - - - - - - 0 - 29 - 29
21 Pisarek Michał 2014 KS Sportbaza 22 - - - - - - - 0 - 22
21 Wróblewski Stanisław 2015 SRS Czantoria Ustroń - - - - - - - - 22 - 22
23 Solecki Filip 2014 KS Beskidy 20 - 0 0 - - 0 - (0) - 20
24 Karbowniczek Błażej 2015 KS Alpino 16 - 0 0 - - - - - - 16
24 Gomułka Jan 2014 Profi Sport 0 - 0 - - - 16 - 0 - 16
26 Kański Szymon 2015 KS Sportbaza - - - - - - 15 - - - 15
27 Stencel Szymon 2015 Profi Sport - - - - - - - - 14 - 14
28 Bieczek Stanisław 2014 Profi Sport 0 - - - - - - - 13 - 13
29 Burczy Ivo 2013 Sikret Gliwice - - 3 - - - 3 - 1 - 7
30 Chrobak Franciszek 2014 Profi Sport 0 - - - - - - - - - 0
30 Dziwisz Piotr 2014 KS LIVE 0 - 0 - - - - - - - 0
30 Szumniak Bruno 2014 Ski TOMO Centrum Narciarskie - - 0 - - - - - - - 0
30 Skwara Aleks 2015 SRS Czantoria Ustroń - - - - - - 0 - 0 - 0