Klasyfikacja zawodników

 

2012/2013

2013/2014

2014/2015

2015/2016

2016/2017

2017/2018

2018/2019

2019/20

2020/2021

Junior F / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Osak Joanna 2006 KS LIVE 100 100 100 (80) 300
2 Tomankiewicz Natalia 2006 KS LIVE 60 (45) 80 100 240
3 Pruszowska Maja 2006 MKN Gliwice 80 (50) 60 60 200
4 Wieczorek Maja 2008 KS LIVE (36) 60 45 45 150
5 Jachymska Zofia 2006 Sikret Gliwice 45 (32) 50 40 135
6 Bulenda Pola 2007 Sikret Gliwice 40 (36) 40 50 130
6 Skorupka Maja 2007 niezrzeszony 50 80 - - 130
8 Guzdek Anna 2007 SRS Czantoria Ustroń (29) 40 32 32 104
8 Walczak Zuzanna 2006 KS Racing Kids 32 - 36 36 104
10 Słowik Anna 2007 KS Alpino - 29 - - 29

Junior F / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Tusiewicz Mikołaj 2007 KS LIVE 100 100 100 (80) 300
2 Szydło Jakub 2006 Sikret Gliwice (50) 50 60 100 210
3 Kublin Tymon 2006 KS Beskidy 60 60 80 (40) 200
4 Zagała Maciej 2007 More Sport 80 40 - 60 180
5 Kołaciak Tymoteusz 2006 niezrzeszony - 80 50 36 166
6 Pawlik Konrad 2007 KS LIVE - 45 45 50 140
7 Wieczorek Bartłomiej 2007 Sikret Gliwice 40 (36) 36 45 121
8 Slian Mateusz 2006 KS Racing Kids 45 - 40 - 85
9 Czarnyl Bruno 2006 KS Alpino - - 32 - 32

Junior E / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Góra Wiktoria 2004 KS MMS Dendysski 100 100 80 - 280
1 Zagała Maria 2004 More Sport 80 - 100 100 280
3 Madej Zuzanna 2004 UKS Brenna-Górki (60) 80 60 60 200
4 Woźniczka Maja 2005 More Sport 50 60 - 80 190
5 Cieślawska Weronika 2004 KS Racing Kids (36) 45 45 45 135
6 Greene Julia 2004 SRS Czantoria Ustroń (13) 50 40 36 126
7 Srokosz Olga 2005 KS Beskidy 45 40 32 (29) 117
8 Juśkiewicz Anna 2004 Sikret Gliwice (29) 36 36 32 104
9 Heller Tatiana 2005 UKS Brenna-Górki (24) 24 26 50 100
10 Warzecha Amelia 2005 SRS Czantoria Ustroń 26 32 (24) 40 98
11 Sędłak Anna 2005 KS LIVE 32 (26) 29 26 87
12 Pytlowany Marta 2004 UKS Brenna-Górki 22 22 16 (15) 60
13 Szawłowska Helena 2005 SRS Czantoria Ustroń 18 (16) 20 20 58
14 Guzdek Zuzanna 2005 SRS Czantoria Ustroń 20 (14) 18 16 54
15 Moskała Laura 2005 UKS Brenna-Górki - 29 22 - 51
17 Dobrzańska Maja 2004 KS Paluchsport 40 - - - 40
18 Wojciechowska Agata 2005 Sikret Gliwice - - 15 24 39
19 Formińska Katarzyna 2005 KS Alpino - 18 - 18 36
20 Kaliszuk Magdalena 2005 KS MMS Dendysski - 10 - 22 32
21 Haratek Martyna 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk 16 15 - - 31
22 Biegun Olga 2005 KS MMS Dendysski 15 13 - - 28
23 Kohut Natalia 2004 SRS Czantoria Ustroń 14 11 - - 25
24 Mrózek Michalina 2004 KS MMS Dendysski - 20 - - 20
25 Gierek Klara 2005 Sikret Gliwice - - - 14 14
26 Pędras Natalia 2004 KS Alpino - 12 - - 12

