Klasyfikacja zawodników

 

2012/2013

2013/2014

2014/2015

2015/2016

2016/2017

2017/2018

2018/2019

2019/20

2020/2021

Junior A / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Sołek Kaja 1999 Żywiecki Klub Narciarski 100 100 (80) 100 80 380
2 Mołek Marta 2003 Team MB Szczyrk - 80 100 - 100 280
3 Szydło Marta 2002 Sikret Gliwice 60 (40) 50 80 50 240
4 Strączek Zuzanna 2002 KS Racing Kids 80 (45) 60 50 45 235
5 Gluza Justyna 2002 MKN Zryw 45 60 - 40 60 205
6 Goworowska Wiktoria 2003 KS LIVE 50 32 36 45 (24) 163
7 Kręgiel Oliwia 2003 KS Beskidy 40 50 40 (32) 32 162
8 Sobolewska Natalia 2003 Żywiecki Klub Narciarski 36 36 32 36 (29) 140
9 Szydło Aleksandra 1999 Sikret Gliwice - - 26 60 36 122
10 Kostka Zuzanna 2003 SRS Czantoria Ustroń 29 29 29 - 26 113
11 Chryc Barbara 2003 KS Racing Kids 32 26 - 24 20 102
12 Rudel Małgorzata 2003 Sikret Gliwice - - 45 - 22 67
13 Cieślar Łucja 2003 SRS Czantoria Ustroń - 24 - 22 18 64
14 Adamczyk Lilianna 2003 UKS Brenna-Górki 26 - - 26 - 52
15 Pokorny Wiktoria 2000 SRS Czantoria Ustroń - - - - 40 40
16 Jurgielska Paulina 2001 KS Racing Kids - - - 29 - 29

Junior A / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Pluta Szymon 2003 KS Beskidy 100 - 80 100 60 340
2 Hulok Mateusz 2002 KS LIVE 80 80 (60) 60 80 300
2 Sanetra Bartłomiej 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk - 100 100 - 100 300
4 Hussar Grzegorz 2002 SRS Czantoria Ustroń 60 60 50 (29) 45 215
5 Wojciech Aleksander 2003 SRS Czantoria Ustroń 36 - 36 80 40 192
6 Szczerbik Szymon 2000 Sikret Gliwice - 50 40 50 50 190
7 Małecki Karol 2002 MKN Gliwice 45 40 (24) 40 29 154
8 Tatarynowicz Filip 2003 KS Beskidy 32 36 (22) 36 26 130
9 Tatarynowicz Mateusz 2003 KS Beskidy - 29 20 32 24 105
10 Krawiec Krzysztof 2003 Sikret Gliwice 29 24 (18) 26 20 99
11 Krzemień Jan 2003 Sikret Gliwice - - 29 45 22 96
12 Dziadkowiec Kacper 2002 KS Racing Kids 50 - 45 - - 95
13 Biela Dominik 2002 KS Beskidy - 26 32 - 32 90
14 Widuch Kacper 1999 Sikret Gliwice - 45 - - 36 81
15 Markuzel Michał 2003 SRS Czantoria Ustroń - - 26 24 - 50
16 Wróblewski Mateusz 2003 Sikret Gliwice 40 - - - - 40
17 Saniternik Fabian 2002 SRS Czantoria Ustroń - 32 - - - 32

