Zawodnicy klubu

 

KS Beskidy (liczba zawodników: 46)

Nazwisko i imię Ur. Płeć Kategoria Miejscowość szkoły
Balcer Franek 2004 M Junior A / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała
Biela Dominik 2002 M Junior A / Płeć: Mężczyzna Żywiec
Biela Natalia 2004 K Junior A / Płeć: Kobieta Żywiec
Blicharz Jan 2009 M Junior D / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała
Bulanda Zofia 2005 K Junior B / Płeć: Kobieta
Bury Jan 2004 M Junior A / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała
Bury Maciej 2008 M Junior C / Płeć: Mężczyzna
Byra Blanka 2013 K Junior F / Płeć: Kobieta
Byra Bruno 2007 M Junior C / Płeć: Mężczyzna
Dzida Zofia 2004 K Junior A / Płeć: Kobieta
Furgała Mateusz 2006 M Junior B / Płeć: Mężczyzna
Gałuszka Julia 2010 K Junior D / Płeć: Kobieta
Głowacki Tymek 2013 M Junior F / Płeć: Mężczyzna
Jurczyk Szymon 2006 M Junior B / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała
Kadłubek Leon 2012 M Junior E / Płeć: Mężczyzna
Komierowska Helena 2006 K Junior B / Płeć: Kobieta
Kręgiel Oliwia 2003 K Junior A / Płeć: Kobieta Tychy
Kruczek Karol 2008 M Junior C / Płeć: Mężczyzna
Kublin Tymon 2006 M Junior B / Płeć: Mężczyzna
Lukas Pola 2010 K Junior D / Płeć: Kobieta
Łodzińska Pola 2007 K Junior C / Płeć: Kobieta
Łodziński Leon 2010 M Junior D / Płeć: Mężczyzna
Mańko Mateusz 2007 M Junior C / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała
Mazgaj Hanna 2007 K Junior C / Płeć: Kobieta
Mazgaj Ignacy 2004 M Junior A / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała
Mżyk Jakub 2011 M Junior E / Płeć: Mężczyzna
Nosidlak Andrzej 2008 M Junior C / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała
Olesińska Franciszka 2012 K Junior E / Płeć: Kobieta
Olesiński Felek 2010 M Junior D / Płeć: Mężczyzna
Olesiński Józef 2012 M Junior E / Płeć: Mężczyzna
Pluta Jonathan 2005 M Junior B / Płeć: Mężczyzna Brzeszcze
Pluta Szymon 2003 M Junior A / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała
Przybyła Piotr 2014 M Junior F / Płeć: Mężczyzna
Ptaszkiewicz Szymon 2010 M Junior D / Płeć: Mężczyzna Jaworze
Rapp-Minakowski Franek 2007 M Junior C / Płeć: Mężczyzna
Setla Sebastian 2006 M Junior B / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała
Solecka Anna 2012 K Junior E / Płeć: Kobieta
Solecki Marek 2010 M Junior D / Płeć: Mężczyzna
Sulimierski Jeremi 2009 M Junior D / Płeć: Mężczyzna
Szczęsny Hubert 2008 M Junior C / Płeć: Mężczyzna Koszarawa
Szurman Adam 2011 M Junior E / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała
Targosz Amelia 2010 K Junior D / Płeć: Kobieta
Targosz Iga 2011 K Junior E / Płeć: Kobieta
Wawak Wojciech 2004 M Junior A / Płeć: Mężczyzna Porąbka
Wesołowski Jan 2014 M Junior F / Płeć: Mężczyzna
Ziora Mateusz 2013 M Junior F / Płeć: Mężczyzna Bielsko-Biała