...

Zawodnicy

Nazwisko i imię Rok ur. Płeć Klub Szkoła Miejscowść szkoły
Adamczyk Hieronim 2005 M UKS Brenna-Górki I LO im. Osuchowskiego Cieszyn
Aksamit Jan 2007 M Team MB Szczyrk - -
Bac Cardenas Amelia 2009 K Sikret Gliwice SP nr 6 Gliwice
Bac Cardenas Samuel 2012 M Sikret Gliwice SP nr 6 Gliwice
Balcer Franek 2004 M KS Beskidy III LO im. St. Żeromskiego Bielsko-Biała
Bańczak Jan 2010 M MKN Zryw SP nr 13 Bielsko-Biała
Barcik Ewa 2016 K KS LIVE Waldorfska Szkoła Podstawowa Bielsko-Biała
Barczyk Piotr 2009 M Profi Sport Zespół Szkół Zakonu Pijarów Katowice
Barczyk Tomasz 2011 M Profi Sport Zespół Szkół Zakonu Pijarów Katowice
Barszczyk Aleksander 2013 M KS Beskidy - -
Barszczyk Leonard 2015 M KS Beskidy - -
Bartosik Sara 2015 K KS LIVE Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Bartosz Aleksandra 2015 K KS AS Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Bartosz Anna 2009 K KS AS SP nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. Reja Bielsko-Biała
Bąk Maciej 2016 M UKS Brenna-Górki SP1 im. Janusza Korczaka Brenna
Bąk Witek 2013 M UKS Brenna-Górki SP1 im. Janusza Korczaka Brenna
Bednarz Kornelia 2015 K KS AS SP nr 23 Bielsko-Biała
Biadała Maja 2009 K Profi Sport SP nr 37 Tychy
Bieczek Stanisław 2014 M Profi Sport Korczakowska Szkoła Marzeń Katowice
Biegun Olga 2005 K KS MMS Dendysski Niepubliczne LO Cogito Żywiec
Biela Natalia 2004 K KS Beskidy I LO im. M. Kopernika Żywiec
Bitner Jan 2013 M KS Beskidy - -
Bizoń Bogna 2013 K Ikatur Ski Club - -
Blicharz Jan 2009 M KS Beskidy SP nr 26 Bielsko-Biała
Bobeł Piotr 2011 M KS Malta-Ski - -
Bojdylla Mikołaj 2012 M Profi Sport SP nr 67 Katowice
Bojdylla Miłosz 2014 M Profi Sport SP nr 67 Katowice
Bojdys Jakub 2010 M KS AS - -
Borkowska Oliwia 2016 K KS AS - -
Borkowski Michał 2007 M Sikret Gliwice V LO Gliwice
Bornikowski Franciszek 2009 M SRS Czantoria Ustroń - -
Bożek Lidia 2011 K SRS Czantoria Ustroń Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Bożek Zofia 2013 K SRS Czantoria Ustroń Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Bryłka Maja 2006 K KS Racing Kids Uniwersyteckie I LO im. J. Słowackiego Chorzów
Bryłka Leon 2011 M KS Racing Kids SP Mistrzostwa Sportowego Bytom
Bugno Michalina 2014 K Sikret Gliwice - -
Bulenda Tola 2014 K Sikret Gliwice I Społeczna SP Gliwice
Burczy Ivo 2013 M Sikret Gliwice SP nr 41 Gliwice
Burczy Mikołaj 2010 M Sikret Gliwice SP nr 41 Gliwice
Burjan Kamil 2010 M KS Beskidy Niepubliczna SP 'Akademia Żaków' Bielsko-Biała
Buzek Hanna 2006 K Sikret Gliwice - -
Byrt Maja 2015 K KS LIVE SP nr 4 Wisła
Cebrat Laura 2014 K Żywiecki Klub Narciarski - -
Chmurawa Bartłomiej 2012 M KS AS Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Chojnacki Tymoteusz 2009 M Profi Sport - -
Cholewiński Jakub 2010 M KS Racing Kids I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO Katowice
Chornous Artemii 2010 M Adventure Ski Team SMS (podstawowa) Szczyrk
Chrobak Franciszek 2014 M Profi Sport SP nr 11 Katowice
Chwesiuk Alicja 2013 K KS LIVE Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Chwesiuk Maksymilian 2016 M KS LIVE - -
Cieslar Lila 2015 K KS LIVE SP nr 6 Wisła
Cieślar Noemi 2013 K KS LIVE SP nr 6 Wisła
Cieślar Oliver 2006 M MKS Skrzyczne Szczyrk SMS (średnia) Szczyrk
Ciślak Filip 2011 M Team MB Szczyrk SP Cervantes Żywiec
Copija Łucja 2012 K KS AS Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Copija Zuzanna 2009 K KS AS SP nr 23 Bielsko-Biała
Corradini Igor 2006 M KS Racing Kids II LO Gliwice
Cybulski Piotr 2006 M KS Racing Kids Prywatne LO im. M. Wańkowicza Katowice
Czajkowska Hanna 2007 K KS Beskidy - -
Czajkowski Jan 2010 M KS Beskidy - -
