Zawody - lista zgłoszonych

 

Klub:

Kategoria:

Nazwisko i imię ur. Płeć Klub Kategoria
Adamczyk Hieronim 2005 M UKS Brenna-Górki Junior B / Płeć: Mężczyzna
Adamczyk Lilianna 2003 K UKS Brenna-Górki Junior A / Płeć: Kobieta
Aksamit Jan 2007 M Team MB Szczyrk Junior C / Płeć: Mężczyzna
Balcer Franek 2004 M KS Beskidy Junior A / Płeć: Mężczyzna
Bartosz Anna 2009 K KS AS Junior D / Płeć: Kobieta
Biegun Olga 2005 K KS MMS Dendysski Junior B / Płeć: Kobieta
Biela Dominik 2002 M KS Beskidy Junior A / Płeć: Mężczyzna
Biela Natalia 2004 K KS Beskidy Junior A / Płeć: Kobieta
Bożek Marcin 2007 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Płeć: Mężczyzna
Burczy Mikołaj 2010 M Sikret Gliwice Junior D / Płeć: Mężczyzna
Burian Kamil 2010 M KS LIVE Junior D / Płeć: Mężczyzna
Cembrzyńska Maria 2009 K KS LIVE Junior D / Płeć: Kobieta
Chryc Barbara 2003 K KS Racing Kids Junior A / Płeć: Kobieta
Cichy Antoni 2008 M KS Racing Kids Junior C / Płeć: Mężczyzna
Cieśla Julia 2006 K KS Malta-Ski Junior B / Płeć: Kobieta
Cieślar Łucja 2003 K SRS Czantoria Ustroń Junior A / Płeć: Kobieta
Cieślar Oliver 2006 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior B / Płeć: Mężczyzna
Ciślak Kacper 2007 M Żywiecki Klub Narciarski Junior C / Płeć: Mężczyzna
Cojda Joanna 2004 K KS Mikołajek Junior A / Płeć: Kobieta
Czudej Konrad 2006 M UKS Brenna-Górki Junior B / Płeć: Mężczyzna
Czudej Krystian 2004 M UKS Brenna-Górki Junior A / Płeć: Mężczyzna
Danel Patryk 2010 M Ski TOMO Centrum Narciarskie Junior D / Płeć: Mężczyzna
Deda Aleksander 2008 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Płeć: Mężczyzna
Dembowy Zuzanna 2010 K KS Racing Kids Junior D / Płeć: Kobieta
Dikow-Iwanow Zuzanna 2008 K Team MB Szczyrk Junior C / Płeć: Kobieta
Dobrzańska Antonia 2008 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Płeć: Kobieta
Dobrzańska Maja 2004 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior A / Płeć: Kobieta
Domicz Jakub 2009 M KS Mikołajek Junior D / Płeć: Mężczyzna
Domicz Jerzy 2010 M KS Mikołajek Junior D / Płeć: Mężczyzna
Dusza Dominik 2008 M KS Racing Kids Junior C / Płeć: Mężczyzna
Dzida Zofia 2004 K KS Beskidy Junior A / Płeć: Kobieta
Dziedzic Oliwia 2007 K Adventure Ski Team Junior C / Płeć: Kobieta
Dzik Jakub 2009 M KS Racing Kids Junior D / Płeć: Mężczyzna
Fiedor Kacper 2008 M Ski TOMO Centrum Narciarskie Junior C / Płeć: Mężczyzna
Formińska Katarzyna 2005 K KS Racing Kids Junior B / Płeć: Kobieta
Frycz Kamil 2010 M KS LIVE Junior D / Płeć: Mężczyzna
Frycz Mateusz 2007 M KS LIVE Junior C / Płeć: Mężczyzna
Gacek Dawid 2010 M KS AS Junior D / Płeć: Mężczyzna
Gajda Jakub 2006 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior B / Płeć: Mężczyzna
Gancarz Filip 2009 M SRS Czantoria Ustroń Junior D / Płeć: Mężczyzna
