Klasyfikacja zawodników

 

2012/2013

2013/2014

2014/2015

2015/2016

2016/2017

2017/2018

2018/2019

2019/20

2020/2021

Junior A / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Haratek Karolina 2001 MKS Skrzyczne Szczyrk 50 100 100 22 100 - 372
2 Biela Natalia 2004 KS Beskidy 100 60 - 60 50 80 350
3 Greene Julia 2004 SRS Czantoria Ustroń 40 80 40 45 - 100 305
4 Dobrzańska Maja 2004 MKS Skrzyczne Szczyrk - 50 45 40 80 50 265
5 Pokorny Wiktoria 2000 SRS Czantoria Ustroń 45 45 60 50 60 - 260
6 Dzida Zofia 2004 KS Beskidy 60 - 80 36 45 - 221
7 Kohut Natalia 2004 SRS Czantoria Ustroń 36 40 60 26 32 - 194
8 Szydło Marta 2002 Sikret Gliwice 26 29 32 - 29 45 161
9 Heczko Natalia 2000 SRS Czantoria Ustroń 80 36 - 32 - - 148
10 Warzecha Justyna 2004 SRS Czantoria Ustroń 22 26 29 24 26 - 127
11 Stelmach Zuzanna 2004 Sikret Gliwice 20 16 24 - 24 36 120
12 Heczko Julia 2000 SRS Czantoria Ustroń 29 32 - 29 22 - 112
13 Książek Joanna 2004 Team MB Szczyrk - - - 100 - - 100
14 Madej Zuzanna 2004 UKS Brenna-Górki 32 - - - - 60 92
15 Dołęga Pola 2004 Team MB Szczyrk - - - 80 - - 80
16 Cieślar Łucja 2003 SRS Czantoria Ustroń 14 14 22 - 20 - 70
17 Strączek Zuzanna 2002 KS Racing Kids 18 22 26 - - - 66
18 Gluza Justyna 2002 MKS Skrzyczne Szczyrk - 20 - - 36 - 56
19 Sobolewska Natalia 2003 Żywiecki Klub Narciarski 16 15 18 - - - 49
20 Cojda Joanna 2004 KS Mikołajek - - - - - 40 40
20 Mołek Marta 2003 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - - 40 - 40
22 Chryc Barbara 2003 KS Racing Kids - - 20 - 18 - 38
23 Goworowska Wiktoria 2003 KS LIVE - - 36 - - - 36
24 Adamczyk Lilianna 2003 UKS Brenna-Górki - - - - - 32 32
25 Walicka Gabriela 2004 Ski TOMO Centrum Narciarskie 24 - - - - - 24
26 Rudel Małgorzata 2003 Sikret Gliwice - 18 - - - - 18
27 Faltus Anita 2002 Sikret Gliwice 15 - - - - - 15
28 Niemiec Małgorzata 2003 MKS Skrzyczne Szczyrk 13 - - - - - 13
28 Rosik Tamara 2003 MKS Skrzyczne Szczyrk - 13 - - - - 13