Junior B / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Książek Joanna 2004 Team MB Szczyrk 100 100 - - 100 300
2 Bańdo Magdalena 2005 Team MB Szczyrk - 80 - 100 80 260
3 Biela Natalia 2004 KS Beskidy 60 (20) 80 50 50 240
4 Złoto Natalia 2005 Team MB Szczyrk 80 60 - 60 36 236
6 Dzida Zofia 2004 KS Beskidy 45 - 100 40 - 185
7 Biegun Olga 2005 KS MMS Dendysski 50 22 50 - 60 182
8 Niewiadomy Kinga 2005 Żywiecki Klub Narciarski (29) 29 60 45 40 174
9 Greene Julia 2004 SRS Czantoria Ustroń 36 26 40 36 (24) 138
10 Kohut Natalia 2004 SRS Czantoria Ustroń 26 26 32 24 (10) 108
11 Sędłak Anna 2005 Team MB Szczyrk 40 14 - 26 22 102
12 Heller Tatiana 2005 SRS Czantoria Ustroń 22 (11) 29 13 29 93
13 Piazza Agata 2005 Team MB Szczyrk 32 16 20 22 - 90
14 Olesiak Martyna 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk - 10 45 - 32 87
15 Formińska Katarzyna 2005 KS Racing Kids 12 13 26 32 - 83
16 Lenert Emilka 2005 Żywiecki Klub Narciarski 24 (8) 22 18 18 82
17 Grabowska Julia 2005 KS Racing Kids (8) 12 24 15 20 71
18 Studencka Zuzanna 2005 Żywiecki Klub Narciarski 11 - 11 16 26 64
19 Kaszyńska Kinga 2005 KS Racing Kids 13 (7) 15 20 13 61
20 Haratek Martyna 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk 20 - - 29 - 49
21 Gaweł Julia 2005 Żywiecki Klub Narciarski 15 - 18 - 14 47
22 Kępińska Marta 2005 SRS Czantoria Ustroń 9 (5) 12 14 11 46
23 Warzecha Justyna 2004 SRS Czantoria Ustroń 14 3 14 - 12 43
24 Moskała Laura 2005 SRS Czantoria Ustroń 10 - 16 - 16 42
25 Woźniczka Maja 2005 KS Beskidy - 32 - - - 32
27 Bączek Hanna 2005 KS Racing Kids 16 - - - - 16
28 Szewczyk Julia 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk - 15 - - - 15

Junior B / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Gałuszka Wojciech 2004 Team MB Szczyrk - 100 100 100 100 400
2 Łodziński Jan 2005 Team MB Szczyrk 100 60 - 80 60 300
3 Macek Tomasz 2005 KS Beskidy 80 40 80 60 (36) 260
4 Kierkowski Juliusz 2004 Team MB Szczyrk 45 45 - 50 40 180
5 Balcer Franek 2004 KS Beskidy 36 36 60 45 (32) 177
6 Pluta Jonathan 2005 KS Beskidy 40 32 - 40 45 157
7 Nowakowski Wiktor 2005 KS Beskidy 29 29 50 32 (24) 140
8 Kamiński Maksymilian 2004 SRS Czantoria Ustroń 32 (26) 40 36 26 134
9 Kasprzak Mateusz 2005 Team MB Szczyrk - 50 - - 80 130
9 Szymański Igor 2004 Team MB Szczyrk - 80 - - 50 130
11 Styrna Jakub 2004 MKS Skrzyczne Szczyrk 22 (20) 45 29 29 125
12 Studencki Mateusz 2004 Żywiecki Klub Narciarski 20 - 36 26 22 104
13 Nowodworski Bartek 2004 KS Racing Kids 60 - 32 - - 92
14 Wawak Wojciech 2004 KS Beskidy 24 22 29 13 - 88
15 Bury Jan 2004 KS Beskidy 18 - 24 24 20 86
16 Meissner David 2005 SRS Czantoria Ustroń 6 18 26 22 - 72
17 Mitka Olaf 2005 Żywiecki Klub Narciarski - 15 18 15 18 66
18 Fajferek Antoni 2004 KS Beskidy 50 - - - - 50
19 Dusza Patryk 2005 KS Racing Kids 26 - - 18 - 44
20 Wolański Igor 2005 Sikret Gliwice 12 5 - 10 16 43
21 Wojtasiński Konrad 2005 MKN Zryw 13 13 - 16 - 42
22 Pindel Maciej 2005 Żywiecki Klub Narciarski - 8 16 - 13 37
23 Borkowski Stanisław 2004 Sikret Gliwice 14 - 22 - - 36
24 Adamczyk Hieronim 2005 UKS Brenna-Górki 15 - - 20 - 35
25 Czudej Krystian 2004 UKS Brenna-Górki 7 - 14 11 - 32
25 Klik Jakub 2005 Sikret Gliwice - 12 20 - - 32
27 Mazgaj Ignacy 2004 KS Beskidy - - - 14 15 29
27 Panek Artur 2005 MKN Zryw 10 7 - 12 - 29
29 Kremiec Kacper 2004 MKS Skrzyczne Szczyrk - 6 13 9 - 28
30 Schiele Maciej 2004 KS LIVE - 24 - - - 24
31 Markuzel Filip 2005 SRS Czantoria Ustroń - - 15 8 - 23
31 Wiśniowski Kacper 2005 Sikret Gliwice - 9 - - 14 23
33 Juraszczyk Jakub 2004 UKS Brenna-Górki 16 - - - - 16
34 Siuda Piotr 2004 SRS Czantoria Ustroń 11 - - - - 11
35 Wilczek Patryk 2005 KS AS 9 - - - - 9
36 Sosnowski Franciszek 2005 KS Malta-Ski 8 - - - - 8
37 Szymusiak Antoni 2005 Sikret Gliwice - 4 - - - 4