Gaweł Julia 2005 K Żywiecki Klub Narciarski Junior B / Płeć: Kobieta
Giza Mikołaj 2006 M Adventure Ski Team Junior B / Płeć: Mężczyzna
Gluza Justyna 2002 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior A / Płeć: Kobieta
Godlewski Michał 2008 M Sikret Gliwice Junior C / Płeć: Mężczyzna
Golba Martyna 2010 K UKS Brenna-Górki Junior D / Płeć: Kobieta
Görlich Łukasz 2004 M SRS Czantoria Ustroń Junior A / Płeć: Mężczyzna
Goworowska Wiktoria 2003 K KS LIVE Junior A / Płeć: Kobieta
Greene Julia 2004 K SRS Czantoria Ustroń Junior A / Płeć: Kobieta
Greene Kacper 2007 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Płeć: Mężczyzna
Gruszczyk Maksymilian 2008 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Płeć: Mężczyzna
Grygorcewicz Maja 2006 K KS Racing Kids Junior B / Płeć: Kobieta
Hamerlak Antoni 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Płeć: Mężczyzna
Hankus Piotr 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Płeć: Mężczyzna
Haratek Martyna 2005 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior B / Płeć: Kobieta
Heczko Mikołaj 2009 M SRS Czantoria Ustroń Junior D / Płeć: Mężczyzna
Hołubiński Mikołaj 2009 M Adventure Ski Team Junior D / Płeć: Mężczyzna
Hulok Mateusz 2002 M KS LIVE Junior A / Płeć: Mężczyzna
Hura Maksymilian 2008 M MKN Zryw Junior C / Płeć: Mężczyzna
Hussar Grzegorz 2002 M SRS Czantoria Ustroń Junior A / Płeć: Mężczyzna
Janik Lena 2010 K Żywiecki Klub Narciarski Junior D / Płeć: Kobieta
Janos Emilia 2010 K SRS Czantoria Ustroń Junior D / Płeć: Kobieta
Jaworski Borys 2010 M KS LIVE Junior D / Płeć: Mężczyzna
Jaworski Igor 2008 M UKS Brenna-Górki Junior C / Płeć: Mężczyzna
Jazowy Aleksander 2008 M Sikret Gliwice Junior C / Płeć: Mężczyzna
Juraszczyk Marta 2009 K UKS Brenna-Górki Junior D / Płeć: Kobieta
Kałuża Antoni 2010 M MKN Zryw Junior D / Płeć: Mężczyzna
Kamiński Maksymilian 2004 M SRS Czantoria Ustroń Junior A / Płeć: Mężczyzna
Kanclerz Olga 2010 K Adventure Ski Team Junior D / Płeć: Kobieta
Kępińska Marta 2005 K SRS Czantoria Ustroń Junior B / Płeć: Kobieta
Kohut Natalia 2004 K SRS Czantoria Ustroń Junior A / Płeć: Kobieta
Kolasa Aleksander 2010 M SRS Czantoria Ustroń Junior D / Płeć: Mężczyzna
Konieczna Zofia 2009 K Team MB Szczyrk Junior D / Płeć: Kobieta
Koper Maja 2005 K KS Racing Kids Junior B / Płeć: Kobieta
Korczyk Franciszek 2008 M Team MB Szczyrk Junior C / Płeć: Mężczyzna
Kowalik Emilia 2005 K UKS Brenna-Górki Junior B / Płeć: Kobieta
Kozaczka Kajetan 2009 M MKN Zryw Junior D / Płeć: Mężczyzna
Kozieł Aleksander 2010 M KS MMS Dendysski Junior D / Płeć: Mężczyzna
Koziołek Filip 2009 M Team MB Szczyrk Junior D / Płeć: Mężczyzna
Koźbiał Kasia 2008 K Żywiecki Klub Narciarski Junior C / Płeć: Kobieta
Koźbiał Piotrek 2006 M KS LIVE Junior B / Płeć: Mężczyzna