Junior E / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Cygan Kamil 2004 KS Beskidy 100 (22) 100 80 280
1 Wawak Wojciech 2004 KS Beskidy (80) 100 80 100 280
3 Pluta Jonathan 2005 KS Beskidy (50) 80 50 60 190
4 Nowodworski Bartek 2004 KS Racing Kids 60 - 60 50 170
5 Mazgaj Ignacy 2004 KS Beskidy 40 60 40 (32) 140
6 Adamczyk Hieronim 2005 UKS Brenna-Górki 32 45 32 (26) 109
7 Balcer Franek 2004 KS Beskidy 22 - 45 40 107
9 Przybysz Mateusz 2005 KS Racing Kids 45 50 - - 95
10 Gluza Filip 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk 22 - 40 29 91
11 Nowakowski Wiktor 2005 More Sport 26 36 26 - 88
12 Gianluca Tosatti 2004 KS LIVE 14 29 24 - 67
13 Borkowski Stanisław 2004 Sikret Gliwice 18 24 20 - 62
14 Czarnul Tymoteusz 2005 KS Alpino - 32 22 - 54
15 Siomkajło Jan 2004 Sikret Gliwice 16 - - 36 52
16 Meissner David 2005 UKS Brenna-Górki - 40 - - 40
17 Gładysz Aleksander 2005 niezrzeszony 36 - - - 36
18 Bojanowski Szymon 2005 Bojan Sport 15 20 - - 35
19 Różycki Paweł 2005 KS Alpino - 26 - - 26
20 Rihouet Rheaume 2004 KS Beskidy 24 - - - 24
21 Pisarski Jakub 2005 KS Alpino - - 18 - 18

Junior D / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Drużba Magda 2002 MKN Gliwice 100 100 (80) 100 300
2 Gluza Justyna 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk (40) 60 60 80 200
3 Sawicka Antonina 2003 KS MMS Dendysski (45) 80 45 45 170
4 Szydło Marta 2002 Sikret Gliwice 80 45 (40) 40 165
6 Goworowska Wiktoria 2003 KS LIVE 50 50 50 (20) 150
7 Warkocz Agata 2002 KS Racing Kids (32) 32 32 50 114
8 Piazza Zofia 2002 MKN Zryw - 40 36 26 102
9 Maj Milena 2003 KS Racing Kids 36 29 (24) 29 94
10 Piątek Marta 2002 KS Racing Kids 26 36 - 22 84
11 Lipczyńska Klaudia 2003 Sikret Gliwice 16 - 29 32 77
12 Jóźwiak Maria Anna 2002 KS LIVE 20 24 20 (16) 64
13 Bierut Zuzanna 2003 Sikret Gliwice - - 26 36 62
14 Sawicka Sabina 2003 KS LIVE 60 - - - 60
15 Strączek Zuzanna 2002 Sikret Gliwice - 18 16 24 58
16 Plech Alicja 2003 Sikret Gliwice - 22 18 14 54
17 Wites Zuzanna 2003 KS Racing Kids 15 20 - 15 50
18 Heller Zuzanna 2003 UKS Brenna-Górki 22 26 - - 48
19 Walczak Małgorzata 2002 KS Racing Kids 18 14 12 (10) 44
20 Adamczyk Lilianna 2003 UKS Brenna-Górki 13 16 14 (9) 43
21 Rudel Małgorzata 2003 Sikret Gliwice 14 12 (7) 13 39
22 Tulibacka Dominika 2002 Sikret Gliwice - 13 13 11 37
24 Kostka Zuzanna 2003 SRS Czantoria Ustroń 10 - 22 - 32
25 Borowczyk Maria 2002 More Sport 29 - - - 29
26 Ćwik Marta 2002 KS Racing Kids - - 15 12 27
27 Kania Hania 2002 KS Paluchsport 26 - - - 26
28 Chryc Barbara 2003 KS Racing Kids 8 11 6 - 25
29 Formińska Julia 2003 KS Alpino - 15 - 8 23
30 Slian Alicja 2003 KS Racing Kids 12 - 10 - 22
31 Urban Maria 2002 KS Racing Kids 11 - 9 - 20
32 Smołczyk Karolina 2003 KS Alpino - - 11 - 11