Junior A / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Hussar Grzegorz 2002 SRS Czantoria Ustroń 100 100 80 - 60 80 420
2 Kamiński Maksymilian 2004 SRS Czantoria Ustroń 60 80 100 50 80 (45) 370
3 Balcer Franek 2004 KS Beskidy 29 36 - 40 45 100 250
4 Wojciech Aleksander 2003 SRS Czantoria Ustroń 50 29 50 32 36 - 197
5 Styrna Jakub 2004 MKS Skrzyczne Szczyrk 32 40 - 14 50 60 196
6 Pluta Szymon 2003 KS Beskidy - - - 45 100 50 195
7 Studencki Mateusz 2004 KS LIVE 22 50 40 36 40 - 188
8 Małecki Karol 2002 MKN Gliwice 40 45 60 29 - - 174
9 Hulok Mateusz 2002 KS LIVE 45 60 45 - - - 150
10 Biela Dominik 2002 KS Beskidy (24) 24 36 24 32 26 142
11 Borkowski Stanisław 2004 Sikret Gliwice 36 26 29 18 29 - 138
12 Krzemień Jan 2003 Sikret Gliwice 26 20 22 (15) 26 40 134
13 Markuzel Michał 2003 SRS Czantoria Ustroń (16) 22 32 26 24 29 133
14 Görlich Łukasz 2004 SRS Czantoria Ustroń 80 32 - 20 - - 132
15 Szymański Igor 2004 Team MB Szczyrk - - - 100 - - 100
16 Gałuszka Wojciech 2004 Team MB Szczyrk - - - 80 - - 80
16 Szostak Radosław 2004 Adventure Ski Team 18 - 24 16 22 - 80
18 Czudej Krystian 2004 UKS Brenna-Górki 15 - 20 13 - 22 70
19 Kierkowski Juliusz 2004 Team MB Szczyrk - - - 60 - - 60
20 Kremiec Kacper 2004 MKS Skrzyczne Szczyrk - 16 18 - - 24 58
21 Bronikowski Adam 2004 Sikret Gliwice - 18 26 - - - 44
22 Wawak Wojciech 2004 KS Beskidy - - - 22 - - 22
23 Szczerbik Szymon 2000 Sikret Gliwice 20 - - - - - 20
24 Molitorys Szymon 2003 KS Alpino 14 - - - - - 14

Junior B / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Biegun Olga 2005 KS MMS Dendysski 50 45 100 (26) 80 36 311
2 Niewiadomy Kinga 2005 Żywiecki Klub Narciarski 40 80 60 60 - 60 300
3 Woźniczka Maja 2005 Team MB Szczyrk - - - 80 100 80 260
4 Osak Joanna 2006 KS Racing Kids 80 20 50 20 50 (15) 220
5 Lenert Emilka 2005 Żywiecki Klub Narciarski 16 60 - 40 45 26 187
6 Seredyńska Anna 2006 Adventure Ski Team (20) 29 40 50 40 20 179
7 Szewczyk Julia 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk 60 18 32 (12) 20 32 162
7 Warzecha Amelia 2005 KS AS (14) 22 45 29 26 40 162
9 Sędłak Anna 2005 Team MB Szczyrk - - 80 10 60 - 150
10 Plaskura Hanna 2005 KS Racing Kids 45 40 36 - 12 16 149
11 Kaszyńska Kinga 2005 KS Racing Kids 22 50 24 32 16 - 144
12 Komierowska Helena 2006 KS Beskidy 100 - - 24 - - 124
13 Heller Tatiana 2005 SRS Czantoria Ustroń 26 8 12 45 32 - 123
14 Pokorny Weronika 2006 SRS Czantoria Ustroń (13) 32 18 16 29 22 117
15 Haratek Martyna 2005 MKS Skrzyczne Szczyrk 15 24 29 - 36 10 114
16 Dembowy Julia 2006 KS Racing Kids 36 12 16 13 24 - 101
17 Bańdo Magdalena 2005 Team MB Szczyrk - - - 100 - - 100
17 Saniternik Vanessa 2006 SRS Czantoria Ustroń 12 36 24 15 13 (8) 100
17 Złoto Natalia 2005 Team MB Szczyrk - 100 - - - - 100
20 Gaweł Julia 2005 Żywiecki Klub Narciarski 24 7 26 (4) 15 13 85
21 Cieśla Julia 2006 KS Malta-Ski - - - 36 - 45 81
22 Formińska Katarzyna 2005 KS Racing Kids (9) 15 15 11 22 14 77
23 Powiertowska Maja 2006 Ski TOMO Centrum Narciarskie 29 - - - 14 29 72
24 Małecka Teresa 2006 MKN Gliwice 2 26 20 9 3 - 60
24 Studencka Zuzanna 2005 KS LIVE 6 - - 18 18 18 60
26 Podżorska Magda 2006 UKS Brenna-Górki 18 13 - 14 9 - 54
27 Olesiak Martyna 2005 Adventure Ski Team 5 12 - - 11 24 52
28 Koper Maja 2005 KS Racing Kids 11 9 (5) 9 8 11 48
29 Pruszowska Maja 2006 KS Racing Kids 5 12 9 6 10 - 42
30 Bulanda Zofia 2005 KS Beskidy 32 - - 7 - - 39
31 Bączek Hanna 2005 KS Racing Kids - 16 14 - 6 - 36
32 Piecuch Emilia 2006 KS AS - - 13 1 5 12 31
33 Kępińska Marta 2005 SRS Czantoria Ustroń 7 6 7 3 4 - 27
34 Wielicka Natasza 2005 KS AS 10 14 - 2 - - 26
35 Tritt Gabriela 2006 KS Malta-Ski - - - 22 - - 22
36 Dziekanowska Nikola 2006 Żywiecki Klub Narciarski - 3 6 - 7 - 16
36 Tomankiewicz Natalia 2006 KS Racing Kids - 5 11 - - - 16
38 Kowalik Emilia 2005 UKS Brenna-Górki - 2 4 - - 9 15
39 Walke Marta 2006 Sikret Gliwice - 4 10 - - - 14
40 Chylak Alicja 2006 KS AS 8 - - - - - 8
40 Kaliszuk Magdalena 2005 KS MMS Dendysski - - 8 - - - 8
42 Drozdowska Agata 2006 Sikret Gliwice 5 1 - - - - 6
43 Rybarczyk Klara 2006 KS Malta-Ski - - - 5 - - 5
44 Bryłka Maja 2006 KS Racing Kids - - 2 - 1 - 3
44 Grygorcewicz Maja 2006 KS Racing Kids - - 3 - - - 3
44 Skudlarska Wiktoria 2006 SRS Czantoria Ustroń - - 1 - 2 - 3
47 Bujalska Zuzanna 2006 KS Malta-Ski 1 - - - - - 1