Kremiec Kacper 2004 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior A / Płeć: Mężczyzna
Krzemień Jan 2003 M Sikret Gliwice Junior A / Płeć: Mężczyzna
Kublin Tymon 2006 M KS Beskidy Junior B / Płeć: Mężczyzna
Kufel Jakub 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Płeć: Mężczyzna
Kulczyński Igor 2010 M Żywiecki Klub Narciarski Junior D / Płeć: Mężczyzna
Kurpas Nina 2008 K KS Racing Kids Junior C / Płeć: Kobieta
Kuszka Bartek 2006 M KS Racing Kids Junior B / Płeć: Mężczyzna
Lenert Emilka 2005 K Żywiecki Klub Narciarski Junior B / Płeć: Kobieta
Leśny Jan 2006 M Ski TOMO Centrum Narciarskie Junior B / Płeć: Mężczyzna
Łamacz Hania 2010 K SRS Czantoria Ustroń Junior D / Płeć: Kobieta
Macek Tomasz 2005 M Team MB Szczyrk Junior B / Płeć: Mężczyzna
Machej Aleksander 2010 M UKS Brenna-Górki Junior D / Płeć: Mężczyzna
Madej Zuzanna 2004 K UKS Brenna-Górki Junior A / Płeć: Kobieta
Majka Igor 2009 M SRS Czantoria Ustroń Junior D / Płeć: Mężczyzna
Markuzel Filip 2005 M SRS Czantoria Ustroń Junior B / Płeć: Mężczyzna
Markuzel Michał 2003 M SRS Czantoria Ustroń Junior A / Płeć: Mężczyzna
Meissner David 2005 M SRS Czantoria Ustroń Junior B / Płeć: Mężczyzna
Michnik Konrad 2010 M SRS Czantoria Ustroń Junior D / Płeć: Mężczyzna
Mitka Milena 2010 K Żywiecki Klub Narciarski Junior D / Płeć: Kobieta
Mitka Olaf 2005 M Żywiecki Klub Narciarski Junior B / Płeć: Mężczyzna
Mołek Marta 2003 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior A / Płeć: Kobieta
Motoszko Pola 2007 K Team MB Szczyrk Junior C / Płeć: Kobieta
Mrózek Marcel 2009 M UKS Alfa Junior D / Płeć: Mężczyzna
Nieścieronek Jagoda 2010 K KS LIVE Junior D / Płeć: Kobieta
Nieścieronek Julian 2009 M KS LIVE Junior D / Płeć: Mężczyzna
Niewiadomy Kinga 2005 K Żywiecki Klub Narciarski Junior B / Płeć: Kobieta
Nowakowska Agata 2008 K Sikret Gliwice Junior C / Płeć: Kobieta
Nowakowski Wiktor 2005 M Team MB Szczyrk Junior B / Płeć: Mężczyzna
Olesiak Martyna 2005 K Adventure Ski Team Junior B / Płeć: Kobieta
Olesiński Felek 2010 M KS Beskidy Junior D / Płeć: Mężczyzna
Olszak Igor 2008 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Płeć: Mężczyzna
Olszewska Zuzanna 2006 K UKS Brenna-Górki Junior B / Płeć: Kobieta
Ormaniec Tymoteusz 2010 M Team MB Szczyrk Junior D / Płeć: Mężczyzna
Osak Joanna 2006 K KS Racing Kids Junior B / Płeć: Kobieta
Paluch Kamila 2007 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Płeć: Kobieta
Panek Artur 2005 M Adventure Ski Team Junior B / Płeć: Mężczyzna
Pashynskyi Vlad 2009 M KS LIVE Junior D / Płeć: Mężczyzna
Pawlak Jan 2006 M Adventure Ski Team Junior B / Płeć: Mężczyzna
Pawlik Konrad 2007 M KS Racing Kids Junior C / Płeć: Mężczyzna
Peleck Jan 2008 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Płeć: Mężczyzna
