Klasyfikacja zawodników

 

2012/2013

2013/2014

2014/2015

2015/2016

2016/2017

2017/2018

2018/2019

2019/20

2020/2021

Junior E / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Madej Zuzanna 2004 UKS Brenna-Górki 80 - 100 100 100 380
2 Heller Zuzanna 2003 UKS Brenna-Górki 100 100 80 60 (40) 340
3 Lipczyńska Klaudia 2003 Sikret Gliwice 50 50 (45) 80 60 240
4 Sawicka Antonina 2003 Carvingsport Team (45) 60 50 45 80 235
5 Maj Milena 2003 VIS Sport 60 80 36 (9) 32 208
6 Slian Alicja 2003 VIS Sport 40 - 60 40 45 185
7 Góra Wiktoria 2004 Carvingsport Team - 45 40 18 36 139
8 Plech Alicja 2003 Sikret Gliwice 32 - 20 36 50 138
9 Srokosz Olga 2005 KS Beskidy 26 40 26 (22) 26 118
10 Cieślawska Weronika 2004 VIS Sport (15) 36 29 16 24 105
11 Wites Zuzanna 2003 VIS Sport 36 - 6 50 10 102
12 Moskała Laura 2005 UKS Brenna-Górki (10) 32 24 26 18 100
13 Bierut Zuzanna 2003 Sikret Gliwice 20 18 (14) 32 22 92
14 Kostka Zuzanna 2003 SRS Czantoria Ustroń 29 26 22 (12) 14 91
15 Heller Tatiana 2005 UKS Brenna-Górki (11) 16 15 29 20 80
17 Warzecha Amelia 2005 SRS Czantoria Ustroń (12) 24 16 13 15 68
18 Kamińska Zuzanna 2004 ISS Szusujmy Razem (10) 15 13 15 16 59
19 Procner Anna 2003 SRS Czantoria Ustroń 13 29 - - 12 54
20 Smołczyk Karolina 2003 KS Alpino - - 18 14 13 45
21 Capek Oliwia 2005 VIS Sport 18 22 - - - 40
21 Rudel Małgorzata 2003 Sikret Gliwice 16 - - 24 - 40
23 Guzdek Zuzanna 2005 SRS Czantoria Ustroń - 13 10 - 11 34
24 Goworowska Wiktoria 2003 KS LIVE - - 32 - - 32
25 Kowalik Emilia 2005 UKS Brenna-Górki 8 - 9 10 - 27
26 Nowodworska Julia 2003 VIS Sport 14 - - 11 - 25
27 Affanasowicz Hanna 2003 KS Paluchsport 24 - - - - 24
28 Woźniczka Maja 2005 KS LIVE 22 - - - - 22
29 Nowicka Amelia 2005 ISS Szusujmy Razem 7 14 - - - 21
30 Mrózek Michalina 2004 Carvingsport Team - 20 - - - 20
31 Guzdek Anna 2007 SRS Czantoria Ustroń - 12 7 - - 19
32 Juśkiewicz Anna 2004 Sikret Gliwice - - 11 - - 11
33 Sędłak Anna 2005 niezrzeszony - - 8 - - 8
34 Kaliszuk Magdalena 2005 Carvingsport Team 6 - - - - 6

