Klasyfikacja zawodników

 

2012/2013

2013/2014

2014/2015

2015/2016

2016/2017

2017/2018

2018/2019

2019/20

2020/2021

Junior F / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Wieczorek Maja 2008 KS LIVE 100 100 100 80 - 380
2 Skorupka Maja 2007 KS MMS Dendysski (80) 80 80 100 100 360
3 Koźbiał Kasia 2008 Żywiecki Klub Narciarski (50) 60 60 60 80 260
4 Bulenda Pola 2007 Sikret Gliwice 60 (50) 50 50 50 210
5 Widz Julia 2007 MKN Zryw - - - - 60 60
6 Jurgielska Kaja 2007 KS Racing Kids - - - - 45 45

Junior F / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Tusiewicz Mikołaj 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 100 100 100 100 (80) 400
2 Pawlik Konrad 2007 KS LIVE 80 80 (50) 80 100 340
3 Piazza Antoni 2008 KS Beskidy (50) 50 80 60 50 240
3 Zawada Karol 2007 Żywiecki Klub Narciarski 60 60 60 (50) 60 240
5 Rakszawski Alex 2009 niezrzeszony 45 40 40 (29) 36 161
6 Szmit Kacper 2007 Żywiecki Klub Narciarski 32 32 45 45 - 154
7 Sobolewski Michał 2009 Żywiecki Klub Narciarski 26 - 32 26 32 116
9 Wieczorek Bartłomiej 2007 Sikret Gliwice 36 36 - 32 - 104
10 Szczęsny Hubert 2008 niezrzeszony - - - 36 29 65
11 Bierut Tomasz 2007 Sikret Gliwice - - 36 - 26 62
12 Ostrowski Michał 2008 MKN Gliwice 29 - - - 24 53
13 Zagała Maciej 2007 More Sport - 45 - - - 45
14 Kurowski Jakub 2007 MKN Zryw - - - - 40 40
14 Walke Paweł 2007 Sikret Gliwice - - - 40 - 40
16 Dudlej Gustaw 2009 KS LIVE - 29 - - - 29
17 Kałwa Michał 2009 More Sport - 26 - - - 26

Junior E / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Bańdo Magdalena 2005 niezrzeszony 100 100 - 100 100 400
2 Niewiadomy Kinga 2005 KS Beskidy 80 80 100 (29) 50 310
3 Woźniczka Maja 2005 KS Racing Kids - 29 40 80 80 229
4 Sędłak Anna 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk 60 60 45 (40) 60 225
4 Warzecha Amelia 2005 SRS Czantoria Ustroń 45 - 80 60 40 225
6 Osak Joanna 2006 KS LIVE - 50 50 50 29 179
7 Srokosz Olga 2005 KS Beskidy 36 24 60 (16) 16 136
8 Moskała Laura 2005 UKS Brenna-Górki 26 26 - 45 36 133
9 Haratek Martyna 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk 29 45 36 22 (20) 132
9 Tomankiewicz Natalia 2006 KS LIVE 50 40 24 (14) 18 132
11 Heller Tatiana 2005 UKS Brenna-Górki 24 (20) 26 36 45 131
12 Pruszowska Maja 2006 KS LIVE 40 - 29 24 24 117
13 Piazza Agata 2005 KS Beskidy 32 32 32 20 - 116
14 Biegun Olga 2005 KS MMS Dendysski 22 36 (18) 18 22 98
15 Plaskura Hanna 2005 Sikret Gliwice 20 22 15 (12) 15 72
16 Kaliszuk Magdalena 2005 KS MMS Dendysski 18 18 20 15 (10) 71
17 Seredyńska Anna 2006 MKN Zryw - - - 32 32 64
18 Gaweł Julia 2005 Żywiecki Klub Narciarski - - - 26 26 52
19 Walczak Zuzanna 2006 KS Racing Kids 15 15 - 10 11 51
20 Kowalik Emilia 2005 UKS Brenna-Górki 13 14 - 11 12 50
21 Olszewska Zuzanna 2006 UKS Brenna-Górki - 13 12 7 9 41
22 Wojciechowska Agata 2005 Sikret Gliwice - 16 13 - - 29
23 Jachymska Zofia 2006 Sikret Gliwice 14 - - 9 - 23
24 Bała Julia 2005 KKN Siepraw-Ski - - 22 - - 22
25 Łapeta Dominika 2005 Sikret Gliwice - 12 - - 5 17
26 Michalik Anna 2006 KKN Siepraw-Ski - - 16 - - 16
26 Szawłowska Helena 2005 SRS Czantoria Ustroń 16 - - - - 16
26 Walke Marta 2006 Sikret Gliwice - - - 8 8 16
29 Klimek Dominika 2006 KKN Siepraw-Ski - - 14 - - 14
29 Wawak Michalina 2005 Studio Point Ski Sail Club - - - - 14 14
31 Lenert Emilka 2005 Żywiecki Klub Narciarski - - - 13 - 13
32 Dziadkowiec Pola 2006 KS Racing Kids - - - - 7 7
33 Pokorny Weronika 2006 SRS Czantoria Ustroń - - - - 6 6
34 Gwizdak Anna 2006 KS Racing Kids - - - - 4 4

