...

Zawodnicy zgłoszeni do zawodów

2 lutego 2023

Zawody #1 | Istebna / Złoty Groń

Oraganizator: KS Live

Nazwisko i imię Rok ur. Płeć Klub Kategoria
Adamczyk Hieronim 2005 M UKS Brenna-Górki Junior A / Mężczyzna
Aksamit Jan 2007 M Team MB Szczyrk Junior B / Mężczyzna
Bac Cardenas Amelia 2009 K Sikret Gliwice Junior C / Kobieta
Bac Cardenas Samuel 2012 M Sikret Gliwice Junior D / Mężczyzna
Balcer Franek 2004 M KS Beskidy Junior A / Mężczyzna
Bańczak Jan 2010 M MKN Zryw Junior C / Mężczyzna
Barczyk Tomasz 2011 M Profi Sport Junior D / Mężczyzna
Bartosz Anna 2009 K KS AS Junior C / Kobieta
Biadała Maja 2009 K Profi Sport Junior C / Kobieta
Biegun Olga 2005 K KS MMS Dendysski Junior A / Kobieta
Biela Natalia 2004 K KS Beskidy Junior A / Kobieta
Blicharz Jan 2009 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Bojdys Jakub 2010 M KS AS Junior C / Mężczyzna
Borkowski Michał 2007 M Sikret Gliwice Junior B / Mężczyzna
Bornikowski Franciszek 2009 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Mężczyzna
Bożek Lidia 2011 K SRS Czantoria Ustroń Junior D / Kobieta
Bryłka Maja 2006 K KS Racing Kids Junior A / Kobieta
Bryłka Leon 2011 M KS Racing Kids Junior D / Mężczyzna
Burjan Kamil 2010 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Cholewiński Jakub 2010 M KS Racing Kids Junior C / Mężczyzna
Chornous Artemii 2010 M Adventure Ski Team Junior C / Mężczyzna
Cieślar Oliver 2006 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior A / Mężczyzna
Ciślak Filip 2011 M Team MB Szczyrk Junior D / Mężczyzna
Copija Łucja 2012 K KS AS Junior D / Kobieta
Copija Zuzanna 2009 K KS AS Junior C / Kobieta
Cybulski Piotr 2006 M KS Racing Kids Junior A / Mężczyzna
Czajkowska Hanna 2007 K KS Beskidy Junior B / Kobieta
Czajkowski Jan 2010 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Czekaj Mateusz 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior B / Mężczyzna
Czernek Bartek 2010 M Żywiecki Klub Narciarski Junior C / Mężczyzna
Czerwińska Maja 2011 K SRS Czantoria Ustroń Junior D / Kobieta
Czudej Konrad 2006 M UKS Brenna-Górki Junior A / Mężczyzna
Danel Patryk 2010 M Ski TOMO Centrum Narciarskie Junior C / Mężczyzna
Deda Aleksander 2008 M SRS Czantoria Ustroń Junior B / Mężczyzna
Dembowy Zuzanna 2010 K KS Racing Kids Junior C / Kobieta
Dołęga Mikołaj 2007 M Team MB Szczyrk Junior B / Mężczyzna
Drewiczewski Jakub 2010 M Team MB Szczyrk Junior C / Mężczyzna
Drozdowska Agata 2006 K SRS Czantoria Ustroń Junior A / Kobieta
Drzyżdżyk Maja 2012 K KS Beskidy Junior D / Kobieta
Dudek Lena 2010 K Żywiecki Klub Narciarski Junior C / Kobieta
Dusza Dominik 2008 M KS Racing Kids Junior B / Mężczyzna
Dzida Zofia 2004 K KS Beskidy Junior A / Kobieta
Dziedzic Oliwia 2007 K Adventure Ski Team Junior B / Kobieta
Dziendziel Dominika 2008 K MKN Zryw Junior B / Kobieta
Dzik Jakub 2009 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Mężczyzna
Formińska Katarzyna 2005 K KS Racing Kids Junior A / Kobieta
Frank Filip 2009 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Frycz Kamil 2010 M KS LIVE Junior C / Mężczyzna