Czekaj Mateusz 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk Powiatowy Zespół Szkół Bieruń
Czernek Bartek 2010 M Żywiecki Klub Narciarski - -
Czerniak Jakub 2009 M Sikret Gliwice SP 10 Gliwice
Czerwińska Maja 2011 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 3 Ustroń
Czudej Konrad 2006 M UKS Brenna-Górki Szkoła Organizacji i Zarządzania Cieszyn
Danel Patryk 2010 M Ski TOMO Centrum Narciarskie SP nr 2 Szczyrk
Dańszczyk Piotr 2006 M Profi Sport - -
Darowska Iga 2015 K KS Beskidy Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Deda Aleksander 2008 M SRS Czantoria Ustroń II LO im M. Kopernika Cieszyn
Dembowy Zuzanna 2010 K KS Racing Kids SP nr 28 Katowice
Deptuła Bruno 2012 M KS Racing Kids Szkoła Muzyczna Elementarz Katowice
Dikow-Iwanow Zuzanna 2008 K Team MB Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Dikow-Iwanow Stanisław 2013 M Team MB Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Dołęga Mikołaj 2007 M Team MB Szczyrk - -
Domicz Aleksandra 2014 K KS Mikołajek SP nr 13 Gliwice
Drewiczewski Jakub 2010 M Team MB Szczyrk SP nr 13 Gliwice
Drozdowska Agata 2006 K SRS Czantoria Ustroń I LO im. Z. Religi Zabrze
Drzyżdżyk Maja 2012 K KS Beskidy SP nr 2 Jaworze
Dudek Lena 2010 K Żywiecki Klub Narciarski SP im. Jana Klicha Wieprz
Dusza Dominik 2008 M KS Racing Kids SP nr 21 Katowice
Dzida Zofia 2004 K KS Beskidy - -
Dziedzic Oliwia 2007 K Adventure Ski Team LO Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
Dziendziel Dominika 2008 K MKN Zryw I LO im. M. Kopernika Bielsko-Biała
Dzik Jakub 2009 M MKS Skrzyczne Szczyrk Akademia Montessori Katowice
Dziwisz Piotr 2014 M KS LIVE - -
Figlak Aleksander 2015 M Profi Sport SP nr 11 Katowice
Formińska Katarzyna 2005 K KS Racing Kids III LO im. A. Mickiewicza Katowice
Frajczyk Lena 2016 K SRS Czantoria Ustroń - -
Frank Filip 2009 M KS Beskidy - -
Frank Leon 2014 M KS Beskidy - -
Frycz Kamil 2010 M KS LIVE SP nr 1 im. M. Dąbrowskiej Jaworze
Frycz Tymoteusz 2013 M KS Beskidy - -
Frycz Mateusz 2007 M Team MB Szczyrk - -
Gajda Anna 2010 K KS Mikołajek SP nr 1 Gliwice
Gajda Aleksandra 2012 K KS Mikołajek SP nr 1 Gliwice
Gajda Agata 2011 K MKS Skrzyczne Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Gajda Jakub 2006 M MKS Skrzyczne Szczyrk I LO im. M. Kopernika Bielsko-Biała
Gałaszek Jakub 2012 M Team MB Szczyrk SP nr 1 Ustroń
Gałuszka Julia 2010 K KS Beskidy Szkoła Podstawowa Jasienica
Gałuszka Gustaw 2008 M MKN Zryw Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Gancarz Karol 2013 M UKS Brenna-Górki SP nr 1 Ustroń
Gancarz Filip 2009 M UKS Brenna-Górki SP nr 1 Ustroń
Garus Filip 2009 M MKS Skrzyczne Szczyrk Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Gaś Antonina 2012 K UKS Brenna-Górki SP nr 1 Skoczów
Gawlik Oliwier 2008 M UKS Brenna-Górki LO im. Tadeusza Kościuszki Bielsko-Biała
Gazda-Konior Nikodem 2006 M Adventure Ski Team III LO im. A. Mickiewicza Katowice
Giza Mikołaj 2006 M Adventure Ski Team LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Głowacki Tymek 2013 M KS Beskidy SP nr 25 Bielsko-Biała
Gniadek Piotr 2006 M Profi Sport - -
Golba Martyna 2010 K UKS Brenna-Górki SP nr 2 Brenna
Golba Julia 2014 K UKS Brenna-Górki SP nr 2 Brenna
Goli Hanna 2016 K KS AS - -
Gomułka Jan 2014 M Profi Sport I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO Katowice
Greene Julia 2004 K SRS Czantoria Ustroń I LO im. Osuchowskiego Cieszyn
Greene Kacper 2007 M SRS Czantoria Ustroń I LO im. Osuchowskiego Cieszyn
Grupiński Franciszek 2009 M KS Beskidy - -
Gruszczyk Maksymilian 2008 M SRS Czantoria Ustroń Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 Katowice