Junior E / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Zajączkowski Maksym 2005 KKN Siepraw-Ski 100 100 100 - 100 400
2 Macek Tomasz 2005 KS Beskidy 80 80 (60) 60 80 300
3 Pluta Jonathan 2005 KS Beskidy (60) 60 80 80 60 280
4 Meissner David 2005 UKS Brenna-Górki - 50 50 100 45 245
5 Szydło Jakub 2006 Sikret Gliwice 50 40 - 45 50 185
6 Adamczyk Hieronim 2005 UKS Brenna-Górki 45 (22) 40 40 40 165
7 Koźbiał Piotrek 2006 Żywiecki Klub Narciarski - 45 45 29 36 155
8 Nowakowski Wiktor 2005 Sikret Gliwice 40 36 - 36 22 134
9 Kublin Tymon 2006 KS Beskidy 32 32 36 26 (24) 126
10 Rytwiński Sebastian 2005 Żywiecki Klub Narciarski 29 29 32 22 (18) 112
11 Wojtasiński Konrad 2005 MKN Zryw - - 26 50 29 105
12 Setla Sebastian 2006 KS Beskidy 36 26 - 18 20 100
13 Ponikiewski Robert 2005 Żywiecki Klub Narciarski 26 24 24 20 - 94
14 Kręcichwost Krzyś 2006 Żywiecki Klub Narciarski 20 20 29 24 (16) 93
15 Jurczyk Szymon 2006 KS Beskidy - - - 32 32 64
16 Pindel Maciej 2005 Ski Club Żywiec - - 22 - 15 37
17 Ostrowski Mikołaj 2006 MKN Gliwice 22 - - - 13 35
18 Woźniak Michał 2005 KS Beskidy - - - - 26 26
19 Faron Fabian 2006 Żywiecki Klub Narciarski 24 - - - - 24
20 Potępa Juliusz 2006 Studio Point Ski Sail Club - - - - 14 14
21 Koper Maja 2005 KS Racing Kids - - - - 13 13
22 Adamek Mikołaj 2005 KS Racing Kids - - - - 12 12