Junior E / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Pluta Szymon 2003 MKN Zryw (60) 100 80 80 100 360
2 Cymbryłowicz Szymon 2003 MKN Gliwice 100 45 100 (5) 80 325
3 Baczkowski Szymon 2003 Sikret Gliwice - 50 60 100 29 239
4 Krzemień Jan 2003 Sikret Gliwice 50 80 (40) 60 45 235
5 Cygan Kamil 2004 KS Beskidy 80 (40) 50 50 50 230
6 Sapek Mikołaj 2003 Sikret Gliwice 45 26 (18) 45 60 176
7 Gawlas Mateusz 2003 UKS Brenna-Górki 40 36 36 36 (32) 148
8 Dendys Wojciech 2003 Carvingsport Team 29 60 45 7 - 141
9 Uman-ntuk Victor 2003 Sikret Gliwice - 32 24 40 40 136
10 Viscardi Antoni 2003 VIS Sport 24 - 32 29 26 111
11 Ścierski Paweł 2003 VIS Sport 32 22 20 32 - 106
12 Wawak Wojciech 2004 KS Beskidy 9 29 29 - 36 103
13 Kalisz Michał 2003 Carvingsport Team 26 24 26 26 (22) 102
14 Jurczyk Jan 2003 KS Beskidy 36 18 22 - 24 100
15 Wójtowicz Tomasz 2003 VIS Sport 22 20 (15) 24 20 86
16 Gładysz Aleksander 2005 KS LIVE 20 16 16 20 (12) 72
17 Krawiec Krzysztof 2003 Sikret Gliwice 10 (7) 12 18 18 58
19 Gluza Filip 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk 14 10 13 (9) 15 52
20 Tusiewicz Mikołaj 2007 KS LIVE 12 (11) 11 13 14 50
22 Nowodworski Bartek 2004 VIS Sport 15 15 - 16 - 46
23 Łapeta Wojciech 2003 Sikret Gliwice - - 6 14 13 33
24 Siomkajło Jan 2004 Sikret Gliwice - 8 9 15 - 32
25 Legierski Filip 2003 ISS Szusujmy Razem 18 13 - - - 31
26 Czarnul Tymoteusz 2005 KS Alpino - 6 8 8 - 22
27 Bojanowski Szymon 2005 Bojan Sport - 4 - 6 11 21
27 Legierski Mikołaj 2004 ISS Szusujmy Razem 7 14 - - - 21
29 Widuchowski Piotr 2003 KS Alpino 16 - - - - 16
30 Borkowski Stanisław 2004 Sikret Gliwice - - 5 10 - 15
31 Romik Franciszek 2004 ISS Szusujmy Razem 8 5 - - - 13
32 Szydło Jakub 2006 Sikret Gliwice - - - 12 - 12
33 Hula Jakub 2004 KS Paluchsport 11 - - - - 11
34 Szeląg Szymon 2003 VIS Sport - - 10 - - 10
35 Wieczorek Bartłomiej 2007 Sikret Gliwice - - 4 - - 4

Junior D / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Sawicka Aniela 2001 Carvingsport Team (100) 100 100 100 100 400
2 Szklarek Ewa 2002 KS Beskidy 80 80 80 (60) 80 320
3 Haratek Karolina 2001 MKS Skrzyczne Szczyrk (60) 60 60 80 60 260
4 Warzecha Róża 2001 SRS Czantoria Ustroń 50 40 45 50 (32) 185
5 Drużba Magda 2002 MKN Gliwice (36) 45 50 45 40 180
6 Kania Hania 2002 KS Paluchsport 45 50 (26) 36 45 176
7 Sokołowska Jagoda 2001 MKN Zryw 40 36 29 (22) 36 141
8 Szydło Marta 2002 Sikret Gliwice 32 - 20 32 50 134
9 Gluza Justyna 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk (22) 36 36 29 24 125
11 Piątek Marta 2002 VIS Sport 29 26 22 26 - 103
12 Warkocz Agata 2002 VIS Sport 26 (20) 24 20 29 99
13 Jurgielska Paulina 2001 Sikret Gliwice - 24 40 24 - 88
14 Strączek Zuzanna 2002 Sikret Gliwice 16 15 (14) 18 26 75
15 Bojanowska Zofia 2001 Bojan Sport 14 16 - 16 20 66
16 Galas Hanna 2002 Sikret Gliwice - - 15 12 22 49
16 Walczak Małgorzata 2002 VIS Sport - - 18 13 18 49
18 Jóźwiak Maria Anna 2002 KS LIVE 13 - 16 14 - 43
19 Wala Natalia 2002 VIS Sport 20 18 - - - 38
20 Pokrywka Maria 2001 Sikret Gliwice 15 - 12 - - 27
20 Urban Maria 2002 VIS Sport 12 - - 15 - 27
22 Odrobina Julia 2001 Sikret Gliwice 11 - 13 - - 24
23 Klimczak Mariela 2002 ISS Szusujmy Razem - 22 - - - 22
24 Zątek Beata 2002 Carvingsport Team 18 - - - - 18