Gurbiel Amelia 2009 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 29 Chorzów
Gurbiel Kajetan 2014 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 29 Chorzów
Guzik Sylwia 2015 K Miejski KS BABIA GÓRA - -
Habaj Maksymilian 2014 M Żywiecki Klub Narciarski Complex of Silesian International Schools Katowice
Hamerlak Antoni 2007 M Adventure Ski Team SMS (średnia) Szczyrk
Hankus Piotr 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk SMS (średnia) Szczyrk
Hanslik Bruno 2011 M KS Racing Kids I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO Katowice
Heczko Mikołaj 2009 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 2 Ustroń
Heller Tatiana 2005 K SRS Czantoria Ustroń II LO im M. Kopernika Cieszyn
Herman-Wojtyna Jan 2013 M KS LIVE Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Herman-Wojtyna Anna 2015 K KS LIVE Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Hermanowicz Ryszard 2010 M KS Beskidy - -
Hołubiński Mikołaj 2009 M UKS Alfa SMS (podstawowa) Szczyrk
Hussar Grzegorz 2002 M SRS Czantoria Ustroń Technikum nr 3 Cieszyn
Jakubiec Natasza 2013 K Ski TOMO Centrum Narciarskie SP Cervantes Żywiec
Jakubowski Jan 2010 M Team MB Szczyrk SP SPSK im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Żywiec
Janik Tola 2013 K KS AS Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Janik Lena 2010 K UKS Alfa SP nr 4 Wadowice
Janos Emilia 2010 K SRS Czantoria Ustroń Szkoła Podstawowa Jasienica
Jarząbek Sandra 2011 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 2 Ustroń
Jastrzębski Leon 2012 M MKN Zryw SP nr 27 Bielsko-Biała
Jaworska Julia 2011 K UKS Brenna-Górki SP Górki Wielkie
Jaworski Igor 2008 M UKS Brenna-Górki SP Górki Wielkie
Jurczok Franciszek 2012 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 3 Ustroń
Jurkiewicz Julia 2016 K Sikret Gliwice - -
Kadłubek Antoni 2013 M KS Beskidy - -
Kadłubek Leon 2012 M KS Beskidy - -
Kaliszuk Antonina 2009 K KS MMS Dendysski SP Montessori Mountain Schools Koszarawa Bystra
Kałuża Antoni 2010 M UKS Alfa SP nr 25 Bielsko-Biała
Kałuża Jakub 2012 M UKS Brenna-Górki SP nr 1 Skoczów
Kamiński Maksymilian 2004 M SRS Czantoria Ustroń I LO im. Osuchowskiego Cieszyn
Kanclerz Olga 2010 K KS Beskidy Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Kasperska Zofia 2010 K SRS Czantoria Ustroń Zespół Szkół Katolickich Zabrze
Kasprzyk Maksymilian 2009 M KS Sportbaza - -
Kaszyńska Kinga 2005 K KS Racing Kids SMS (średnia) Szczyrk
Kawiorski Maksymilian 2008 M Team MB Szczyrk SP nr 31 Kraków
Kępińska Marta 2005 K SRS Czantoria Ustroń IV LO im. KEN Bielsko-Biała
Kijanowska Arianna 2014 K KS LIVE Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Kilarski Mateusz 2012 M UKS Alfa Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Klik Jakub 2005 M Sikret Gliwice Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych Gliwice
Klimczak Marika 2011 K KS AS SP nr 36 Bielsko-Biała
Kliś Lena 2008 K MKS Skrzyczne Szczyrk SMS (podstawowa) Szczyrk
Koba Jakub 2012 M MKN Zryw Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Kohut Natalia 2004 K SRS Czantoria Ustroń Zespół Szkół im. Szybińskiego Cieszyn
Kohut Nadia 2013 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Kolasa Aleksander 2010 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Kolasa Pola 2013 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Koncewicz Nina 2013 K KS Beskidy - -
Konieczna Zofia 2009 K Team MB Szczyrk Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Konior Kajetan 2009 M MKS Skrzyczne Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Koper Maja 2005 K KS Racing Kids VIII LO Katowice
Korczyk Franciszek 2008 M Team MB Szczyrk SP nr 23 Bielsko-Biała