Junior D / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Sawicka Antonina 2003 KS MMS Dendysski (80) 100 80 100 80 360
2 Goworowska Wiktoria 2003 KS LIVE 50 (40) 60 80 50 240
3 Książek Joanna 2004 KKN Siepraw-Ski 60 50 - - 100 210
4 Lipczyńska Klaudia 2003 Sikret Gliwice 100 (5) 45 26 36 207
5 Madej Zuzanna 2004 UKS Brenna-Górki (32) 36 40 50 60 186
6 Maj Milena 2003 KS Racing Kids (36) 45 50 36 45 176
7 Góra Wiktoria 2004 KS MMS Dendysski 29 32 (24) 45 40 146
8 Śmietana Maja 2003 KKN Siepraw-Ski 45 60 - 40 - 145
9 Cieślawska Weronika 2004 KS Racing Kids 24 24 - 60 26 134
10 Wites Zuzanna 2003 KS Racing Kids 26 29 36 32 (24) 123
11 Zagała Maria 2004 More Sport - 80 29 - - 109
12 Sawicka Sabina 2003 KS LIVE - - 100 - - 100
13 Plech Alicja 2003 Sikret Gliwice 22 22 26 (11) 29 99
14 Kindrat Julia 2003 Sikret Gliwice 20 26 32 20 (18) 98
15 Biela Natalia 2004 MKS Skrzyczne Szczyrk 40 (12) 16 22 14 92
15 Sobolewska Natalia 2003 Żywiecki Klub Narciarski 18 20 22 (16) 32 92
17 Mrózek Michalina 2004 niezrzeszony 11 18 - 24 22 75
18 Bierut Zuzanna 2003 Sikret Gliwice 16 - 15 15 20 66
18 Lis Olimpia 2004 MKN Zryw (12) 15 20 18 13 66
20 Greene Julia 2004 SRS Czantoria Ustroń 15 16 18 10 - 59
21 Dobrzańska Maja 2004 KS LIVE 14 13 - 12 16 55
22 Faron Nikola 2003 Żywiecki Klub Narciarski 10 14 13 - 10 47
23 Kostka Zuzanna 2003 SRS Czantoria Ustroń 13 (9) 12 9 11 45
24 Pytlowany Marta 2004 UKS Brenna-Górki (6) 7 6 14 15 42
25 Rudel Małgorzata 2003 Sikret Gliwice 7 11 9 13 - 40
26 Adamczyk Lilianna 2003 UKS Brenna-Górki - 10 14 - 8 32
27 Chryc Barbara 2003 KS Racing Kids 8 - 11 - 12 31
28 Gregorczyk Julia 2004 KKN Siepraw-Ski - - - 29 - 29
29 Kohut Natalia 2004 SRS Czantoria Ustroń (5) 6 8 7 7 28
30 Wachowska Laura 2003 MKN Zryw - - 10 8 9 27
31 Juśkiewicz Anna 2004 Sikret Gliwice 9 8 7 - - 24
32 Szojda Zuzanna 2004 KS Racing Kids - - - - 6 6
33 Gowin Emilia 2004 Ski Club Żywiec - - 5 - - 5

Junior D / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Ścierski Paweł 2003 KS Racing Kids 100 - 100 24 100 324
2 Baczkowski Szymon 2003 Sikret Gliwice 80 100 40 100 - 320
3 Krzemień Jan 2003 Sikret Gliwice (26) 60 36 80 60 236
4 Pluta Szymon 2003 MKN Zryw (16) 26 60 29 80 195
5 Jurczyk Jan 2003 KS Beskidy (36) 50 45 36 45 176
7 Marian Miłosz 2003 KS Beskidy 40 (24) 50 32 36 158
8 Uman-ntuk Victor 2003 Sikret Gliwice 29 (20) 80 26 22 157
9 Hodor Franciszek 2003 KKN Siepraw-Ski 50 50 - 50 - 150
10 Kopia Maksymilian 2003 KKN Siepraw-Ski 45 40 - 60 - 145
11 Wawak Wojciech 2004 KS Beskidy 32 80 24 - - 136
12 Sapek Mikołaj 2003 Sikret Gliwice 24 29 (22) 45 29 127
13 Kalisz Michał 2003 KS MMS Dendysski (20) 32 32 22 40 126
14 Wojciech Aleksander 2003 SRS Czantoria Ustroń 13 22 18 (3) 32 85
15 Balcer Franek 2004 KS Beskidy (15) 18 26 16 24 84
16 Viscardi Antoni 2003 KS Racing Kids 18 - 20 - 26 64
17 Rihouet Rheaume 2004 KS Beskidy (12) 14 15 14 18 61
17 Tatarynowicz Filip 2003 KS Beskidy (11) 16 11 18 16 61
19 Cygan Kamil 2004 KS Beskidy - - - 10 50 60
20 Tomala Kajetan 2004 UKS Brenna-Górki 9 15 12 - 20 56
21 Tatarynowicz Mateusz 2003 KS Beskidy 7 9 - 13 15 44
22 Mazgaj Ignacy 2004 KS Beskidy (5) 13 9 8 11 41
23 Gawlas Mateusz 2003 UKS Brenna-Górki 22 - 15 - - 37
24 Juraszczyk Jakub 2004 UKS Brenna-Górki 6 8 8 12 - 34
24 Michalik Stanisław 2003 KKN Siepraw-Ski 14 - - 20 - 34
26 Szeląg Szymon 2003 KS Racing Kids - - 16 15 - 31
27 Łapeta Wojciech 2003 Sikret Gliwice - 11 7 2 9 29
28 Bronikowski Adam 2004 Sikret Gliwice 8 - - 6 14 28
29 Borkowski Stanisław 2004 Sikret Gliwice - 6 5 4 12 27
30 Wróblewski Mateusz 2003 Sikret Gliwice 10 5 - 10 - 25
31 Styrna Jakub 2004 MKS Skrzyczne Szczyrk - 10 10 - - 20
32 Fligier Paweł 2004 Sikret Gliwice - - - 7 10 17
33 Nowodworski Bartek 2004 KS Racing Kids - - 13 - - 13
33 Odój Karol 2004 Studio Point Ski Sail Club - - - - 13 13
33 Sołtysek Mikołaj 2003 Żywiecki Klub Narciarski - - - 5 8 13
36 Siomkajło Jan 2004 Sikret Gliwice - 12 - - - 12
37 Krawiec Krzysztof 2003 Sikret Gliwice - - - 11 - 11
38 Witek Michał 2004 MKS Skrzyczne Szczyrk - 7 - - - 7
39 Witek Jan 2003 MKS Skrzyczne Szczyrk - - 6 - - 6
40 Faron Marcel 2004 Żywiecki Klub Narciarski 4 - - - - 4
41 Biegun Jakub 2004 Żywiecki Klub Narciarski 3 - - - - 3