Piazza Antoni 2008 M Team MB Szczyrk Junior C / Płeć: Mężczyzna
Piecuch Emilia 2006 K KS AS Junior B / Płeć: Kobieta
Pilarz Brajan 2008 M MKN Zryw Junior C / Płeć: Mężczyzna
Pindel Sonia 2008 K KS AS Junior C / Płeć: Kobieta
Plaskura Hanna 2005 K KS Racing Kids Junior B / Płeć: Kobieta
Pluta Jonathan 2005 M KS Beskidy Junior B / Płeć: Mężczyzna
Pluta Szymon 2003 M KS Beskidy Junior A / Płeć: Mężczyzna
Podżorska Magda 2006 K UKS Brenna-Górki Junior B / Płeć: Kobieta
Pokorny Weronika 2006 K SRS Czantoria Ustroń Junior B / Płeć: Kobieta
Polak Hugo 2008 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Płeć: Mężczyzna
Poncyliusz Łukasz 2008 M KS Racing Kids Junior C / Płeć: Mężczyzna
Powiertowska Maja 2006 K Ski TOMO Centrum Narciarskie Junior B / Płeć: Kobieta
Powiertowski Karol 2007 M Ski TOMO Centrum Narciarskie Junior C / Płeć: Mężczyzna
Procenko Victoria 2010 K KS LIVE Junior D / Płeć: Kobieta
Protchenko Alina 2007 K Team MB Szczyrk Junior C / Płeć: Kobieta
Przybyła Wojciech 2010 M Team MB Szczyrk Junior D / Płeć: Mężczyzna
Rakszawski Alex 2009 M KS Racing Kids Junior D / Płeć: Mężczyzna
Rosik Tamara 2003 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior A / Płeć: Kobieta
Różańska Magda 2010 K KS Racing Kids Junior D / Płeć: Kobieta
Rycak Jakub 2009 M MKN Zryw Junior D / Płeć: Mężczyzna
Ryczko Nikodem 2010 M SRS Czantoria Ustroń Junior D / Płeć: Mężczyzna
Saniternik Vanessa 2006 K SRS Czantoria Ustroń Junior B / Płeć: Kobieta
Sass Michał 2009 M MKN Zryw Junior D / Płeć: Mężczyzna
Sawicka Helena 2007 K KS MMS Dendysski Junior C / Płeć: Kobieta
Seredyńska Anna 2006 K Adventure Ski Team Junior B / Płeć: Kobieta
Sędłak Anna 2005 K Team MB Szczyrk Junior B / Płeć: Kobieta
Sikora Mateusz 2009 M SRS Czantoria Ustroń Junior D / Płeć: Mężczyzna
Skaziak Patryk 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Płeć: Mężczyzna
Skorupka Maja 2007 K KS LIVE Junior C / Płeć: Kobieta
Skudlarska Wiktoria 2006 K SRS Czantoria Ustroń Junior B / Płeć: Kobieta
Sobolewska Natalia 2003 K Żywiecki Klub Narciarski Junior A / Płeć: Kobieta
Sobolewski Michał 2009 M Żywiecki Klub Narciarski Junior D / Płeć: Mężczyzna
Stelmach Zuzanna 2004 K Sikret Gliwice Junior A / Płeć: Kobieta
Stojanik Konrad 2010 M KS AS Junior D / Płeć: Mężczyzna
Strączek Maciej 2008 M KS Racing Kids Junior C / Płeć: Mężczyzna
Strzelecka Aniela 2009 K KS AS Junior D / Płeć: Kobieta
Studencka Zuzanna 2005 K KS LIVE Junior B / Płeć: Kobieta
Studencki Mateusz 2004 M KS LIVE Junior A / Płeć: Mężczyzna
Styrna Jakub 2004 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior A / Płeć: Mężczyzna
Styrna Michał 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Płeć: Mężczyzna
Surdy Bartłomiej 2010 M KS AS Junior D / Płeć: Mężczyzna