Kosińska Olga 2009 K KS Sportbaza - -
Kosińska Dominika 2012 K KS Sportbaza - -
Kozaczka Kajetan 2009 M MKN Zryw SP nr 13 Bielsko-Biała
Kozieł Aleksander 2010 M KS MMS Dendysski SP Montessori Mountain Schools Przyłęków
Kozieł Daria 2012 K KS MMS Dendysski SP Montessori Mountain Schools Przyłęków
Kozłowski Adam 2015 M SRS Czantoria Ustroń - -
Koźbiał Piotrek 2006 M KS LIVE Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Żywiec
Koźbiał Kasia 2008 K KS LIVE I LO im. M. Kopernika Żywiec
Krawczyk Hanna 2012 K SRS Czantoria Ustroń Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Kristof Kacper 2010 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 7 Zabrze
Krolikowski Victoria 2015 K Profi Sport SP nr 11 Katowice
Krosny Franciszek 2009 M KS Sportbaza SP nr 2 Pawłowice
Krosny Tymoteusz 2010 M KS Sportbaza - -
Kruk Matylda 2013 K Sikret Gliwice SP nr 6 Gliwice
Krupa Katarzyna 2011 K Ski TOMO Centrum Narciarskie SP nr 2 Szczyrk
Krzemińska Maria 2014 K UKS Brenna-Górki SP nr 2 Brenna
Kubiczek Jakub 2010 M SRS Czantoria Ustroń Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Kubień Julia 2010 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 6 Ustroń
Kucharek Michał 2010 M Sikret Gliwice - -
Kuczera Malwina 2015 K UKS Brenna-Górki SP nr 1 Wisła
Kufel Karol 2013 M KS Racing Kids - -
Kufel Jan 2013 M MKS Skrzyczne Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Kulczyński Igor 2010 M Team MB Szczyrk - -
Kulig Lena 2011 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 2 Ustroń
Kupka Karol 2012 M KS Racing Kids I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO Katowice
Kupka Agata 2014 K KS Racing Kids I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO Katowice
Kurlit Olga 2014 K Ikatur Ski Club - -
Kurlit Jan 2011 M Ikatur Ski Club - -
Kuś Szymon 2011 M KS Sportbaza - -
Kuś Maria 2014 K KS Sportbaza - -
Laprus Kalina 2013 K KS Racing Kids Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Lenert Emilka 2005 K Żywiecki Klub Narciarski I LO im. M. Kopernika Bielsko-Biała
Lenkiewicz Antoni 2013 M UKS 16 GIGANT - -
Lisik-Górnik Borys 2015 M Profi Sport SP nr 11 Katowice
Lisik-Górnik Hugo 2015 M Profi Sport SP nr 11 Katowice
Loter Lilianna 2011 K KS LIVE SP Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Lukas Pola 2010 K KS Beskidy Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Łaciak Natalia 2011 K MKS Skrzyczne Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Łamacz Hania 2010 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Łamacz Józek 2013 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Łodzińska Pola 2007 K KS Beskidy - -
Łodzińska Marta 2009 K Team MB Szczyrk - -
Łodziński Leon 2010 M KS Beskidy - -
Machej Aleksander 2010 M UKS Brenna-Górki - -
Majka Igor 2009 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Malcharek Antoni 2014 M KS Racing Kids SP nr 1 Kobiór
Malewicz Pola 2013 K KS Beskidy - -
Małecki Mikołaj 2009 M KS MMS Dendysski SP Koleby (Montessori) Żywiec Koleby
Małecki Karol 2002 M MKN Gliwice - -
Mamet Gustaw 2011 M UKS 16 GIGANT - -
Markuzel Filip 2005 M SRS Czantoria Ustroń LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Masiak Amelia 2010 K KS Beskidy - -
Mazgaj Hanna 2007 K KS Beskidy LO KTK Bielsko-Biała
Mazur Zofia 2016 K KS AS - -
Meissner David 2005 M SRS Czantoria Ustroń LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Metera Łucja 2009 K KS MMS Dendysski SP Montessori Mountain Schools Koszarawa Bystra
Mężyk Maciej 2008 M Profi Sport Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 Rybnik
Michnik Konrad 2010 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Michnik Kamil 2014 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Miklaszewski Paweł 2011 M Miejski KS BABIA GÓRA - -