Junior C / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Protchenko Alina 2007 Żywiecki Klub Narciarski 50 - 100 60 100 310
2 Drozdowska Agata 2006 Sikret Gliwice 100 - 80 32 60 272
3 Seredyńska Anna 2006 MKN Zryw 60 100 60 - 50 270
4 Pokorny Weronika 2006 SRS Czantoria Ustroń (36) 50 45 100 40 235
5 Osak Joanna 2006 KS Racing Kids 45 - 50 40 80 215
6 Wojciech Kamila 2007 SRS Czantoria Ustroń (26) 80 40 45 45 210
7 Dembowy Julia 2006 KS Racing Kids - 45 36 36 32 149
7 Sawicka Helena 2007 KS MMS Dendysski 22 18 29 80 - 149
9 Saniternik Vanessa 2006 SRS Czantoria Ustroń 80 (7) 24 24 20 148
10 Zaręba Marta 2007 MKN Zryw (29) 29 32 29 29 119
11 Widz Julia 2007 MKN Zryw 40 36 16 - 15 107
12 Dziedzic Oliwia 2007 MKN Zryw 32 26 20 26 (16) 104
13 Cieśla Julia 2006 KS Malta-Ski - 60 - - 26 86
14 Tomankiewicz Natalia 2006 KS Racing Kids 20 24 (15) 22 18 84
15 Lucka Karolina 2006 KS Racing Kids - - 26 50 - 76
16 Motoszko Pola 2007 Team MB Szczyrk 24 14 - - 24 62
17 Bryłka Maja 2006 KS Racing Kids 18 13 - 18 12 61
18 Skorupka Maja 2007 Żywiecki Klub Narciarski - - 22 - 36 58
19 Olszewska Zuzanna 2006 UKS Brenna-Górki 16 - 12 20 9 57
20 Buzek Hanna 2006 Sikret Gliwice 14 20 - - 22 56
21 Podżorska Magda 2006 UKS Brenna-Górki 12 9 13 15 (6) 49
22 Dziekanowska Nikola 2006 Żywiecki Klub Narciarski - - 18 16 14 48
22 Kania Antonina 2007 SRS Czantoria Ustroń - 12 11 14 11 48
24 Mazgaj Hanna 2007 KS Beskidy 9 10 10 13 (7) 42
25 Dziadkowiec Pola 2006 KS Racing Kids - 15 14 - - 29
26 Piecuch Emilia 2006 KS AS 13 - - - 10 23
27 Mirek Milena 2006 Young Guns - 22 - - - 22
28 Bulenda Pola 2007 Sikret Gliwice 8 - - - 13 21
29 Zarudzka Agata 2007 Sikret Gliwice 11 - - - 8 19
30 Jurgielska Kaja 2007 KS Racing Kids 5 - - 12 - 17
31 Jachymska Zofia 2006 Sikret Gliwice - 16 - - - 16
32 Pruszowska Maja 2006 KS Racing Kids 15 - - - - 15
33 Klimek Natalia 2006 KS LIVE - 11 - - - 11
34 Kusińska Michalina 2007 Sikret Gliwice 10 - - - - 10
35 Chylak Alicja 2006 KS AS - - 9 - - 9
36 Adamska Daria 2007 KS Malta-Ski - 8 - - - 8
37 Grygorcewicz Maja 2006 KS Racing Kids 7 - - - - 7
38 Golda Barbara 2007 Sikret Gliwice 6 - - - - 6