Frycz Mateusz 2007 M Team MB Szczyrk Junior B / Mężczyzna
Gajda Agata 2011 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior D / Kobieta
Gajda Jakub 2006 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior A / Mężczyzna
Gałaszek Jakub 2012 M Team MB Szczyrk Junior D / Mężczyzna
Gałuszka Julia 2010 K KS Beskidy Junior C / Kobieta
Gałuszka Gustaw 2008 M MKN Zryw Junior B / Mężczyzna
Gancarz Filip 2009 M UKS Brenna-Górki Junior C / Mężczyzna
Garus Filip 2009 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Mężczyzna
Gawlik Oliwier 2008 M UKS Brenna-Górki Junior B / Mężczyzna
Gniadek Piotr 2006 M Profi Sport Junior A / Mężczyzna
Golba Martyna 2010 K UKS Brenna-Górki Junior C / Kobieta
Greene Julia 2004 K SRS Czantoria Ustroń Junior A / Kobieta
Greene Kacper 2007 M SRS Czantoria Ustroń Junior B / Mężczyzna
Grupiński Franciszek 2009 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Gruszczyk Maksymilian 2008 M SRS Czantoria Ustroń Junior B / Mężczyzna
Gurbiel Amelia 2009 K SRS Czantoria Ustroń Junior C / Kobieta
Hamerlak Antoni 2007 M Adventure Ski Team Junior B / Mężczyzna
Hankus Piotr 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior B / Mężczyzna
Hanslik Bruno 2011 M KS Racing Kids Junior D / Mężczyzna
Heczko Mikołaj 2009 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Mężczyzna
Heller Tatiana 2005 K SRS Czantoria Ustroń Junior A / Kobieta
Hermanowicz Ryszard 2010 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Jakubowski Jan 2010 M Team MB Szczyrk Junior C / Mężczyzna
Janos Emilia 2010 K SRS Czantoria Ustroń Junior C / Kobieta
Jarząbek Sandra 2011 K SRS Czantoria Ustroń Junior D / Kobieta
Jastrzębski Leon 2012 M MKN Zryw Junior D / Mężczyzna
Jaworski Igor 2008 M UKS Brenna-Górki Junior B / Mężczyzna
Jurczok Franciszek 2012 M SRS Czantoria Ustroń Junior D / Mężczyzna
Kaliszuk Antonina 2009 K KS MMS Dendysski Junior C / Kobieta
Kałuża Antoni 2010 M UKS Alfa Junior C / Mężczyzna
Kamiński Maksymilian 2004 M SRS Czantoria Ustroń Junior A / Mężczyzna
Kanclerz Olga 2010 K KS Beskidy Junior C / Kobieta
Kasperska Zofia 2010 K SRS Czantoria Ustroń Junior C / Kobieta
Kaszyńska Kinga 2005 K KS Racing Kids Junior A / Kobieta
Kawiorski Maksymilian 2008 M Team MB Szczyrk Junior B / Mężczyzna
Kępińska Marta 2005 K SRS Czantoria Ustroń Junior A / Kobieta
Kilarski Mateusz 2012 M UKS Alfa Junior D / Mężczyzna
Klik Jakub 2005 M Sikret Gliwice Junior A / Mężczyzna
Kliś Lena 2008 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior B / Kobieta
Kohut Natalia 2004 K SRS Czantoria Ustroń Junior A / Kobieta
Kolasa Aleksander 2010 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Mężczyzna
Konieczna Zofia 2009 K Team MB Szczyrk Junior C / Kobieta
Konior Kajetan 2009 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Mężczyzna
Korczyk Franciszek 2008 M Team MB Szczyrk Junior B / Mężczyzna
Kozaczka Kajetan 2009 M MKN Zryw Junior C / Mężczyzna
Koźbiał Piotrek 2006 M KS LIVE Junior A / Mężczyzna
Koźbiał Kasia 2008 K KS LIVE Junior B / Kobieta