Miłosz Jan 2009 M KS Beskidy - -
Minakowski-Rapp Józef 2007 M KS Beskidy - -
Mirski Borys 2009 M Profi Sport - -
Mitka Olaf 2005 M Żywiecki Klub Narciarski Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych Żywiec
Mitka Milena 2010 K Żywiecki Klub Narciarski SP im. J. Korczaka Sopotnia Wielka
Młynarczyk Jan 2006 M Sikret Gliwice IV LO Gliwice
Mucha Aleksander 2015 M UKS Brenna-Górki Katolicka SP im. Świętej Rodziny Cieszyn
Mżyk Jakub 2011 M KS Beskidy SP nr 13 Bielsko-Biała
Nieścieronek Julian 2009 M Team MB Szczyrk Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Nieścieronek Jagoda 2010 K Team MB Szczyrk Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Nieścieronek Jędrek 2012 M Team MB Szczyrk Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Niewiadomy Kinga 2005 K Żywiecki Klub Narciarski I LO im. M. Kopernika Żywiec
Nikiel Helena 2011 K Team MB Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Nikiel Roksana 2010 K MKS Skrzyczne Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Niklas Victoria 2008 K niezrzeszony - -
Noga Zofia 2011 K KS Beskidy Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Novoseletska Yustyna 2006 K Adventure Ski Team SMS (średnia) Szczyrk
Nowak Nina 2012 K KS Beskidy Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Nowodworski Bartek 2004 M KS Racing Kids - -
Odrzywołek Karol 2013 M MKN Zryw Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Olesińska Franciszka 2012 K KS Beskidy Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Olesiński Józef 2012 M KS Beskidy Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Olesiński Felek 2010 M KS Beskidy Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Olszak Igor 2008 M SRS Czantoria Ustroń Zespół Szkół Technicznych im. Langera Cieszyn
Ormaniec Tymoteusz 2010 M Team MB Szczyrk SP SPSK im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Żywiec
Osak Joanna 2006 K KS Racing Kids SMS (średnia) Szczyrk
Owczarz Maria 2013 K SRS Czantoria Ustroń Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Paluch Kamila 2007 K MKS Skrzyczne Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Pankiewicz Julian 2011 M Żywiecki Klub Narciarski SP Montessori Mountain Schools Przyłęków
Parylak Julia 2012 K Sikret Gliwice SP nr 28 Gliwice
Pashynskyi Vladyslav 2009 M Adventure Ski Team SMS (podstawowa) Szczyrk
Pasterny Seweryn 2010 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 6 Ustroń
Pasterny Kacper 2012 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 6 Ustroń
Pawlak Jan 2006 M Adventure Ski Team LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Pełda Jerzy 2009 M KS Beskidy - -
Pełda Józek 2007 M KS Beskidy - -
Pękala Alan 2014 M KS Beskidy Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Piazza Antoni 2008 M Team MB Szczyrk SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości Bielsko-Biała
Pielesiek Julian 2015 M Ski TOMO Centrum Narciarskie - -
Pierlak Hania 2011 K Team MB Szczyrk SP nr 9 Żywiec
Piętka Inga 2014 K KS Racing Kids Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Pilarz Brajan 2008 M UKS Alfa SP nr 25 Bielsko-Biała
Pindel Sonia 2008 K KS AS SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości Bielsko-Biała
Pisarek Wojciech 2013 M KS Sportbaza - -
Pisarek Michał 2014 M KS Sportbaza SP nr 2 Pawłowice
Plachetka Jeremi 2009 M KS MMS Dendysski SP Montessori Mountain Schools Koszarawa Bystra
Plaskura Hanna 2005 K KS Racing Kids V LO Gliwice
Plaskura Wojciech 2008 M KS Racing Kids SP nr 6 Gliwice
Pluta Jonathan 2005 M KS Beskidy Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego Oświęcim