Junior C / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Sawicka Aniela 2001 KS MMS Dendysski 100 100 (80) 100 100 400
2 Haratek Karolina 2001 MKS Skrzyczne Szczyrk 80 80 100 80 - 340
3 Klęczek Katarzyna 2001 MKN Zryw 60 60 (45) 45 60 225
4 Klęczek Maria 2001 MKN Zryw 45 40 (32) 50 80 215
5 Gluza Justyna 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk 36 50 60 40 - 186
6 Szklarek Ewa 2002 KS Beskidy 50 - 16 60 45 171
7 Jurgielska Paulina 2001 KS Racing Kids 29 45 40 (24) 50 164
8 Musiał Paulina 2002 KS LIVE 40 36 50 (22) 32 158
9 Warzecha Róża 2001 SRS Czantoria Ustroń 32 (15) 29 36 40 137
10 Piątek Marta 2002 KS Racing Kids (20) 32 36 29 36 133
11 Piazza Zofia 2002 MKN Zryw 26 29 (22) 32 26 113
12 Szydło Marta 2002 Sikret Gliwice 22 26 26 20 - 94
13 Strączek Zuzanna 2002 Sikret Gliwice (18) 24 24 18 24 90
14 Zątek Beata 2002 Ski Club Żywiec - 18 18 15 22 73
15 Walczak Małgorzata 2002 KS Racing Kids 16 14 - 16 18 64
16 Ponikiewska Maja 2001 Żywiecki Klub Narciarski 14 - 20 13 16 63
17 Drużba Magda 2002 MKN Gliwice 24 - - 26 - 50
18 Jóźwiak Maria Anna 2002 KS LIVE 15 20 - - - 35
19 Tulibacka Dominika 2002 Sikret Gliwice - - - 14 20 34
20 Warkocz Agata 2002 KS Racing Kids - - - - 29 29
21 Urban Maria 2002 KS Racing Kids - 22 - - - 22
22 Ćwik Marta 2002 KS Racing Kids - 16 - - - 16
23 Rynczarska Zuzanna 2002 Żywiecki Klub Narciarski 13 - - - - 13