Junior C / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Koźbiał Piotrek 2006 KS LIVE (50) 100 80 100 80 360
2 Zawada Karol 2007 Team MB Szczyrk 100 80 60 (16) 100 340
3 Pawlik Konrad 2007 KS Racing Kids 60 (50) 100 80 60 300
4 Kazimierski Jan 2006 KS Racing Kids - 32 50 45 45 172
5 Aksamit Jan 2007 Team MB Szczyrk 36 (20) 36 50 40 162
6 Śliwka Mikołaj 2006 SRS Czantoria Ustroń 40 18 (3) 60 32 150
7 Styrna Michał 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 32 40 29 40 - 141
8 Greene Kacper 2007 SRS Czantoria Ustroń 45 (16) 40 26 24 135
9 Pawiński Jan 2007 Team MB Szczyrk 80 45 - - - 125
10 Frycz Mateusz 2007 KS LIVE 29 29 (22) 36 22 116
11 Dołęga Mikołaj 2007 Team MB Szczyrk - 60 - - 50 110
12 Hankus Piotr 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - 22 20 29 36 107
13 Kublin Tymon 2006 KS Beskidy - 24 32 24 26 106
14 Pawlak Jan 2006 MKS Skrzyczne Szczyrk - 36 12 - 29 77
15 Szydło Jakub 2006 Sikret Gliwice 15 15 14 32 - 76
16 Szmit Kacper 2007 Żywiecki Klub Narciarski 26 - 26 22 - 74
17 Janik Leon 2007 KS AS 10 - 24 20 18 72
18 Kręcichwost Krzyś 2006 Żywiecki Klub Narciarski 16 14 16 15 (6) 61
19 Musiał Tomasz 2006 KS Beskidy 11 12 - 18 15 56
20 Ciślak Kacper 2007 Żywiecki Klub Narciarski 24 (4) 8 11 11 54
21 Furgała Mateusz 2006 KS Beskidy 12 13 10 - 14 49
22 Bożek Marcin 2007 SRS Czantoria Ustroń 5 8 - 12 22 47
23 Sztejnwald Maksymilian 2006 Sikret Gliwice - - 45 - - 45
24 Babicz Franek 2007 Żywiecki Klub Narciarski - 11 9 9 13 42
25 Gazda Nikodem 2006 MKS Skrzyczne Szczyrk 7 7 11 14 - 39
26 Walczak Maciej 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 3 - 15 - 16 34
27 Borkowski Michał 2007 Sikret Gliwice 8 5 7 - 12 32
28 Czudej Konrad 2006 UKS Brenna-Górki - - 5 13 8 26
29 Jurczyk Szymon 2006 KS Beskidy 24 - - - - 24
30 Jóźwiak Max 2006 KS AS 20 - - - - 20
31 Jurkiewicz Jakub 2007 Sikret Gliwice 6 - 13 - - 19
31 Michalski Wojtek 2006 KS Racing Kids - - - 10 9 19
33 Giza Mikołaj 2006 MKS Skrzyczne Szczyrk 18 - - - - 18
33 Mańko Mateusz 2007 KS Beskidy - - 18 - - 18
35 Jurasz Dawid 2006 SRS Czantoria Ustroń 1 1 - 8 7 17
36 Idasiak Jan 2006 Sikret Gliwice 14 - - - - 14
37 Gajda Jakub 2006 MKS Skrzyczne Szczyrk 13 - - - - 13
37 Hula Wiktor 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - 3 - - 10 13
37 Szafarz Maksymilian 2007 Sikret Gliwice 9 - 4 - - 13
40 Młynarczyk Jan 2006 Sikret Gliwice - 9 - - - 9
41 Setla Sebastian 2006 KS Beskidy - - 7 - - 7
41 Wieczorek Bartłomiej 2007 Sikret Gliwice - - - 7 - 7
43 Kuszka Bartek 2006 KS Racing Kids 4 - - - - 4
44 Muszyński Filip 2007 Sikret Gliwice 2 - - - - 2

Junior D / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Koźbiał Kasia 2008 Żywiecki Klub Narciarski (100) 100 100 100 100 400
2 Dikow-Iwanow Zuzanna 2008 Team MB Szczyrk (80) 80 80 80 80 320
3 Dobrzańska Antonia 2008 Team MB Szczyrk 60 60 (50) 60 60 240
5 Łodzińska Marta 2009 Team MB Szczyrk 50 40 (24) 45 36 171
6 Wieczorek Maja 2008 KS Racing Kids 36 - 60 - 50 146
7 Strzelecka Aniela 2009 KS AS 40 29 40 (26) 26 135
8 Śliwka Emilia 2008 SRS Czantoria Ustroń 32 - 29 32 40 133
9 Wawrzyniak Iga 2008 MKN Zryw 26 36 36 (20) 29 127
10 Wapiennik Blanka 2008 KS Racing Kids 29 24 22 22 - 97
11 Pindel Sonia 2008 KS AS - 32 26 29 - 87
12 Kręcichwost Karolina 2009 Żywiecki Klub Narciarski 22 22 20 18 - 82
13 Wołka-Jankowska Alicja 2008 KS Racing Kids - 26 - 40 - 66
14 Toboła Maria 2009 MKN Zryw - - 32 - 32 64
15 Mazur Ihler Kristina 2009 KS AS - 50 - - - 50
16 Cembrzyńska Maria 2009 KS LIVE - - 18 - 24 42
17 Bartosz Anna 2009 KS AS - - - 36 - 36
18 Juraszczyk Marta 2009 UKS Brenna-Górki 24 - - - - 24
18 Śpiewak Antonina 2009 KS AS - - - 24 - 24
20 Bogaczyk Aleksandra 2009 SRS Czantoria Ustroń 20 - - - - 20