Junior D / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Sanetra Bartłomiej 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk (100) 100 100 100 300
2 Skiba Jakub 2002 KS MMS Dendysski 80 80 80 (14) 240
3 Baczkowski Szymon 2003 Sikret Gliwice 60 (50) 60 80 200
4 Ścierski Paweł 2003 KS Racing Kids 45 45 50 (29) 140
5 Cymbryłowicz Szymon 2003 MKN Gliwice 40 60 (32) 36 136
5 Sapek Mikołaj 2003 Sikret Gliwice 50 (24) 26 60 136
7 Krupa-Frycz Wojciech 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk 36 40 45 (22) 121
8 Pluta Szymon 2003 MKN Zryw 32 - 40 45 117
9 Hulok Mateusz 2002 Sikret Gliwice (20) 22 36 50 108
10 Krzemień Jan 2003 Sikret Gliwice 26 36 (6) 40 102
11 Dziadkowiec Kacper 2002 KS Racing Kids 29 29 26 (20) 84
12 Uman-ntuk Victor 2003 Sikret Gliwice 22 32 22 (18) 76
13 Michalski Andrzej 2002 KS LIVE 12 - 29 24 65
14 Kalisz Michał 2003 KS MMS Dendysski 16 26 (15) 16 58
14 Wojciechowski Kajetan 2002 Sikret Gliwice (8) 16 16 26 58
16 Wieczorek Kacper 2002 KS Racing Kids 13 11 - 32 56
17 Bobrzyk Filip 2002 UKS Brenna-Górki 24 15 13 - 52
18 Marian Miłosz 2003 Ski Club Żywiec 10 20 18 - 48
19 Viscardi Antoni 2003 KS Racing Kids 18 13 14 - 45
20 Janota Dawid 2002 KS MMS Dendysski (9) 12 12 15 39
21 Jurczyk Jan 2003 KS Beskidy 14 - 20 - 34
22 Gawlas Mateusz 2003 UKS Brenna-Górki 15 18 - - 33
23 Gwizdak Michał 2002 KS Racing Kids (4) 9 8 13 30
24 Wojciech Aleksander 2003 SRS Czantoria Ustroń - 10 11 - 21
25 Behrendt Jan 2002 KS Racing Kids 11 - 9 - 20
26 Łapeta Wojciech 2003 Sikret Gliwice 3 7 7 - 17
27 Małecki Karol 2002 MKN Gliwice - 14 - - 14
27 Szeląg Szymon 2003 KS Racing Kids 6 8 - - 14
29 Krawiec Krzysztof 2003 Sikret Gliwice 5 6 - - 11
30 Tatarynowicz Filip 2003 KS Beskidy - - 10 - 10
31 Kania Henryk 2002 KS Paluchsport 7 - - - 7

Junior C / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Haratek Karolina 2001 MKS Skrzyczne Szczyrk 80 100 (13) 80 260
2 Kuczyńska Klaudia 2000 KS MMS Dendysski 100 45 45 - 190
3 Sawicka Aniela 2001 KS MMS Dendysski - - 80 100 180
3 Stefanik Zofia 2000 MKN Zryw - 80 100 - 180
5 Piekarska Julia 2000 KS Beskidy - 60 40 60 160
6 Klęczek Katarzyna 2001 MKN Zryw 60 (22) 60 36 156
7 Klęczek Maria 2001 MKN Zryw (16) 50 29 45 124
8 Pruszowska Zuzanna 2000 MKN Gliwice 36 (24) 36 50 122
9 Szatan Maria 2000 KS MMS Dendysski 50 32 32 - 114
10 Banaszak Barbara 2000 MKN Gliwice 45 29 (26) 32 106
11 Januła Inka 2000 KS MMS Dendysski 29 (20) 24 40 93
12 Pokorny Wiktoria 2000 SRS Czantoria Ustroń - 40 50 - 90
13 Heczko Natalia 2000 SRS Czantoria Ustroń 32 20 (15) 29 81
14 Warzecha Róża 2001 SRS Czantoria Ustroń 24 (13) 22 26 72
15 Rzepka Hanna 2000 MKN Gliwice 40 26 - - 66
16 Heczko Julia 2000 SRS Czantoria Ustroń 22 (14) 16 24 62
16 Pajdowska Alicja 2000 MKN Zryw 26 36 - - 62
18 Bartyzel Weronika 2000 MKS Skrzyczne Szczyrk 20 15 20 - 55
19 Ryś Weronika 2000 MKS Skrzyczne Szczyrk - 16 18 - 34
20 Bojanowska Zofia 2001 Bojan Sport 18 11 - - 29
21 Jurgielska Paulina 2001 Sikret Gliwice - 12 14 - 26
22 Pokrywka Maria 2001 Sikret Gliwice - - - 22 22