Junior C / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Sanetra Bartłomiej 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk 100 100 60 100 - 360
2 Dajda Bartosz 2001 KS Beskidy 60 80 (50) 80 100 320
3 Bosak Piotr 2001 KS MMS Dendysski 50 50 100 (45) 60 260
4 Wawak Bartłomiej 2001 KS Beskidy 45 45 80 - 80 250
5 Białobrzycki Przemysław 2001 KS Beskidy 80 60 45 60 - 245
6 Walczak Kacper 2001 SRS Czantoria Ustroń 40 36 36 32 (20) 144
7 Hulok Mateusz 2002 Sikret Gliwice 36 40 32 (29) 32 140
8 Skiba Jakub 2002 KS MMS Dendysski 9 (7) 22 50 50 131
9 Krupa-Frycz Wojciech 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk 29 29 24 (22) 40 122
10 Michalski Andrzej 2002 KS LIVE - 24 26 40 26 116
11 Januszyk Miłosz 2002 Żywiecki Klub Narciarski - 26 29 36 24 115
12 Wieczorek Kacper 2002 KS Racing Kids 26 18 40 20 - 104
13 Gadka Maksym 2001 KS Beskidy 22 15 (14) 16 36 89
14 Adamek Bartek 2001 KS Racing Kids 32 9 20 26 - 87
15 Bronikowski Tomasz 2001 Sikret Gliwice 24 32 - 13 16 85
16 Wojciechowski Kajetan 2002 Sikret Gliwice - 5 15 24 29 73
17 Biela Dominik 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk 20 (12) 18 14 18 70
18 Książek Jan 2001 KKN Siepraw-Ski 15 - - - 45 60
18 Legaszewski Jerzy 2002 Sikret Gliwice 16 22 10 12 - 60
20 Zawada Michał 2002 Żywiecki Klub Narciarski 12 13 9 18 - 52
21 Bobrzyk Filip 2002 UKS Brenna-Górki 20 16 12 - - 48
21 Dziadkowiec Kacper 2002 KS Racing Kids - 20 13 15 - 48
23 Bąk Błażej 2001 Żywiecki Klub Narciarski 14 - - 11 14 39
23 Behrendt Jan 2002 KS Racing Kids 11 14 - - 14 39
25 Wieczorek Filip 2001 Sikret Gliwice - - 16 - 22 38
26 Hussar Grzegorz 2002 SRS Czantoria Ustroń 13 11 11 - - 35
27 Gwizdak Michał 2002 KS Racing Kids - 10 8 - 11 29
28 Hubczyk Dawid 2002 SRS Czantoria Ustroń 10 6 - - 10 26
29 Stryja Kajetan 2001 Sikret Gliwice - - - 9 15 24
30 Jachymski Maciej 2001 Sikret Gliwice - 8 - 10 - 18
31 Wachowski Konrad 2001 MKN Zryw - - - - 12 12

Junior B / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Kałuża Martyna 1999 SS-R LZS Sokół Szczyrk 80 100 100 100 - 380
2 Sołek Kaja 1999 Żywiecki Klub Narciarski 100 80 80 80 - 340
3 Stefanik Zofia 2000 MKN Zryw 60 60 60 (45) 100 280
4 Pokorny Wiktoria 2000 SRS Czantoria Ustroń 32 - 45 50 80 207
5 Pruszowska Zuzanna 2000 MKN Gliwice 45 - 36 36 50 167
6 Rzepka Hanna 2000 VIS Sport (22) 29 50 26 60 165
7 Piekarska Julia 2000 KS Beskidy 50 32 40 29 - 151
8 Januła Inka 2000 KS MMS Dendysski (29) 40 29 32 32 133
9 Heczko Natalia 2000 SRS Czantoria Ustroń 40 (22) 26 24 36 126
10 Ostas Agata 1999 VIS Sport 26 36 32 22 - 116
11 Klimek Weronika 1999 KKN Siepraw-Ski - 50 - 60 - 110
12 Banaszak Barbara 2000 VIS Sport - 26 - 40 40 106
13 Kuczyńska Klaudia 2000 KS MMS Dendysski 20 45 20 20 - 105
14 Kolka Agata 2000 Sikret Gliwice 26 20 (15) 18 26 90
15 Heczko Julia 2000 SRS Czantoria Ustroń (15) 15 18 16 24 73
16 Bartyzel Weronika 2000 MKS Skrzyczne Szczyrk 18 - 16 - 22 56
17 Ilewicz Julia 1999 KS LIVE 36 16 - - - 52
18 Szczotka Katarzyna 1999 UKS Brenna-Górki - 24 24 - - 48
19 Szatan Maria 2000 KS MMS Dendysski - - - - 45 45
20 Szydło Aleksandra 1999 Sikret Gliwice - 18 22 - - 40
21 Dymek Dominika 1999 KS Racing Kids - - - - 29 29
22 Ryś Weronika 2000 MKS Skrzyczne Szczyrk 16 - - - - 16