Junior D / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Białobrzycki Przemysław 2001 KS Beskidy 100 100 - 100 100 400
2 Dajda Bartosz 2001 KS Beskidy 80 80 100 (11) 60 320
3 Wawak Bartłomiej 2001 KS Beskidy 45 50 80 - 80 255
4 Sanetra Bartłomiej 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk 60 (45) 60 60 50 230
5 Cygan Mateusz 2001 KS Beskidy 50 (40) 45 80 45 220
6 Wójtowicz Wojciech 2001 KS Paluchsport (26) 60 50 45 32 187
7 Jachymski Maciej 2001 Sikret Gliwice (36) 36 40 36 36 148
8 Figiel Rafał 2002 Carvingsport Team 40 26 26 50 - 142
9 Bączek Adam 2002 Sikret Gliwice 22 (18) 29 40 22 113
10 Milka Bartek 2001 MKN Gliwice - 29 40 - 40 109
11 Srokosz Kajetan 2001 KS Beskidy 32 32 18 (15) 24 106
12 Bosak Piotr 2001 Carvingsport Team 20 24 (9) 22 29 95
13 Wieczorek Kacper 2002 VIS Sport 15 22 32 (13) 16 85
14 Dziadkowiec Kacper 2002 VIS Sport 24 (2) 13 29 18 84
15 Krupa-Frycz Wojciech 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk 13 (10) 22 32 14 81
16 Gadka Maksym 2001 KS Beskidy (8) 12 24 26 15 77
17 Adamek Bartek 2001 VIS Sport - 16 - 24 26 66
18 Baniel Zachary 2001 KS Alpino 15 13 16 20 (12) 64
19 Walczak Kacper 2001 SRS Czantoria Ustroń 29 20 14 - - 63
20 Wojciechowski Kajetan 2002 Sikret Gliwice 10 - 20 16 13 59
21 Hulok Mateusz 2002 Sikret Gliwice 11 15 - - 20 46
22 Kania Henryk 2002 KS Paluchsport 16 (7) 7 10 11 44
23 Legaszewski Jerzy 2002 Sikret Gliwice 12 - 13 18 - 43
24 Karasek Jan 2002 KS Paluchsport 18 11 8 - - 37
25 Behrendt Jan 2002 VIS Sport - 9 10 9 8 36
25 Stryja Kajetan 2001 Sikret Gliwice 7 5 15 - 9 36
27 Wieczorek Filip 2001 Sikret Gliwice - 8 11 14 - 33
28 Gwizdak Michał 2002 VIS Sport 5 3 5 8 - 21
29 Michalski Andrzej 2002 KS LIVE - 6 6 - 7 19
30 Sitarz Mikołaj 2001 KS Beskidy - 14 - - - 14
31 Bronikowski Tomasz 2001 Sikret Gliwice - - - 12 - 12
32 Janecki Mateusz 2001 Bojan Sport 6 4 - - - 10
32 Ścierski Tomasz 2001 VIS Sport - - - - 10 10
34 Bobrzyk Filip 2002 UKS Brenna-Górki 9 - - - - 9

Junior C / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Sołek Kaja 1999 Carvingsport Team 80 100 (16) 100 100 380
2 Stefanik Zofia 2000 MKN Zryw 45 80 - 80 80 285
3 Piekarska Julia 2000 KS Beskidy (40) 50 100 40 60 250
4 Szczotka Katarzyna 1999 UKS Brenna-Górki 60 60 (50) 60 50 230
5 Pokorny Wiktoria 2000 SRS Czantoria Ustroń 50 (45) 80 45 45 220
6 Rzepka Hanna 2000 MKN Gliwice (20) 22 60 36 22 140
7 Pruszowska Zuzanna 2000 MKN Gliwice 32 29 36 (24) 40 137
8 Heller Joanna 1999 UKS Brenna-Górki 36 24 (22) 50 26 136
9 Banaszak Barbara 2000 MKN Gliwice - 40 32 20 32 124
10 Heczko Natalia 2000 SRS Czantoria Ustroń 18 (15) 40 18 36 112
11 Kuczyńska Klaudia 2000 Carvingsport Team 26 36 20 (16) 20 102
12 Kałuża Martyna 1999 SS-R LZS Sokół Szczyrk 100 - - - - 100
13 Kaczmarczyk Zofia 2000 KS LIVE 29 20 26 - 14 89
14 Ilewicz Julia 1999 KS LIVE - 29 29 - 16 74
15 Heczko Julia 2000 SRS Czantoria Ustroń 24 16 18 (15) 15 73
16 Szatan Maria 2000 Carvingsport Team - 18 24 - 29 71
17 Ostas Agata 1999 VIS Sport - 32 - 26 - 58
18 Szydło Aleksandra 1999 Sikret Gliwice - - - 29 26 55
19 Juras Alicja 1999 VIS Sport 22 - - 32 - 54
20 Sokołowska Julia 1999 MKN Zryw - - 45 - - 45
21 Januła Inka 2000 Carvingsport Team 16 - - - 18 34
22 Dymek Dominika 1999 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - 22 - 22
23 Curyło Agata 1999 KS Paluchsport 15 - - - - 15

