...

Zawodnicy klubu

SRS Czantoria Ustroń | Ustroń

Nazwisko i imię Rok ur. Kategoria Szkoła Miejscowść szkoły
Bornikowski Franciszek 2009 Junior C / Mężczyzna - -
Bożek Lidia 2011 Junior D / Kobieta Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Bożek Zofia 2013 Junior E / Kobieta Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Czerwińska Maja 2011 Junior D / Kobieta SP nr 3 Ustroń
Deda Aleksander 2008 Junior B / Mężczyzna II LO im M. Kopernika Cieszyn
Drozdowska Agata 2006 Junior A / Kobieta I LO im. Z. Religi Zabrze
Frajczyk Lena 2016 Junior F / Kobieta - -
Greene Julia 2004 Junior A / Kobieta I LO im. Osuchowskiego Cieszyn
Greene Kacper 2007 Junior B / Mężczyzna I LO im. Osuchowskiego Cieszyn
Gruszczyk Maksymilian 2008 Junior B / Mężczyzna Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 Katowice
Gurbiel Amelia 2009 Junior C / Kobieta SP nr 29 Chorzów
Gurbiel Kajetan 2014 Junior E / Mężczyzna SP nr 29 Chorzów
Heczko Mikołaj 2009 Junior C / Mężczyzna SP nr 2 Ustroń
Heller Tatiana 2005 Junior A / Kobieta II LO im M. Kopernika Cieszyn
Hussar Grzegorz 2002 Junior A / Mężczyzna Technikum nr 3 Cieszyn
Janos Emilia 2010 Junior C / Kobieta Szkoła Podstawowa Jasienica
Jarząbek Sandra 2011 Junior D / Kobieta SP nr 2 Ustroń
Jurczok Franciszek 2012 Junior D / Mężczyzna SP nr 3 Ustroń
Kamiński Maksymilian 2004 Junior A / Mężczyzna I LO im. Osuchowskiego Cieszyn
Kasperska Zofia 2010 Junior C / Kobieta Zespół Szkół Katolickich Zabrze
Kępińska Marta 2005 Junior A / Kobieta IV LO im. KEN Bielsko-Biała
Kohut Natalia 2004 Junior A / Kobieta Zespół Szkół im. Szybińskiego Cieszyn
Kohut Nadia 2013 Junior E / Kobieta SP nr 1 Ustroń
Kolasa Aleksander 2010 Junior C / Mężczyzna SP nr 1 Ustroń
Kolasa Pola 2013 Junior E / Kobieta SP nr 1 Ustroń
Kozłowski Adam 2015 Junior F / Mężczyzna - -
Krawczyk Hanna 2012 Junior D / Kobieta Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Kristof Kacper 2010 Junior C / Mężczyzna SP nr 7 Zabrze
Kubiczek Jakub 2010 Junior C / Mężczyzna Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Kubień Julia 2010 Junior C / Kobieta SP nr 6 Ustroń
Kulig Lena 2011 Junior D / Kobieta SP nr 2 Ustroń
Łamacz Hania 2010 Junior C / Kobieta SP nr 1 Ustroń
Łamacz Józek 2013 Junior E / Mężczyzna SP nr 1 Ustroń
Majka Igor 2009 Junior C / Mężczyzna SP nr 1 Ustroń
Markuzel Filip 2005 Junior A / Mężczyzna LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Meissner David 2005 Junior A / Mężczyzna LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Michnik Konrad 2010 Junior C / Mężczyzna SP nr 1 Ustroń
Michnik Kamil 2014 Junior E / Mężczyzna SP nr 1 Ustroń
Olszak Igor 2008 Junior B / Mężczyzna Zespół Szkół Technicznych im. Langera Cieszyn
Owczarz Maria 2013 Junior E / Kobieta Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Pasterny Kacper 2012 Junior D / Mężczyzna SP nr 6 Ustroń
Pasterny Seweryn 2010 Junior C / Mężczyzna SP nr 6 Ustroń
Pokorny Weronika 2006 Junior A / Kobieta Zespół Szkół im. Szybińskiego Cieszyn
Polak Bruno 2014 Junior E / Mężczyzna SP nr 29 Bielsko-Biała
Polak Hugo 2008 Junior B / Mężczyzna SP nr 29 Bielsko-Biała
Rosa Jakub 2013 Junior E / Mężczyzna - -
Sikora Zofia 2012 Junior D / Kobieta SP nr 3 Ustroń
Srokol Wojciech 2013 Junior E / Mężczyzna SP nr 1 Ustroń
Staszewska Hanna 2014 Junior E / Kobieta SP nr 1 Ustroń
Szczyrba Franciszek 2012 Junior D / Mężczyzna SP nr 1 Ustroń
Śliwka Mikołaj 2006 Junior A / Mężczyzna LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Śliwka Emilia 2008 Junior B / Kobieta SP nr 1 Ustroń
Uklejewicz Oliwier 2013 Junior E / Mężczyzna SP nr 1 Ustroń
Warzecha Justyna 2004 Junior A / Kobieta LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Wojciech Aleksander 2003 Junior A / Mężczyzna ZST i O Skoczów
Wojciech Kamila 2007 Junior B / Kobieta ZST i O Skoczów
Wolański Igor 2005 Junior A / Mężczyzna V LO Gliwice
Wróblewska Antonina 2011 Junior D / Kobieta SP nr 1 Zabrze
Wróblewski Stanisław 2015 Junior F / Mężczyzna - -
Zajączkowska Paulina 2010 Junior C / Kobieta Zespół Szkół Katolickich Zabrze
Liczba zawodników: 60