Junior C / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Grodecki Jan 2000 MKN Zryw - 80 100 100 280
2 Babicz Franciszek 2000 MKN Zryw - 100 80 50 230
3 Szczerbik Szymon 2000 Sikret Gliwice 60 (13) 22 60 142
4 Mocek Kuba 2000 KS MMS Dendysski 80 32 (29) 29 141
5 Dajda Bartosz 2001 KS Beskidy - 36 60 40 136
6 Rihuet Rhydian 2000 KS Beskidy - 60 50 20 130
7 Wójtowicz Wojciech 2001 KS Beskidy 100 - - 26 126
8 Białobrzycki Przemysław 2001 KS Beskidy - 40 40 45 125
8 Wawak Bartłomiej 2001 KS Beskidy - - 45 80 125
10 Cygan Mateusz 2001 KS Beskidy - 50 32 40 122
11 Mżyk Mateusz 2000 KS Beskidy - 45 36 32 113
12 Adamek Bartek 2001 KS Racing Kids 40 (20) 26 22 88
13 Adamiec Nikodem 2000 SRS Czantoria Ustroń 45 26 13 - 84
14 Baszczyński Jakub 2000 SRS Czantoria Ustroń 36 29 (14) 15 80
15 Bosak Piotr 2001 KS MMS Dendysski 20 - 24 18 62
16 Behrendt Bartłomiej 2000 Sikret Gliwice - 16 16 24 56
17 Jachymski Maciej 2001 Sikret Gliwice - 15 20 16 51
18 Stryja Kajetan 2001 Sikret Gliwice 50 - - - 50
18 Synowiec Łukasz 2000 Bojan Sport 32 18 - - 50
20 Baniel Zachary 2001 KS Alpino - 14 12 14 40
21 Gadka Maksym 2001 KS Beskidy - 22 15 - 37
21 Wieczorek Filip 2001 Sikret Gliwice 26 - 11 - 37
23 Wiśniewski Paweł 2001 Bojan Sport 24 11 - - 35
24 Bronikowski Tomasz 2001 Sikret Gliwice 29 - - - 29
25 Rudy Bruno 2001 MKS Skrzyczne Szczyrk - 10 18 - 28
26 Walczak Kacper 2001 SRS Czantoria Ustroń - 26 - - 26
27 Grelowski Jakub 2000 SRS Czantoria Ustroń 22 - - - 22
28 Baranowski Jakub 2001 More Sport - 12 - - 12

Junior B / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Sanetra Dominika 1998 MKS Skrzyczne Szczyrk 80 80 (45) 100 260
2 Sołek Kaja 1999 KS MMS Dendysski - 50 100 80 230
3 Rudel Jolanta 1998 MKN Gliwice 100 (45) 50 60 210
4 Banaszak Anna 1998 MKN Gliwice - 100 80 - 180
5 Kruczek Olga 1998 KS Beskidy - 60 60 50 170
6 Żukowska Aleksandra 1998 Sikret Gliwice 50 (29) 36 50 136
7 Ostas Agata 1999 VIS Sport 60 (26) 29 36 125
8 Kałuża Martyna 1999 More Sport - 36 40 40 116
9 Ilewicz Julia 1999 KS LIVE (22) 32 24 32 88
10 Szczerbik Hanna 1998 Sikret Gliwice 36 - 20 29 85
11 Szczotka Katarzyna 1999 UKS Brenna-Górki - 40 32 - 72
12 Wolnik Zofia 1998 More Sport 45 - 22 - 67
13 Jędrzejas Magdalena 1999 KS MMS Dendysski 14 - 18 22 54
14 Juras Alicja 1999 VIS Sport 32 20 - - 52
15 Dymek Dominika 1999 MKS Skrzyczne Szczyrk 29 22 - - 51
16 Heller Joanna 1999 UKS Brenna-Górki 26 24 - - 50
16 Zajda Aleksandra 1999 KS MMS Dendysski 15 15 - 20 50
18 Batolik Zuzanna 1998 Sikret Gliwice - 18 - 24 42
18 Tomankiewicz Aleksandra 1998 KS LIVE 16 - - 26 42
20 Sokołowska Julia 1999 MKN Zryw 40 - - - 40
21 Hyrnik Agnieszka 1998 SRS Czantoria Ustroń 20 16 - - 36
22 Gadka Maja 1998 KS Beskidy - - 26 - 26
23 Szydło Aleksandra 1999 Sikret Gliwice 24 - - - 24
24 Malkusz Adrianna 1998 Sikret Gliwice 18 - - - 18