Junior C / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Nieboras Mateusz 1999 KS Beskidy (45) 80 80 45 80 285
2 Babicz Franciszek 2000 KS Beskidy 50 (13) 40 80 100 270
3 Dendys Michał 1999 Carvingsport Team (36) 100 50 60 50 260
4 Mżyk Mateusz 2000 KS Beskidy 60 50 45 50 - 205
5 Grodecki Jan 2000 MKS Skrzyczne Szczyrk 40 60 60 - 40 200
5 Matulka Jakub 2000 MKN Gliwice 100 - 100 - - 200
7 Wąsek Paweł 1999 SRS Czantoria Ustroń 80 - - 100 - 180
8 Rihuet Rhydian 2000 KS Beskidy (26) 40 36 26 36 138
9 Adamiec Miłosz 1999 SRS Czantoria Ustroń - 24 26 20 60 130
9 Misiewicz Krzysztof 1999 KS Alpino (24) 32 32 40 26 130
11 Kleszcz Marcin 2000 KS Beskidy - 29 13 22 45 109
12 Drapalski Bruno 1999 MKN Zryw 32 45 22 - - 99
13 Widuch Kacper 1999 Sikret Gliwice 22 20 24 - 32 98
14 Szczerbik Szymon 2000 Sikret Gliwice 20 (14) 18 29 29 96
15 Cichy Jakub 2000 KS LIVE 32 36 22 - - 90
16 Baszczyński Jakub 2000 SRS Czantoria Ustroń 16 22 15 36 - 89
17 Mocek Kuba 2000 Carvingsport Team - 26 29 32 - 87
18 Behrendt Bartłomiej 2000 Sikret Gliwice 15 18 - 18 - 51
19 Bożek Tomasz 2000 ISS Szusujmy Razem 13 - - 24 - 37
20 Synowiec Łukasz 2000 Bojan Sport 18 16 - - - 34
21 Mochnacki Mikołaj 2000 Sikret Gliwice 14 - 16 - - 30
22 Misiewicz Jacek 1999 KS Alpino - 15 14 - - 29

Junior B / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Kruczek Olga 1998 KS Beskidy 100 100 (80) 80 80 360
2 Rudel Jolanta 1998 MKN Gliwice 60 (50) 60 100 100 320
3 Sanetra Dominika 1998 MKS Skrzyczne Szczyrk 50 80 (45) 50 60 240
4 Gadka Maja 1998 KS Beskidy - 40 36 60 40 176
5 Banaszak Anna 1998 MKN Gliwice - 45 50 45 29 169
6 Setla Natalia 1998 KS Beskidy - 60 100 - - 160
7 Żukowska Aleksandra 1998 Sikret Gliwice (15) 36 32 40 45 153
8 Gierek Zuzanna 1997 Sikret Gliwice (24) 26 26 36 50 138
9 Biernacka Paulina 1997 KS LIVE 80 - 40 - - 120
10 Hulok Paula 1997 Sikret Gliwice 36 32 - 29 22 119
11 Solich Ewa 1997 KS Beskidy 40 24 29 (15) 24 117
12 Wolnik Zofia 1998 VIS Sport 29 - 22 32 32 115
13 Adamek Sara 1997 Carvingsport Team 32 29 (24) 26 26 113
14 Kukuczka Wiktoria 1997 SRS Czantoria Ustroń 26 18 (15) 20 18 82
15 Paszyna Kalina 1997 SRS Czantoria Ustroń 20 16 20 24 (15) 80
16 Malkusz Adrianna 1998 Sikret Gliwice 13 (12) 18 22 20 73
17 Batolik Zuzanna 1998 KS Alpino 16 15 16 16 - 63
18 Ścisłowicz Anna 1998 MKS Skrzyczne Szczyrk 45 - - - - 45
19 Szczerbik Hanna 1998 Sikret Gliwice - 20 - 18 - 38
20 Rachuba Katarzyna 1997 Sikret Gliwice - - - - 36 36
21 Dobrowolska Jacqueline 1998 KS LIVE 18 14 - - - 32
22 Hyrnik Agnieszka 1998 SRS Czantoria Ustroń - - 14 - 16 30
23 Nawratek Olga 1998 Sikret Gliwice 14 - 12 - - 26
24 Adamczyk Marta 1997 Carvingsport Team - 22 - - - 22
24 Tomankiewicz Aleksandra 1998 KS LIVE 22 - - - - 22
26 Borkowska Paulina 1997 Sikret Gliwice - - 13 - - 13
26 Kasprowska Anna 1997 VIS Sport - 13 - - - 13