Krawczyk Hanna 2012 K SRS Czantoria Ustroń Junior D / Kobieta
Kristof Kacper 2010 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Mężczyzna
Krosny Franciszek 2009 M KS Sportbaza Junior C / Mężczyzna
Krosny Tymoteusz 2010 M KS Sportbaza Junior C / Mężczyzna
Krupa Katarzyna 2011 K Ski TOMO Centrum Narciarskie Junior D / Kobieta
Kucharek Michał 2010 M Sikret Gliwice Junior C / Mężczyzna
Kulczyński Igor 2010 M Team MB Szczyrk Junior C / Mężczyzna
Kulig Lena 2011 K SRS Czantoria Ustroń Junior D / Kobieta
Kupka Karol 2012 M KS Racing Kids Junior D / Mężczyzna
Lenert Emilka 2005 K Żywiecki Klub Narciarski Junior A / Kobieta
Loter Lilianna 2011 K KS LIVE Junior D / Kobieta
Lukas Pola 2010 K KS Beskidy Junior C / Kobieta
Łaciak Natalia 2011 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior D / Kobieta
Łamacz Hania 2010 K SRS Czantoria Ustroń Junior C / Kobieta
Łodzińska Pola 2007 K KS Beskidy Junior B / Kobieta
Łodziński Leon 2010 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Majka Igor 2009 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Mężczyzna
Mamet Gustaw 2011 M UKS 16 GIGANT Junior D / Mężczyzna
Masiak Amelia 2010 K KS Beskidy Junior C / Kobieta
Mazgaj Hanna 2007 K KS Beskidy Junior B / Kobieta
Metera Łucja 2009 K KS MMS Dendysski Junior C / Kobieta
Mężyk Maciej 2008 M Profi Sport Junior B / Mężczyzna
Michnik Konrad 2010 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Mężczyzna
Miłosz Jan 2009 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Minakowski-Rapp Józef 2007 M KS Beskidy Junior B / Mężczyzna
Mirski Borys 2009 M Profi Sport Junior C / Mężczyzna
Mitka Olaf 2005 M Żywiecki Klub Narciarski Junior A / Mężczyzna
Mitka Milena 2010 K Żywiecki Klub Narciarski Junior C / Kobieta
Młynarczyk Jan 2006 M Sikret Gliwice Junior A / Mężczyzna
Mżyk Jakub 2011 M KS Beskidy Junior D / Mężczyzna
Nieścieronek Julian 2009 M Team MB Szczyrk Junior C / Mężczyzna
Nieścieronek Jagoda 2010 K Team MB Szczyrk Junior C / Kobieta
Nieścieronek Jędrek 2012 M Team MB Szczyrk Junior D / Mężczyzna
Niewiadomy Kinga 2005 K Żywiecki Klub Narciarski Junior A / Kobieta
Nikiel Roksana 2010 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Kobieta
Nikiel Helena 2011 K Team MB Szczyrk Junior D / Kobieta
Niklas Victoria 2008 K niezrzeszony Junior B / Kobieta
Noga Zofia 2011 K KS Beskidy Junior D / Kobieta
Novoseletska Yustyna 2006 K Adventure Ski Team Junior A / Kobieta
Nowak Nina 2012 K KS Beskidy Junior D / Kobieta
Nowodworski Bartek 2004 M KS Racing Kids Junior A / Mężczyzna
Olesińska Franciszka 2012 K KS Beskidy Junior D / Kobieta
Olesiński Józef 2012 M KS Beskidy Junior D / Mężczyzna
Olesiński Felek 2010 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Olszak Igor 2008 M SRS Czantoria Ustroń Junior B / Mężczyzna
Ormaniec Tymoteusz 2010 M Team MB Szczyrk Junior C / Mężczyzna
Osak Joanna 2006 K KS Racing Kids Junior A / Kobieta
Paluch Kamila 2007 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior B / Kobieta
Pankiewicz Julian 2011 M Żywiecki Klub Narciarski Junior D / Mężczyzna