Junior B / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Pluta Jonathan 2005 KS Beskidy 100 100 - 80 45 100 425
2 Macek Tomasz 2005 Team MB Szczyrk - 50 100 60 100 80 390
3 Koźbiał Piotrek 2006 KS LIVE 60 60 80 (45) 50 60 310
4 Nowakowski Wiktor 2005 Team MB Szczyrk - 80 60 50 60 50 300
5 Meissner David 2005 SRS Czantoria Ustroń 80 36 45 - 40 32 233
6 Adamczyk Hieronim 2005 UKS Brenna-Górki 45 45 36 40 32 (26) 198
7 Łodziński Jan 2005 Team MB Szczyrk - - - 100 80 - 180
8 Śliwka Mikołaj 2006 SRS Czantoria Ustroń 40 40 50 - 11 36 177
9 Kublin Tymon 2006 KS Beskidy 36 (29) 32 29 36 40 173
10 Kazimierski Jan 2006 KS Racing Kids 50 32 26 32 29 - 169
11 Mitka Olaf 2005 Żywiecki Klub Narciarski 24 (7) 40 26 24 14 128
12 Kręcichwost Krzyś 2006 Żywiecki Klub Narciarski 11 26 20 36 26 - 119
13 Szydło Jakub 2006 Sikret Gliwice 13 20 - 22 20 24 99
14 Giza Mikołaj 2006 Adventure Ski Team 29 11 24 - - 22 86
15 Panek Artur 2005 Adventure Ski Team 18 18 (12) 16 13 20 85
16 Pawlak Jan 2006 Adventure Ski Team 10 15 16 - 16 16 73
17 Markuzel Filip 2005 SRS Czantoria Ustroń 32 12 13 12 - - 69
18 Młynarczyk Jan 2006 Sikret Gliwice 15 24 29 - - - 68
19 Kuszka Bartek 2006 KS Racing Kids 16 22 14 - - 15 67
20 Czudej Konrad 2006 UKS Brenna-Górki 22 8 22 - 12 - 64
21 Leśny Jan 2006 Ski TOMO Centrum Narciarskie 26 - - - - 29 55
22 Kasprzak Mateusz 2005 Team MB Szczyrk - - - - - 45 45
23 Furgała Mateusz 2006 KS Beskidy 9 - 15 - 18 - 42
24 Corradini Igor 2006 KS Racing Kids 8 10 10 13 - - 41
25 Gajda Jakub 2006 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - - 22 18 40
26 Sztejnwald Maksymilian 2006 Sikret Gliwice - - - 24 14 - 38
27 Klik Jakub 2005 Sikret Gliwice 20 14 - - - - 34
28 Jurczyk Szymon 2006 KS Beskidy 7 16 - - 10 - 33
29 Jóźwiak Max 2006 KS AS 14 - 18 - - - 32
30 Cieślar Oliver 2006 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - 15 15 - 30
31 Wolański Igor 2005 Sikret Gliwice 12 13 - - - - 25
32 Setla Sebastian 2006 KS Beskidy - 9 11 - - - 20
32 Sosnowski Franciszek 2005 KS Malta-Ski - - - 20 - - 20
34 Wilczek Patryk 2005 KS AS - - - 18 - - 18
35 Biliński Kajetan 2006 KS Malta-Ski - - - 14 - - 14
36 Faltus Adam 2005 Sikret Gliwice 6 - - - - - 6
37 Molitorys Marek 2006 KS Alpino 5 - - - - - 5