Junior B / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Habdas Piotr 1998 KS Beskidy 100 100 100 100 - 400
2 Tarasek Filip 1998 KS LIVE 80 60 80 - 100 320
3 Juras Michał 1998 VIS Sport - 80 40 80 80 280
4 Łukańko Marcin 1997 KS LIVE 50 45 45 (29) 60 200
5 Brachaczek Michał 1998 SRS Czantoria Ustroń 60 40 (29) 36 50 186
6 Drużba Szymon 1998 MKN Gliwice - 18 60 60 45 183
7 Angeloni Szymon 1998 MKN Zryw 32 32 (20) 32 40 136
7 Tulibacki Patryk 1998 Sikret Gliwice 36 24 36 40 - 136
9 Kierlin Patryk 1998 MKN Zryw 40 36 - 50 - 126
10 Kałuża Arkadiusz 1998 UKS Brenna-Górki 26 (22) 22 45 26 119
11 Widenka Marcin 1997 UKS Brenna-Górki 29 (26) 26 26 32 113
12 Kubica Piotr 1997 MKN Zryw - 50 50 - - 100
13 Stryja Mikołaj 1997 Sikret Gliwice 24 20 (18) 22 29 95
14 Grodecki Jakub 1998 MKS Skrzyczne Szczyrk 22 29 24 - - 75
15 Siomkajło Karol 1998 Sikret Gliwice - 14 16 20 - 50
16 Makuch Filip 1998 Carvingsport Team - 13 - - 36 49
17 Smolik Adam 1997 KS LIVE 45 - - - - 45
18 Nowak Bartłomiej 1998 VIS Sport - 15 - - 24 39
19 Moskal Jakub 1997 MKN Zryw - - 32 - - 32
20 Góral Bartłomiej 1997 Sikret Gliwice - - - 24 - 24
21 Kukulski Michał 1997 Sikret Gliwice - 16 - - - 16
22 Węgłowski Wojciech 1997 niezrzeszony - 12 - - - 12

Junior A / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Frączkiewicz Agata 1995 niezrzeszony (45) 100 80 100 80 360
2 Gazda Kamila 1996 VIS Sport (60) 60 60 80 60 260
3 Adamek Klaudia 1994 Carvingsport Team 50 50 50 60 - 210
4 Żoladź Emilia 1995 KS LIVE - - 100 - 100 200
5 Wąsek Katarzyna 1996 SRS Czantoria Ustroń 100 - - - - 100
6 Granieczny Dorota 1996 KS AS 80 - - - - 80
6 Paszkiewicz Iga 1996 MKN Gliwice - 80 - - - 80

Junior A / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Kuczański Mieszko 1996 SRS Czantoria Ustroń 80 80 80 - 60 300
1 Pająk Tomasz 1993 KS LIVE 100 100 100 - - 300
3 Dendys Michał 1995 Carvingsport Team 36 - - 100 100 236
4 Swoboda Robert 1995 UKS Brenna-Górki 60 45 60 45 (40) 210
5 Maciejowski Tomasz 1996 SRS Czantoria Ustroń 45 (22) 45 60 50 200
6 Warkocz Aleksander 1995 VIS Sport 40 - 50 40 45 175
7 Kaczmarczyk Bartosz 1996 KS LIVE 50 50 29 - 36 165
8 Kopeć Maciej 1995 VIS Sport (22) 32 24 80 24 160
9 Rihouet Romain 1996 KS AS 29 40 40 50 (26) 159
10 Sawicki Jan 1995 Carvingsport Team - 29 36 32 32 129
11 Bartkiewicz Piotr 1996 MKN Zryw - 60 26 36 - 122
12 Rucki Mateusz 1994 UKS Brenna-Górki - 36 36 29 - 101
13 Batycki Wojciech 1995 Sikret Gliwice - - - - 80 80
14 Bulwicki Marek 1995 Sikret Gliwice 32 26 - - - 58
15 Szatan Juliusz 1996 Carvingsport Team 26 - - - 29 55
16 Ciemniewski Bartosz 1996 Sikret Gliwice 24 - - - - 24
16 Orkisz Jakub 1996 Carvingsport Team - 24 - - - 24
18 Baczkowski Jacek 1996 MKN Gliwice 20 - - - - 20