Parylak Julia 2012 K Sikret Gliwice Junior D / Kobieta
Pasterny Seweryn 2010 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Mężczyzna
Pełda Jerzy 2009 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Pełda Józek 2007 M KS Beskidy Junior B / Mężczyzna
Piazza Antoni 2008 M Team MB Szczyrk Junior B / Mężczyzna
Pierlak Hania 2011 K Team MB Szczyrk Junior D / Kobieta
Pilarz Brajan 2008 M UKS Alfa Junior B / Mężczyzna
Pluta Jonathan 2005 M KS Beskidy Junior A / Mężczyzna
Podżorska Magda 2006 K UKS Brenna-Górki Junior A / Kobieta
Pokorny Weronika 2006 K SRS Czantoria Ustroń Junior A / Kobieta
Polak Hugo 2008 M SRS Czantoria Ustroń Junior B / Mężczyzna
Poncyliusz Łukasz 2008 M KS Racing Kids Junior B / Mężczyzna
Procenko Victoria 2010 K Team MB Szczyrk Junior C / Kobieta
Prochownik Dominik 2012 M Żywiecki Klub Narciarski Junior D / Mężczyzna
Protchenko Alina 2007 K Team MB Szczyrk Junior B / Kobieta
Pruszowska Maja 2006 K KS Racing Kids Junior A / Kobieta
Przybyła Wojciech 2010 M Team MB Szczyrk Junior C / Mężczyzna
Ptaszkiewicz Szymon 2010 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Rakszawski Alex 2009 M KS Racing Kids Junior C / Mężczyzna
Ramza Krzysztof 2004 M Profi Sport Junior A / Mężczyzna
Rapp-Minakowski Franek 2007 M KS Beskidy Junior B / Mężczyzna
Romaniszyn Matylda 2011 K KS AS Junior D / Kobieta
Różańska Magda 2010 K UKS Alfa Junior C / Kobieta
Ryczko Nikodem 2010 M UKS Alfa Junior C / Mężczyzna
Ryś Maya 2011 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior D / Kobieta
Sass Michał 2009 M MKN Zryw Junior C / Mężczyzna
Seredyńska Anna 2006 K Adventure Ski Team Junior A / Kobieta
Serkies Antoni 2010 M KS Racing Kids Junior C / Mężczyzna
Sikora Zofia 2012 K SRS Czantoria Ustroń Junior D / Kobieta
Siut Maciej 2006 M Sikret Gliwice Junior A / Mężczyzna
Skaziak Patryk 2007 M Adventure Ski Team Junior B / Mężczyzna
Sobolewski Michał 2009 M Żywiecki Klub Narciarski Junior C / Mężczyzna
Solecka Anna 2012 K KS Beskidy Junior D / Kobieta
Solecki Marek 2010 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Stańczyk Zuzanna 2012 K Sikret Gliwice Junior D / Kobieta
Stec Michał 2011 M Ski TOMO Centrum Narciarskie Junior D / Mężczyzna
Stelmach Zuzanna 2004 K Sikret Gliwice Junior A / Kobieta
Stelmach Filip 2011 M Sikret Gliwice Junior D / Mężczyzna
Stojanik Konrad 2010 M KS AS Junior C / Mężczyzna
Stolarska-Laszczak Helena 2011 K MKN Zryw Junior D / Kobieta
Strączek Maciej 2008 M KS LIVE Junior B / Mężczyzna
Studencka Zuzanna 2005 K KS LIVE Junior A / Kobieta
Studencki Mateusz 2004 M KS LIVE Junior A / Mężczyzna
Styrna Michał 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior B / Mężczyzna
Sulimierski Jeremi 2009 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Surdy Bartłomiej 2010 M KS AS Junior C / Mężczyzna
Sypień Ignacy 2012 M Team MB Szczyrk Junior D / Mężczyzna
Szafarz Marysia 2010 K Żywiecki Klub Narciarski Junior C / Kobieta
Szczęsny Hubert 2008 M KS Beskidy Junior B / Mężczyzna
Szczyrba Franciszek 2012 M SRS Czantoria Ustroń Junior D / Mężczyzna