Sypień Wiktor 2009 M KS AS Junior D / Płeć: Mężczyzna
Szafrański Kosma 2010 M UKS Alfa Junior D / Płeć: Mężczyzna
Szczęsny Hubert 2008 M KS Beskidy Junior C / Płeć: Mężczyzna
Szewczyk Julia 2005 K MKS Skrzyczne Szczyrk Junior B / Płeć: Kobieta
Szmit Kacper 2007 M Żywiecki Klub Narciarski Junior C / Płeć: Mężczyzna
Szostak Radosław 2004 M Adventure Ski Team Junior A / Płeć: Mężczyzna
Szydło Jakub 2006 M Sikret Gliwice Junior B / Płeć: Mężczyzna
Szydło Marta 2002 K Sikret Gliwice Junior A / Płeć: Kobieta
Śliwka Emilia 2008 K SRS Czantoria Ustroń Junior C / Płeć: Kobieta
Śliwka Mikołaj 2006 M SRS Czantoria Ustroń Junior B / Płeć: Mężczyzna
Ślusarczyk Maria 2007 K KS LIVE Junior C / Płeć: Kobieta
Śpiewak Antonina 2009 K KS AS Junior D / Płeć: Kobieta
Świniarski Wojciech 2009 M MKN Zryw Junior D / Płeć: Mężczyzna
Tarnawa Lena 2010 K KS AS Junior D / Płeć: Kobieta
Telec Aleksander 2009 M KS LIVE Junior D / Płeć: Mężczyzna
Toboła Maria 2009 K MKN Zryw Junior D / Płeć: Kobieta
Tokarz Karol 2009 M MKN Zryw Junior D / Płeć: Mężczyzna
Tomasik Bartosz 2008 M MKN Zryw Junior C / Płeć: Mężczyzna
Trząska Justyna 2010 K SRS Czantoria Ustroń Junior D / Płeć: Kobieta
Urbanek Jakub 2010 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior D / Płeć: Mężczyzna
Uroda Bartosz 2010 M Ski TOMO Centrum Narciarskie Junior D / Płeć: Mężczyzna
Walczak Maciej 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk Junior C / Płeć: Mężczyzna
Walichnowski Michał 2008 M UKS Brenna-Górki Junior C / Płeć: Mężczyzna
Walicki Hubert 2008 M Ski TOMO Centrum Narciarskie Junior C / Płeć: Mężczyzna
Walke Marta 2006 K Sikret Gliwice Junior B / Płeć: Kobieta
Wapiennik Blanka 2008 K KS Racing Kids Junior C / Płeć: Kobieta
Warzecha Amelia 2005 K KS AS Junior B / Płeć: Kobieta
Warzecha Justyna 2004 K SRS Czantoria Ustroń Junior A / Płeć: Kobieta
Wasilewska Zofia 2010 K KS AS Junior D / Płeć: Kobieta
Wawak Wojciech 2004 M KS Beskidy Junior A / Płeć: Mężczyzna
Wawrzyniak Iga 2008 K MKN Zryw Junior C / Płeć: Kobieta
Widz Julia 2007 K Adventure Ski Team Junior C / Płeć: Kobieta
Wieczorek Maja 2008 K KS Racing Kids Junior C / Płeć: Kobieta
Wilczek Patryk 2005 M KS AS Junior B / Płeć: Mężczyzna
Wojciech Aleksander 2003 M SRS Czantoria Ustroń Junior A / Płeć: Mężczyzna
Wojciech Kamila 2007 K SRS Czantoria Ustroń Junior C / Płeć: Kobieta
Woźniczka Maja 2005 K Team MB Szczyrk Junior B / Płeć: Kobieta
Wójcik Krzysztof 2008 M SRS Czantoria Ustroń Junior C / Płeć: Mężczyzna
Wyrwas Nadia 2010 K KS LIVE Junior D / Płeć: Kobieta
Zaręba Marta 2007 K Adventure Ski Team Junior C / Płeć: Kobieta
Zarudzka Agata 2007 K Sikret Gliwice Junior C / Płeć: Kobieta
Zawada Karol 2007 M Team MB Szczyrk Junior C / Płeć: Mężczyzna
Zawadka Natan 2010 M KS LIVE Junior D / Płeć: Mężczyzna