Junior D / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Piazza Antoni 2008 Team MB Szczyrk 100 (80) 80 100 80 360
2 Ardziński Łukasz 2008 Team MB Szczyrk 80 100 100 - 60 340
3 Korczyk Franciszek 2008 Team MB Szczyrk 60 40 60 (26) 100 260
4 Szczęsny Hubert 2008 KS Beskidy 45 - 45 80 40 210
5 Poncyliusz Łukasz 2008 KS Racing Kids (7) 26 50 60 45 181
6 Rakszawski Alex 2009 KS Racing Kids (32) 50 36 50 36 172
7 Dudlej Gustaw 2009 KS Racing Kids 36 32 (26) 45 29 142
8 Sobolewski Michał 2009 Żywiecki Klub Narciarski (24) 45 32 32 24 133
9 Deda Aleksander 2008 SRS Czantoria Ustroń (22) 36 40 24 32 132
10 Olszak Igor 2008 SRS Czantoria Ustroń 20 29 29 40 (3) 118
11 Polak Hugo 2008 SRS Czantoria Ustroń 40 24 22 (10) 18 104
12 Dusza Dominik 2008 KS Racing Kids 26 20 - 29 26 101
13 Cichy Antoni 2008 KS Racing Kids 50 - - - 50 100
14 Pashynskyi Vlad 2009 Żywiecki Klub Narciarski 14 - 15 36 16 81
15 Gancarz Filip 2009 SRS Czantoria Ustroń (16) 16 16 22 22 76
16 Kozaczka Kajetan 2009 MKN Zryw 12 22 13 16 - 63
18 Koziołek Filip 2009 Team MB Szczyrk 29 - 24 8 - 61
19 Zglinicki Tymon 2009 Young Guns - 60 - - - 60
20 Bury Maciej 2008 KS Beskidy 11 15 18 (9) 15 59
21 Hołubiński Mikołaj 2009 MKN Zryw 4 - 12 20 22 58
22 Plaskura Wojciech 2008 KS Racing Kids 18 11 14 - 14 57
23 Pilarz Brajan 2008 MKN Zryw 13 12 (10) 15 10 50
24 Strączek Maciej 2008 KS Racing Kids 6 13 - 12 8 39
25 Jazowy Aleksander 2008 Sikret Gliwice 5 - 11 18 - 34
26 Sass Michał 2009 MKN Zryw 1 - 9 14 4 28
27 Heczko Mikołaj 2009 SRS Czantoria Ustroń - - 8 11 7 26
28 Telec Aleksander 2009 KS LIVE 8 - 7 - 9 24
29 Świniarski Wojciech 2009 MKN Zryw 9 - - - 12 21
30 Gruszczyk Maksymilian 2008 SRS Czantoria Ustroń 3 - 6 - 11 20
31 Dutka Michał 2008 SRS Czantoria Ustroń 2 10 5 - - 17
32 Godlewski Michał 2008 Sikret Gliwice - 9 - - 5 14
33 Domicz Jakub 2009 Sikret Gliwice - 8 - - - 8
34 Dzik Jakub 2009 KS Racing Kids - - - - 6 6
35 Szafarz Aleksander 2009 Sikret Gliwice - - 4 - - 4