Pluta Szymon 2003 M KS Beskidy I LO im. M. Kopernika Bielsko-Biała
Płachno Wiktor 2008 M KS AS SP nr 7 Czechowice-Dziedzice
Poborski Jan 2011 M UKS Kielce - -
Podżorska Magda 2006 K UKS Brenna-Górki II LO im M. Kopernika Cieszyn
Pokorny Weronika 2006 K SRS Czantoria Ustroń Zespół Szkół im. Szybińskiego Cieszyn
Polak Hugo 2008 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 29 Bielsko-Biała
Polak Bruno 2014 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 29 Bielsko-Biała
Poncyliusz Łukasz 2008 M KS Racing Kids SP nr 41 Warszawa
Pośpiech Marianna 2015 K KS Racing Kids I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO Katowice
Procenko Victoria 2010 K Team MB Szczyrk - -
Prochownik Dominik 2012 M Żywiecki Klub Narciarski - -
Protchenko Alina 2007 K Team MB Szczyrk SMS (podstawowa) Szczyrk
Prus Radek 2012 M KS AS SP nr 1 im. M. Dąbrowskiej Jaworze
Pruszowska Maja 2006 K KS Racing Kids V LO Gliwice
Przybyła Piotr 2014 M KS Beskidy Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Przybyła Wojciech 2010 M Team MB Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Przybyła Jakub 2013 M Team MB Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Ptaszkiewicz Szymon 2010 M KS Beskidy SP nr 2 Jaworze
Rakszawski Alex 2009 M KS Racing Kids SMS (podstawowa) Szczyrk
Ramza Krzysztof 2004 M Profi Sport - -
Rapp-Minakowski Franek 2007 M KS Beskidy - -
Rogowiec Kajetan 2014 M KS Beskidy Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Romaniszyn Matylda 2011 K KS AS Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Rosa Jakub 2013 M SRS Czantoria Ustroń - -
Rozkoszny Oliwier 2014 M UKS Brenna-Górki SP nr 1 Wisła
Rozkoszny Olaf 2015 M UKS Brenna-Górki SP nr 1 Wisła
Rozkoszny Oskar 2015 M UKS Brenna-Górki SP nr 1 Wisła
Roztoczyński Jan 2014 M MKN Zryw Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Różańska Magda 2010 K UKS Alfa I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO Katowice
Ryczko Nikodem 2010 M UKS Alfa Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Ryś Maya 2011 K MKS Skrzyczne Szczyrk - -
Samol Antonina 2016 K Sikret Gliwice - -
Sass Michał 2009 M MKN Zryw Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Seredyńska Anna 2006 K Adventure Ski Team I LO im. M. Kopernika Bielsko-Biała
Serkies Antoni 2010 M KS Racing Kids - -
Sikora Zofia 2012 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 3 Ustroń
Siut Maciej 2006 M Sikret Gliwice V LO Gliwice
Skaziak Patryk 2007 M Adventure Ski Team VIII LO Bielsko-Biała
Skutil Lena 2011 K KS AS Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Skutil Michał 2013 M KS AS Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Słowik Antonina 2016 K Ski TOMO Centrum Narciarskie - -
Smoleňakova Chantal 2013 K niezrzeszony - -
Smolnik Zofia 2014 K Profi Sport SP nr 11 Katowice
Sobczak Jakub 2013 M KS Alpino SP Omega Katowice
Sobolewski Michał 2009 M Żywiecki Klub Narciarski Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Solecka Anna 2012 K KS Beskidy SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości Bielsko-Biała
Solecki Marek 2010 M KS Beskidy SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości Bielsko-Biała
Sonik Stanisław 2015 M Ikatur Ski Club - -
Soprych Filip 2012 M UKS Kielce - -
Sroczyńska Anna 2014 K KS Beskidy Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Srokol Wojciech 2013 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Stańczyk Szymon 2016 M Sikret Gliwice - -
Stańczyk Zuzanna 2012 K Sikret Gliwice - -
Staszewska Hanna 2014 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Stec Michał 2011 M Ski TOMO Centrum Narciarskie SP nr 2 Szczyrk