Junior B / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Tarasek Filip 1998 KS LIVE - 100 100 100 300
2 Angeloni Szymon 1998 MKN Zryw 100 (80) 80 80 260
3 Brachaczek Michał 1998 SRS Czantoria Ustroń - 50 60 60 170
4 Tulibacki Patryk 1998 Sikret Gliwice 80 (24) 29 40 149
5 Dendys Michał 1999 KS MMS Dendysski - 40 45 50 135
6 Makuch Filip 1998 KS MMS Dendysski 50 (29) 36 45 131
7 Grodecki Jakub 1998 MKN Zryw 60 32 32 - 124
8 Kierlin Patryk 1998 MKN Zryw - 60 50 - 110
9 Ryncarz Mikołaj 1999 SRS Czantoria Ustroń 40 (15) 26 36 102
10 Adamiec Miłosz 1999 SRS Czantoria Ustroń 45 22 24 - 91
11 Nieboras Mateusz 1999 KS Beskidy - 45 40 - 85
12 Widuch Kacper 1999 Sikret Gliwice 36 20 22 - 78
13 Hussar Dawid 1999 SRS Czantoria Ustroń - 16 20 32 68
14 Drużba Szymon 1998 MKN Gliwice - 36 - - 36
15 Kałuża Arkadiusz 1998 UKS Brenna-Górki - 26 - - 26
16 Januszek Jan 1999 KS Alpino - 18 - - 18

Junior A / Płeć : Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Gierek Zuzanna 1997 Sikret Gliwice (50) 60 100 100 260
1 Marcinek Zofia 1996 Sikret Gliwice 80 100 80 - 260
3 Solich Ewa 1997 KS Beskidy 100 (32) 60 80 240
4 Adamek Sara 1997 KS MMS Dendysski (45) 50 50 60 160
5 Hulok Paula 1997 Sikret Gliwice 60 (40) 40 50 150
6 Paszyna Kalina 1997 SRS Czantoria Ustroń (36) 45 45 45 135
7 Gazda Kamila 1996 niezrzeszony - 80 - - 80
8 Krawczyk Agnieszka 1997 KS AS 40 - - - 40
9 Rachuba Katarzyna 1997 Sikret Gliwice - 36 - - 36

Junior A / Płeć : Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4 Punkty
1 Kuczański Mieszko 1996 SRS Czantoria Ustroń 60 - 100 100 260
2 Smolik Adam 1997 KS LIVE - 100 60 60 220
3 Madej Marcin 1996 More Sport 80 50 - 80 210
4 Rihouet Romain 1996 KS Beskidy 100 (22) 40 45 185
5 Dendys Michał 1995 KS MMS Dendysski - 80 80 - 160
6 Łukańko Marcin 1997 niezrzeszony (29) 60 36 50 146
7 Maciejowski Tomasz 1996 SRS Czantoria Ustroń 50 - 45 36 131
8 Sawicki Jan 1995 KS MMS Dendysski 32 36 50 (29) 118
9 Warkocz Aleksander 1995 VIS Sport (24) 45 32 40 117
10 Widenka Marcin 1997 UKS Brenna-Górki 40 32 29 - 101
11 Wojnarowski Jan 1996 More Sport 45 40 - - 85
12 Ciemniewski Bartosz 1996 Sikret Gliwice 26 29 24 - 79
13 Brodziak Karol 1996 Sikret Gliwice (20) 24 22 32 78
14 Stryja Mikołaj 1997 Sikret Gliwice 22 26 26 - 74
15 Krupa Marek 1994 More Sport 36 - - - 36