...

Zawodnicy klubu

KS Beskidy | Bielsko-Biała

Nazwisko i imię Rok ur. Kategoria Szkoła Miejscowść szkoły
Balcer Franek 2004 Junior A / Mężczyzna III LO im. St. Żeromskiego Bielsko-Biała
Batorek Patryk 2009 Junior C / Mężczyzna - -
Biela Dominik 2002 Junior A / Mężczyzna Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych Żywiec
Biela Natalia 2004 Junior A / Kobieta I LO im. M. Kopernika Żywiec
Blicharz Jan 2009 Junior C / Mężczyzna SP nr 26 Bielsko-Biała
Bulanda Zofia 2005 Junior A / Kobieta - -
Burjan Kamil 2010 Junior D / Mężczyzna Niepubliczna SP 'Akademia Żaków' Bielsko-Biała
Bury Maciej 2008 Junior C / Mężczyzna - -
Byra Bruno 2007 Junior B / Mężczyzna - -
Byra Blanka 2013 Junior E / Kobieta - -
Czyż Maciej 2014 Junior F / Mężczyzna - -
Darowska Iga 2015 Junior F / Kobieta Niepubliczna SP 'Akademia Żaków' Bielsko-Biała
Drzyżdżyk Maja 2012 Junior E / Kobieta SP nr 2 Jaworze
Dzida Zofia 2004 Junior A / Kobieta - -
Frank Filip 2009 Junior C / Mężczyzna - -
Frycz Tymoteusz 2013 Junior E / Mężczyzna - -
Furgała Mateusz 2006 Junior B / Mężczyzna LO KTK Bielsko-Biała
Gałuszka Julia 2010 Junior D / Kobieta Szkoła Podstawowa Jasienica
Głowacki Tymek 2013 Junior E / Mężczyzna SP nr 25 Bielsko-Biała
Jurczyk Szymon 2006 Junior B / Mężczyzna LO KTK Bielsko-Biała
Kadłubek Leon 2012 Junior E / Mężczyzna - -
Kadłubek Antoni 2013 Junior E / Mężczyzna - -
Kapias Zuza 2014 Junior F / Kobieta - -
Komierowska Helena 2006 Junior B / Kobieta - -
Kublin Tymon 2006 Junior B / Mężczyzna Waldorfskie LO im. C.K. Norwida Bielsko-Biała
Lukas Pola 2010 Junior D / Kobieta Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Lusanga Karol 2013 Junior E / Mężczyzna - -
Łodzińska Pola 2007 Junior B / Kobieta - -
Łodziński Leon 2010 Junior D / Mężczyzna - -
Mazgaj Hanna 2007 Junior B / Kobieta SP nr 13 Bielsko-Biała
Mżyk Jakub 2011 Junior D / Mężczyzna SP nr 13 Bielsko-Biała
Noga Zofia 2011 Junior D / Kobieta Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Nosidlak Andrzej 2008 Junior C / Mężczyzna Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Olesińska Franciszka 2012 Junior E / Kobieta Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Olesiński Felek 2010 Junior D / Mężczyzna Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Olesiński Józef 2012 Junior E / Mężczyzna Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Pełda Józek 2007 Junior B / Mężczyzna - -
Pełda Jerzy 2009 Junior C / Mężczyzna - -
Pluta Jonathan 2005 Junior A / Mężczyzna Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego Oświęcim
Przybyła Piotr 2014 Junior F / Mężczyzna Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Ptaszkiewicz Szymon 2010 Junior D / Mężczyzna SP nr 2 Jaworze
Pysz Amelia 2015 Junior F / Kobieta - -
Rapp-Minakowski Franek 2007 Junior B / Mężczyzna - -
Setla Sebastian 2006 Junior B / Mężczyzna Prywatne Technikum Informatyczne Bielsko-Biała
Solecka Anna 2012 Junior E / Kobieta SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości Bielsko-Biała
Solecki Marek 2010 Junior D / Mężczyzna SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości Bielsko-Biała
Solecki Filip 2014 Junior F / Mężczyzna SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości Bielsko-Biała
Sroczyńska Anna 2014 Junior F / Kobieta Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Sulimierski Jeremi 2009 Junior C / Mężczyzna - -
Szczęsny Hubert 2008 Junior C / Mężczyzna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Koszarawa
Szurman Adam 2011 Junior D / Mężczyzna Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Targosz Amelia 2010 Junior D / Kobieta Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Targosz Iga 2011 Junior D / Kobieta - -
Wesołowski Jan 2014 Junior F / Mężczyzna Complex of Silesian International Schools Katowice
Zajączkowski Piotr 2013 Junior E / Mężczyzna - -
Zawadka Natan 2010 Junior D / Mężczyzna SP nr 32 Bielsko-Biała
Ziora Zuzanna 2011 Junior D / Kobieta Niepubliczna SP 'Akademia Żaków' Bielsko-Biała
Ziora Anna 2011 Junior D / Kobieta Niepubliczna SP 'Akademia Żaków' Bielsko-Biała
Ziora Mateusz 2013 Junior E / Mężczyzna Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Liczba zawodników: 59