Szewczyk Maria 2008 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior B / Kobieta
Szmit Julia 2009 K Żywiecki Klub Narciarski Junior C / Kobieta
Sztefko Jagoda 2010 K KS AS Junior C / Kobieta
Szubka Mikołaj 2012 M Profi Sport Junior D / Mężczyzna
Szurman Adam 2011 M KS Beskidy Junior D / Mężczyzna
Szydło Jakub 2006 M Sikret Gliwice Junior A / Mężczyzna
Szydło Marta 2002 K Sikret Gliwice Junior A / Kobieta
Śliwka Mikołaj 2006 M SRS Czantoria Ustroń Junior A / Mężczyzna
Śliwka Emilia 2008 K SRS Czantoria Ustroń Junior B / Kobieta
Śpiewak Tymoteusz 2012 M KS AS Junior D / Mężczyzna
Śpiewak Antonina 2009 K KS AS Junior C / Kobieta
Świniarski Wojciech 2009 M MKN Zryw Junior C / Mężczyzna
Targosz Amelia 2010 K KS Beskidy Junior C / Kobieta
Tarnawa Lena 2010 K KS AS Junior C / Kobieta
Telec Aleksander 2009 M KS LIVE Junior C / Mężczyzna
Telec Alicja 2011 K KS LIVE Junior D / Kobieta
Tokarz Karol 2009 M MKN Zryw Junior C / Mężczyzna
Tomasik Bartosz 2008 M MKN Zryw Junior B / Mężczyzna
Trząska Justyna 2010 K KS LIVE Junior C / Kobieta
Tsytsaniuk Kateryna 2010 K Adventure Ski Team Junior C / Kobieta
Walichnowski Michał 2008 M UKS Brenna-Górki Junior B / Mężczyzna
Walke Marta 2006 K Sikret Gliwice Junior A / Kobieta
Walke Paweł 2007 M Sikret Gliwice Junior B / Mężczyzna
Waluś Kalina 2010 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Kobieta
Wapienik Blanka 2008 K KS Racing Kids Junior B / Kobieta
Warczyglowa Emilka 2010 K KS LIVE Junior C / Kobieta
Wasilewska Zofia 2010 K KS AS Junior C / Kobieta
Widak Artur 2011 M KS Racing Kids Junior D / Mężczyzna
Widuch Michalina 2011 K Sikret Gliwice Junior D / Kobieta
Widz Julia 2007 K Adventure Ski Team Junior B / Kobieta
Wiecha Wojciech 2012 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior D / Mężczyzna
Wieczorek Bartłomiej 2007 M Sikret Gliwice Junior B / Mężczyzna
Wieczorek Magdalena 2010 K Sikret Gliwice Junior C / Kobieta
Wojciech Aleksander 2003 M SRS Czantoria Ustroń Junior A / Mężczyzna
Wojciech Kamila 2007 K SRS Czantoria Ustroń Junior B / Kobieta
Wojtyla Marian 2011 M niezrzeszony Junior D / Mężczyzna
Wolański Igor 2005 M SRS Czantoria Ustroń Junior A / Mężczyzna
Wróblewska Antonina 2011 K SRS Czantoria Ustroń Junior D / Kobieta
Wykrota Filip 2012 M KS Racing Kids Junior D / Mężczyzna
Wyród Zosia 2011 K Żywiecki Klub Narciarski Junior D / Kobieta
Wyrwas Nadia 2010 K KS LIVE Junior C / Kobieta
Zajączkowska Paulina 2010 K SRS Czantoria Ustroń Junior C / Kobieta
Zarutskyy Ihor 2011 M Adventure Ski Team Junior D / Mężczyzna
Zawada Karol 2007 M Team MB Szczyrk Junior B / Mężczyzna
Zawadka Natan 2010 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Zdort Leopold 2010 M KS Beskidy Junior C / Mężczyzna
Zhuk Maria 2010 K Adventure Ski Team Junior C / Kobieta
Zieliński Leon 2012 M MKN Zryw Junior D / Mężczyzna
Zięba Kacper 2007 M KS LIVE Junior B / Mężczyzna
Ziora Zuzanna 2011 K KS Beskidy Junior D / Kobieta
Żółtak Bartłomiej 2011 M KS AS Junior D / Mężczyzna
Żurek Tymek 2009 M UKS Alfa Junior C / Mężczyzna
Liczba zawodników: 246