Stelmach Filip 2011 M Sikret Gliwice SP nr 6 Gliwice
Stelmach Zuzanna 2004 K Sikret Gliwice V LO Gliwice
Stencel Szymon 2015 M Profi Sport SP nr 67 Katowice
Stencel Zuzanna 2013 K Profi Sport SP nr 67 Katowice
Stodolak Staś 2014 M Żywiecki Klub Narciarski - -
Stojanik Konrad 2010 M KS AS SP nr 9 Bielsko-Biała
Stolarska-Laszczak Helena 2011 K MKN Zryw Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Bielsko-Biała
Strączek Maciej 2008 M KS LIVE Niepubliczne Liceum MMS Fundacji Królowej Św. Jadwigi Koszarawa
Studencka Zuzanna 2005 K KS LIVE I LO im. M. Kopernika Żywiec
Studencki Mateusz 2004 M KS LIVE I LO im. M. Kopernika Żywiec
Styrna Michał 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk SMS (podstawowa) Szczyrk
Suchanek Maria 2015 K KS Beskidy - -
Sulimierski Jeremi 2009 M KS Beskidy - -
Surdy Bartłomiej 2010 M KS AS SP nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. Reja Bielsko-Biała
Sypień Leon 2014 M KS AS Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Sypień Wiktor 2009 M KS AS Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Sypień Ignacy 2012 M Team MB Szczyrk Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Szafarz Marysia 2010 K Żywiecki Klub Narciarski SP nr 9 Żywiec
Szafrański Kosma 2010 M UKS Alfa - -
Szczęsny Hubert 2008 M KS Beskidy Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Koszarawa
Szczyrba Franciszek 2012 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Szewczyk Michał 2012 M KS LIVE Open Future International School Kraków
Szewczyk Bartosz 2008 M KS LIVE Open Future International School Kraków
Szewczyk Maria 2008 K MKS Skrzyczne Szczyrk SP nr 7 Dąbrowa Górnicza
Szewczyk Julia 2005 K MKS Skrzyczne Szczyrk XVI LO im. Stefani Sempołowskiej Warszawa
Szmaja Mikołaj 2013 M UKS 16 GIGANT - -
Szmaja Jan 2011 M UKS 16 GIGANT - -
Szmit Julia 2009 K Żywiecki Klub Narciarski SP nr 2 Żywiec
Sztefko Jagoda 2010 K KS AS Anglojęzyczna SP Europejczyk Bielsko-Biała
Szubka Mikołaj 2012 M Profi Sport SP Dual Mikołów
Szurman Adam 2011 M KS Beskidy Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Szwaczka Borys 2009 M Profi Sport SP nr 33 Katowice
Szydło Jakub 2006 M Sikret Gliwice LO I im. Jana Sobieskiego Bytom
Szydło Marta 2002 K Sikret Gliwice - -
Szydłowski-Pęśko Feliks 2013 M KS Alpino - -
Śliwka Mikołaj 2006 M SRS Czantoria Ustroń LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Śliwka Emilia 2008 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Ślusarczyk Maria 2007 K KS LIVE - -
Śpiewak Tymoteusz 2012 M KS AS Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Śpiewak Antonina 2009 K KS AS SP nr 1 Bielsko-Biała
Świniarski Wojciech 2009 M MKN Zryw Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Targosz Amelia 2010 K KS Beskidy Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Tarnawa Lena 2010 K KS AS SP nr 33 Bielsko-Biała
Telec Aleksander 2009 M KS LIVE SP nr 32 Bielsko-Biała
Telec Alicja 2011 K KS LIVE SP nr 32 Bielsko-Biała
Tokarz Emil 2015 M MKN Zryw - -
Tokarz Karol 2009 M MKN Zryw Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Tomasik Bartosz 2008 M MKN Zryw SP nr 1 Łodygowice
Tomczuk Alex 2015 M KS LIVE SP nr 13 Bielsko-Biała
Tomczuk Borys 2016 M KS LIVE - -
Tonkovskyi Liev 2009 M Adventure Ski Team SMS (podstawowa) Szczyrk
Trela Blanka 2014 K MKN Zryw - -
Trząska Justyna 2010 K KS LIVE Anglojęzyczna SP Europejczyk Bielsko-Biała
Trzopek Leon 2012 M Ski TOMO Centrum Narciarskie SP im. Kopernika Buczkowice
Tsytsaniuk Kateryna 2010 K Adventure Ski Team SMS (podstawowa) Szczyrk
Uklejewicz Oliwier 2013 M SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Ustroń