Junior C / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Koźbiał Kasia 2008 Żywiecki Klub Narciarski 80 100 (60) 100 100 60 440
2 Wojciech Kamila 2007 SRS Czantoria Ustroń 100 80 100 (24) 50 45 375
3 Dikow-Iwanow Zuzanna 2008 Team MB Szczyrk - 60 80 60 80 36 316
4 Zaręba Marta 2007 Adventure Ski Team 50 50 32 45 36 - 213
5 Sawicka Helena 2007 KS MMS Dendysski 60 40 40 40 32 (29) 212
6 Widz Julia 2007 Adventure Ski Team 32 36 50 36 (29) 50 204
7 Motoszko Pola 2007 Team MB Szczyrk - 10 45 80 60 - 195
7 Protchenko Alina 2007 Team MB Szczyrk - 45 - 50 - 100 195
9 Wieczorek Maja 2008 KS Racing Kids 40 26 29 - 45 26 166
10 Dziedzic Oliwia 2007 Adventure Ski Team (16) 22 26 32 40 32 152
11 Dobrzańska Antonia 2008 MKS Skrzyczne Szczyrk 36 29 36 - 26 - 127
12 Wapiennik Blanka 2008 KS Racing Kids 26 24 - 26 22 22 120
13 Paluch Kamila 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 20 15 18 22 24 - 99
14 Śliwka Emilia 2008 SRS Czantoria Ustroń 18 20 20 (16) 16 24 98
15 Wawrzyniak Iga 2008 MKN Zryw 22 18 22 18 14 - 94
16 Kurpas Nina 2008 KS Racing Kids 24 32 16 - 15 - 87
17 Skorupka Maja 2007 KS LIVE - - - - - 80 80
18 Pindel Sonia 2008 KS AS 29 14 - 14 - - 57
19 Mazgaj Hanna 2007 KS Beskidy 9 - 24 - 18 - 51
20 Wołka-Jankowska Alicja 2008 KS Racing Kids - - - 29 20 - 49
21 Kaczmarek Marianna 2008 KS Malta-Ski 45 - - - - - 45
22 Wieczorek Maja 2008 Sikret Gliwice 13 - 15 - 12 - 40
23 Pawlus Oliwia 2008 MKN Zryw 12 13 14 - - - 39
24 Fałat Hanna 2007 KS MMS Dendysski - - 12 13 13 - 38
24 Szewczyk Maria 2008 MKS Skrzyczne Szczyrk 15 12 11 - - - 38
26 Siwek Zofia 2008 MKN Gliwice 14 11 - - - - 25
27 Łyszyk Lena 2008 KS Malta-Ski - - - 20 - - 20
28 Zarudzka Agata 2007 Sikret Gliwice - 16 - - - - 16
29 Adamska Daria 2007 KS Malta-Ski - - - 15 - - 15
30 Zdanowicz Hanna 2008 Sikret Gliwice - - 13 - - - 13
31 Orczykowska Maria 2007 Ski TOMO Centrum Narciarskie 11 - - - - - 11
32 Ledwoń Joanna 2008 KS Beskid Team 10 - - - - - 10
33 Kawalec Weronika 2008 KS Alpino 8 - - - - - 8
34 Orczykowska Zofia 2007 Ski TOMO Centrum Narciarskie 7 - - - - - 7
35 Bagińska Chiara 2008 KS Alpino 6 - - - - - 6
36 Sosna Emilia 2008 KS Beskid Team 5 - - - - - 5

