...

Zawodnicy klubu

KS AS | Bielsko-Biała

Nazwisko i imię Rok ur. Kategoria Szkoła Miejscowść szkoły
Bartosz Anna 2009 Junior C / Kobieta SP nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. Reja Bielsko-Biała
Bartosz Aleksandra 2015 Junior F / Kobieta - -
Bojdys Jakub 2010 Junior D / Mężczyzna - -
Chmurawa Bartłomiej 2012 Junior E / Mężczyzna Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Chmurawa Barbara 2010 Junior D / Kobieta Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Copija Łucja 2012 Junior E / Kobieta SP nr 36 Bielsko-Biała
Copija Zuzanna 2009 Junior C / Kobieta SP nr 23 Bielsko-Biała
Dunat Julia 2011 Junior D / Kobieta SP nr 2 Szczyrk
Gacek Dawid 2010 Junior D / Mężczyzna Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Goc Hanna 2010 Junior D / Kobieta Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Bielsko-Biała
Janik Tola 2013 Junior E / Kobieta Dwujęzyczna SP im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała
Klimczak Marika 2011 Junior D / Kobieta SP nr 36 Bielsko-Biała
Młot Szymon 2010 Junior D / Mężczyzna Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Pindel Sonia 2008 Junior C / Kobieta SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości Bielsko-Biała
Płachno Wiktor 2008 Junior C / Mężczyzna SP nr 7 Czechowice-Dziedzice
Prus Radek 2012 Junior E / Mężczyzna SP nr 1 im. M. Dąbrowskiej Jaworze
Romaniszyn Matylda 2011 Junior D / Kobieta Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Skutil Michał 2013 Junior E / Mężczyzna Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Skutil Lena 2011 Junior D / Kobieta Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Stojanik Konrad 2010 Junior D / Mężczyzna SP nr 9 Bielsko-Biała
Surdy Bartłomiej 2010 Junior D / Mężczyzna SP nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. Reja Bielsko-Biała
Sypień Wiktor 2009 Junior C / Mężczyzna Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Sypień Leon 2014 Junior F / Mężczyzna Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Sypień Ignacy 2012 Junior E / Mężczyzna Społeczna SP KTK Bielsko-Biała
Śpiewak Antonina 2009 Junior C / Kobieta SP nr 1 Bielsko-Biała
Śpiewak Tymoteusz 2012 Junior E / Mężczyzna SP nr 1 Bielsko-Biała
Tarnawa Lena 2010 Junior D / Kobieta SP nr 33 Bielsko-Biała
Warzecha Amelia 2005 Junior A / Kobieta LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
Wasilewska Zofia 2010 Junior D / Kobieta SP nr 3 Bielsko-Biała
Wasilewski Tymon 2015 Junior F / Mężczyzna - -
Wielicka Natasza 2005 Junior A / Kobieta Liceum Oxford Secondary School Bielsko-Biała
Wielicki Tymon 2011 Junior D / Mężczyzna Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Zennegg Dominika 2009 Junior C / Kobieta - -
Żółtak Bartłomiej 2011 Junior D / Mężczyzna Anglojęzyczna SP Oxford Primary School Bielsko-Biała
Liczba zawodników: 34