Walichnowska Maja 2014 K UKS Brenna-Górki SP nr 5 Ustroń
Walichnowski Michał 2008 M UKS Brenna-Górki II LO im M. Kopernika Cieszyn
Walke Marta 2006 K Sikret Gliwice IV LO Gliwice
Walke Paweł 2007 M Sikret Gliwice IV LO Gliwice
Waluś Kalina 2010 K MKS Skrzyczne Szczyrk Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Wapienik Blanka 2008 K KS Racing Kids SP nr 4 Katowice
Warczyglowa Emilka 2010 K KS LIVE Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Warzecha Justyna 2004 K SRS Czantoria Ustroń LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Wasilewska Zofia 2010 K KS AS SP nr 3 Bielsko-Biała
Wasilewski Tymon 2015 M KS AS Primary Steps Dwujęzyczna SP Bielsko-Biała
Wawrzyniak Iga 2008 K MKN Zryw Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Wąsik Kamila 2014 K Ikatur Ski Club - -
Wąsik Marcin 2012 M Ikatur Ski Club - -
Weiss Jan 2013 M KS Beskidy - -
Weiss Zuzanna 2015 K KS Beskidy - -
Wesołowski Jan 2014 M KS Beskidy Complex of Silesian International Schools Katowice
Węglarz Radek 2013 M KS LIVE - -
Widak Artur 2011 M KS Racing Kids SP nr 12 Chorzów
Widuch Michalina 2011 K Sikret Gliwice - -
Widz Julia 2007 K Adventure Ski Team LO KTK Bielsko-Biała
Wiecha Wojciech 2012 M MKS Skrzyczne Szczyrk SP nr 1 Szczyrk
Wieczorek Bartłomiej 2007 M Sikret Gliwice SP FILOMATA Gliwice
Wieczorek Magdalena 2010 K Sikret Gliwice - -
Winczewska Zofia 2011 K Miejski KS BABIA GÓRA - -
Wistuba Anna 2012 K KS Sportbaza - -
Witek Liliana 2014 K KS Sportbaza SP Omega Katowice
Witek Tymon 2016 M KS Sportbaza - -
Wojciech Aleksander 2003 M SRS Czantoria Ustroń ZST i O Skoczów
Wojciech Kamila 2007 K SRS Czantoria Ustroń ZST i O Skoczów
Wojciechowska Jagoda 2010 K UKS 16 GIGANT - -
Wojciechowski Szymon 2014 M UKS 16 GIGANT - -
Wojtyla Marian 2011 M niezrzeszony SP im. Jana Kubisza Gnojnik (CZE)
Wolański Igor 2005 M SRS Czantoria Ustroń V LO Gliwice
Wróblewska Antonina 2011 K SRS Czantoria Ustroń SP nr 1 Zabrze
Wróblewski Stanisław 2015 M SRS Czantoria Ustroń - -
Wykrota Filip 2012 M KS Racing Kids SP nr 65 Katowice
Wymysło Bartłomiej 2016 M KS AS - -
Wyród Zosia 2011 K Żywiecki Klub Narciarski Niepubliczna SP Da Vinci Żywiec
Wyrwas Nadia 2010 K KS LIVE SP nr 1 im. M. Dąbrowskiej Jaworze
Wysogląd Natalia 2014 K KS Racing Kids Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Zajączkowska Paulina 2010 K SRS Czantoria Ustroń Zespół Szkół Katolickich Zabrze
Zajączkowski Piotr 2013 M KS Beskidy - -
Zaręba Marta 2007 K Adventure Ski Team LO KTK Bielsko-Biała
Zarutskyy Ihor 2011 M Adventure Ski Team SMS (podstawowa) Szczyrk
Zawada Lena 2014 K Ski TOMO Centrum Narciarskie Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Zawada Karol 2007 M Team MB Szczyrk SP SPSK im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Żywiec
Zawadka Natan 2010 M KS Beskidy SP nr 32 Bielsko-Biała
Zawojska Antonina 2012 K Profi Sport SP nr 67 Katowice
Zawojski Maksymilian 2015 M Profi Sport SP nr 67 Katowice
Zdort Leopold 2010 M KS Beskidy - -
Zglinicki Tymon 2009 M UKS Alfa Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Zhuk Maria 2010 K Adventure Ski Team SMS (podstawowa) Szczyrk
Zieliński Leon 2012 M MKN Zryw SP nr 28 Bielsko-Biała
Zięba Kacper 2007 M KS LIVE SMS (średnia) Szczyrk
Ziora Mateusz 2013 M KS Beskidy Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Ziora Zuzanna 2011 K KS Beskidy Niepubliczna SP 'Akademia Żaków' Bielsko-Biała
Zoń Emilia 2013 K KS Racing Kids SP nr 2 Żywiec
Zoń Tymoteusz 2015 M KS Racing Kids - -
Zwierzyński Paweł 2013 M KS Beskidy - -
Żółtak Bartłomiej 2011 M KS AS Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Żurek Tymek 2009 M UKS Alfa - -
Liczba zawodników: 450