Junior E / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Wasilewska Zofia 2010 KS AS 100 80 (60) 100 80 360
3 Kanclerz Olga 2010 MKN Zryw (50) 100 100 60 60 320
4 Wyrwas Nadia 2010 KS LIVE 60 32 45 40 - 177
5 Gałuszka Julia 2010 KS Beskidy (10) 60 20 50 45 175
6 Drąg Jagoda 2011 MKN Zryw (32) 50 40 36 36 162
7 Telec Alicja 2011 KS LIVE 36 (29) 36 45 40 157
8 Dembowy Zuzanna 2010 KS Racing Kids (26) 40 29 32 32 133
9 Lukas Pola 2010 KS Beskidy 15 45 - - 20 80
10 Łamacz Hania 2010 SRS Czantoria Ustroń (13) 16 26 22 15 79
11 Gajda Anna 2010 Sikret Gliwice 20 22 - - 29 71
12 Szafarz Marysia 2010 Żywiecki Klub Narciarski 24 20 - - 24 68
13 Pierlak Hania 2011 Żywiecki Klub Narciarski 12 11 22 20 - 65
14 Helios Barbara 2011 SRS Czantoria Ustroń (9) 15 18 9 14 56
15 Wołk-Jankowska Julia 2010 KS Racing Kids 29 24 - - - 53
16 Różańska Magda 2010 KS Racing Kids - - - 24 26 50
17 Tarnawa Lena 2010 KS AS 11 - 12 10 16 49
18 Liszka Miriam 2011 KS AS - 12 15 14 - 41
19 Cichy Adela 2010 KS Racing Kids 40 - - - - 40
20 Janos Emilia 2010 SRS Czantoria Ustroń - 10 16 11 - 37
20 Mitka Milena 2010 Żywiecki Klub Narciarski - 8 10 7 12 37
22 Mach Kamila 2011 MKN Zryw - - 14 13 - 27
23 Nikiel Roksana 2010 KS Racing Kids - - 13 12 - 25
24 Golba Martyna 2010 UKS Brenna-Górki 24 - - - - 24
25 Skutil Lena 2011 KS AS - 7 8 8 - 23
26 Bożek Lidia 2011 SRS Czantoria Ustroń - 9 - - 13 22
27 Czerwińska Maja 2011 SRS Czantoria Ustroń - 6 - - 10 16
28 Stolarska-Laszczak Helena 2011 MKN Zryw - - - 15 - 15
29 Nieścieronek Jagoda 2010 KS LIVE - 13 - - - 13
30 Wieczorek Magdalena 2010 Sikret Gliwice - - - - 11 11
31 Loter Lilianna 2011 KS LIVE - - 9 - - 9
32 Jaworska Julia 2011 UKS Brenna-Górki 8 - - - - 8

Junior E / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Ormaniec Tymoteusz 2010 Team MB Szczyrk 100 100 (80) 100 100 400
2 Frycz Kamil 2010 KS LIVE (32) 80 50 60 80 270
3 Drewiczewski Jakub 2010 Team MB Szczyrk 60 - 60 80 50 250
4 Przybyła Wojciech 2010 Team MB Szczyrk 80 6 100 (4) 60 246
5 Olesiński Felek 2010 KS Beskidy 50 50 40 40 - 180
6 Kałuża Antoni 2010 MKN Zryw 36 40 45 - 45 166
7 Kulczyński Igor 2010 Żywiecki Klub Narciarski 26 40 36 45 - 147
8 Stojanik Konrad 2010 KS AS 40 45 29 (24) 32 146
9 Solecki Marek 2010 KS Beskidy 45 60 - - 40 145
10 Kolasa Aleksander 2010 SRS Czantoria Ustroń 29 24 24 26 - 103
11 Surdy Bartłomiej 2010 KS AS (8) 15 32 20 29 96
12 Jaworski Borys 2010 KS LIVE 20 29 22 (18) 24 95
13 Bryłka Leon 2011 KS Racing Kids 24 18 - 32 20 94
14 Jakubowski Jan 2010 Żywiecki Klub Narciarski - 16 11 22 36 85
15 Michnik Konrad 2010 SRS Czantoria Ustroń 20 20 12 14 - 66
16 Krosny Tymoteusz 2010 KS Alpino 14 8 20 - 14 56
17 Jarno Cezary 2011 KS Racing Kids 11 (5) 9 12 12 44
18 Ciślak Filip 2011 Żywiecki Klub Narciarski 7 12 - - 15 34
19 Burian Kamil 2010 KS LIVE - 13 16 - - 29
20 Wieczorek Hubert 2010 KS Racing Kids 10 - - 9 8 27
21 Sroka Tomasz 2010 KS AS - 26 - - - 26
22 Sroga Szymon 2010 Sikret Gliwice 4 - - - 18 22
23 Domicz Jerzy 2010 Sikret Gliwice 5 9 - 6 - 20
24 Bobeł Piotr 2011 KS Malta-Ski 16 - - - - 16
25 Zawadka Natan 2010 KS LIVE 1 7 6 - - 14
26 Pasterny Seweryn 2010 SRS Czantoria Ustroń - 10 3 - - 13
27 Pankiewicz Julian 2011 Żywiecki Klub Narciarski 3 - - - 9 12
28 Kondzielnik Igor 2010 MKN Zryw - - 4 7 - 11
29 Jura Kajetan 2010 KS Alpino 9 - - - - 9
30 Kustra Michał 2011 SRS Czantoria Ustroń 2 - 5 - - 7
31 Stelmach Filip 2011 Sikret Gliwice - 4 - - - 4
32 Dutka Jędrek 2010 Żywiecki Klub Narciarski - 3 - - - 3
33 Młot Szymon 2010 KS AS - 2 - - - 2
33 Mżyk Jakub 2011 KS Beskidy - - 2 - - 2