Junior B / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Grodecki Jan 2000 MKN Zryw 100 100 100 100 - 400
2 Cichy Jakub 2000 KS LIVE 50 - 50 80 100 280
3 Nieboras Mateusz 1999 KS Beskidy - 80 80 60 - 220
4 Widuch Kacper 1999 Sikret Gliwice 32 40 36 (29) 80 188
5 Mżyk Mateusz 2000 KS Beskidy 80 60 - 45 - 185
6 Szczerbik Szymon 2000 Sikret Gliwice 36 36 45 (22) 60 177
7 Babicz Franciszek 2000 MKN Zryw 60 - 60 50 - 170
8 Ryncarz Mikołaj 1999 SRS Czantoria Ustroń 45 - 40 36 40 161
9 Widz Wojciech 2000 MKN Zryw 29 29 29 (24) 50 137
10 Dendys Michał 1999 KS MMS Dendysski - 50 32 40 - 122
11 Baszczyński Jakub 2000 SRS Czantoria Ustroń 26 32 (24) 26 36 120
12 Rihuet Rhydian 2000 KS Beskidy 40 45 - 32 - 117
13 Hussar Dawid 1999 SRS Czantoria Ustroń 24 - 26 20 32 102
14 Sołtysek Dominik 1999 Żywiecki Klub Narciarski 22 26 - 18 26 92
15 Bury Paweł 2000 Żywiecki Klub Narciarski 20 24 - 16 24 84
16 Zaręba Paweł 2000 MKN Zryw - - 22 - 29 51
17 Marek Filip 1999 Żywiecki Klub Narciarski - - - - 45 45
18 Grelowski Jakub 2000 SRS Czantoria Ustroń 18 - - - - 18

Junior A / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Kruczek Olga 1998 KS Beskidy 100 80 80 (60) 100 360
1 Sanetra Dominika 1998 MKS Skrzyczne Szczyrk 80 (60) 100 100 80 360
3 Rudel Jolanta 1998 Sikret Gliwice 60 100 60 80 - 300
4 Hulok Paula 1997 Sikret Gliwice 45 (32) 50 36 36 167
5 Paszyna Kalina 1997 KS Alpino (29) 45 45 29 45 164
6 Szczerbik Hanna 1998 Sikret Gliwice 36 40 40 (32) 32 148
7 Adamek Sara 1997 Żywiecki Klub Narciarski 32 29 - 40 40 141
8 Żukowska Aleksandra 1998 Sikret Gliwice - 26 36 45 - 107
9 Gierek Zuzanna 1997 Sikret Gliwice - 50 - 50 - 100
10 Ścisłowicz Anna 1998 niezrzeszony 50 36 - - - 86
11 Setla Natalia 1998 KS Beskidy - - - - 60 60
12 Arciszewska Karolina 1997 KS Alpino 26 24 - - - 50
12 Gadka Maja 1998 KS Beskidy - - - - 50 50
14 Nawratek Olga 1998 Sikret Gliwice 24 22 - - - 46
15 Wolnik Zofia 1998 More Sport 40 - - - - 40

Junior A / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #5 Punkty
1 Tarasek Filip 1998 More Sport - 100 100 100 100 400
2 Kierlin Patryk 1998 MKN Zryw 100 80 80 40 - 300
3 Brachaczek Michał 1998 SRS Czantoria Ustroń 80 50 60 (36) 80 270
4 Łukańko Marcin 1997 niezrzeszony 50 (32) 50 50 60 210
5 Tulibacki Patryk 1998 Sikret Gliwice 45 45 45 60 (32) 195
6 Grodecki Jakub 1998 MKN Zryw 32 36 (29) 80 36 184
7 Angeloni Szymon 1998 MKN Zryw 60 60 - - 50 170
8 Zacny Mateusz 1997 SRS Czantoria Ustroń - 26 40 32 29 127
9 Kaczmarczyk Bartosz 1996 KS LIVE - 40 36 45 - 121
10 Hubsch Michał 1998 KS LIVE 29 29 32 - - 90
11 Rihouet Romain 1996 KS Beskidy - - - - 45 45
12 Juras Michał 1998 VIS Sport 40 - - - - 40
12 Wawak Jan 1998 Studio Point Ski Sail Club - - - - 40 40
14 Drużba Szymon 1998 MKN Gliwice 36 - - - - 36
15 Stryja Mikołaj 1997 Sikret Gliwice 26 - - - - 26