Junior F / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Olesińska Franciszka 2012 KS Beskidy 100 100 100 - 100 400
2 Copija Łucja 2012 KS AS 80 (60) 60 100 60 300
3 Jarno Hanna 2012 KS Racing Kids 50 45 (36) 40 40 175
4 Solecka Anna 2012 KS Beskidy - 50 50 60 - 160
5 Laprus Kalina 2013 KS Racing Kids - - 45 45 45 135
6 Kolasa Pola 2013 SRS Czantoria Ustroń 32 (29) 29 29 32 122
7 Kohut Nadia 2013 SRS Czantoria Ustroń - 24 32 32 26 114
8 Jakubiec Natasza 2013 MKN Zryw - - 40 50 - 90
9 Gajda Ola 2012 Sikret Gliwice 45 40 - - - 85
10 Poradowska Maria 2012 KS LIVE 40 36 - - - 76
11 Sikora Zofia 2012 SRS Czantoria Ustroń - 32 - 36 - 68
12 Krawczyk Hanna 2012 SRS Czantoria Ustroń - 26 - - 29 55
13 Janik Tola 2013 KS AS - - - - 36 36
13 Jura Natalia 2013 KS Alpino 36 - - - - 36
15 Kałuża Antonina 2012 UKS Brenna-Górki 29 - - - - 29
16 Gaś Antonina 2012 UKS Brenna-Górki 26 - - - - 26

Junior F / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #4Zawody #5Zawody #3 Punkty
1 Olesiński Józef 2012 KS Beskidy 100 100 100 100 - 400
2 Jaworski Bryan 2012 KS LIVE 80 (50) 80 60 100 320
3 Prochownik Dominik 2012 Żywiecki Klub Narciarski - 60 50 80 80 270
4 Przybyła Jakub 2013 Team MB Szczyrk 50 - 60 50 60 220
5 Sypień Ignacy 2012 KS AS 60 - 45 40 50 195
6 Węglarz Radek 2013 KS LIVE 40 45 (32) 36 40 161
7 Śpiewak Tymoteusz 2012 KS AS 36 - 24 29 36 125
7 Wykrota Filip 2012 KS Racing Kids - 80 - 45 - 125
9 Łamacz Józek 2013 SRS Czantoria Ustroń 32 29 (15) 15 32 108
10 Motoszko Leo 2012 Team MB Szczyrk - - 40 - 45 85
11 Jochemczak Maciej 2012 KS Racing Kids - - 18 22 26 66
12 Kulig Mikołaj 2013 KS Racing Kids - 40 22 - - 62
13 Manderla Eryk 2012 KS Racing Kids - - 26 - 29 55
14 Herman-Wojtyna Jan 2013 KS LIVE - - 29 24 - 53
15 Ćwik Michał 2013 KS LIVE - 36 16 - - 52
16 Skutil Michał 2013 KS AS - - 20 20 - 40
17 Wiecha Wojciech 2012 KS Racing Kids - - 36 - - 36
18 Nieścieronek Jędrek 2012 KS LIVE - 32 - - - 32
19 Gancarz Karol 2013 SRS Czantoria Ustroń - - 14 16 - 30
20 Sadio Alan 2012 UKS Brenna-Górki 29 - - - - 29
21 Koba Jakub 2012 MKN Zryw - - - 18 - 18
22 Popielewicz Stanisław 2013 MKN Zryw - - - 14 - 14