Junior C / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Pawlik Konrad 2007 KS Racing Kids 100 (80) 100 100 80 80 460
2 Zawada Karol 2007 Team MB Szczyrk - 100 - 60 100 100 360
3 Aksamit Jan 2007 Team MB Szczyrk 80 60 60 45 36 (29) 281
4 Frycz Mateusz 2007 KS LIVE 50 (24) 50 50 50 60 260
5 Piazza Antoni 2008 Team MB Szczyrk - 45 80 40 60 24 249
6 Deda Aleksander 2008 SRS Czantoria Ustroń 40 22 45 29 - 22 158
7 Hankus Piotr 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 26 (18) 36 22 45 26 155
8 Szmit Kacper 2007 Żywiecki Klub Narciarski 45 32 22 24 26 - 149
9 Greene Kacper 2007 SRS Czantoria Ustroń 24 29 - 36 10 40 139
10 Szczęsny Hubert 2008 KS Beskidy 32 36 29 - 32 9 138
11 Olszak Igor 2008 SRS Czantoria Ustroń - 40 32 32 24 - 128
12 Korczyk Franciszek 2008 Team MB Szczyrk - 50 40 - 20 - 110
13 Hamerlak Antoni 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 12 20 24 26 22 (7) 104
13 Walicki Hubert 2008 Ski TOMO Centrum Narciarskie 36 - - - 18 50 104
15 Dusza Dominik 2008 KS Racing Kids - 29 18 18 12 18 95
16 Poncyliusz Łukasz 2008 KS Racing Kids 29 9 14 - 29 12 93
17 Dołęga Mikołaj 2007 Team MB Szczyrk - - - 80 - - 80
18 Kufel Jakub 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 22 13 20 4 15 - 74
19 Skaziak Patryk 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 14 5 - 14 40 - 73
20 Rapp-Minakowski Franek 2007 KS Beskidy 60 - - 12 - - 72
21 Powiertowski Karol 2007 Ski TOMO Centrum Narciarskie 16 - - - 9 45 70
22 Bożek Marcin 2007 SRS Czantoria Ustroń - 15 16 15 - 20 66
22 Jaworski Igor 2008 UKS Brenna-Górki - 16 26 - 8 16 66
22 Styrna Michał 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk - 14 15 13 16 8 66
25 Polak Hugo 2008 SRS Czantoria Ustroń 20 12 - 10 13 - 55
26 Cichy Antoni 2008 KS Racing Kids 18 - - - - 32 50
27 Bury Maciej 2008 KS Beskidy - 10 13 20 6 - 49
28 Gruszczyk Maksymilian 2008 SRS Czantoria Ustroń 11 8 11 - - 15 45
29 Hura Maksymilian 2008 MKN Zryw - 7 6 5 - 13 31
29 Pilarz Brajan 2008 MKN Zryw - - 5 7 5 14 31
31 Byra Bruno 2007 KS Beskidy 6 11 10 - 2 - 29
32 Jurkiewicz Jakub 2007 Sikret Gliwice - 6 - 11 11 - 28
33 Jazowy Aleksander 2008 Sikret Gliwice - 3 9 8 4 - 24
34 Strączek Maciej 2008 KS Racing Kids 5 - 12 3 - - 20
34 Walczak Maciej 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 9 4 - - 7 - 20
36 Ardziński Łukasz 2008 Team MB Szczyrk - - - 16 - - 16
36 Ciślak Kacper 2007 Żywiecki Klub Narciarski 3 2 - - - 11 16
38 Wieczorek Bartłomiej 2007 Sikret Gliwice 15 - - - - - 15
39 Kluzik Jacek 2008 KS Racing Kids 7 - 7 - - - 14
39 Mańko Mateusz 2007 KS Beskidy - - - - 14 - 14
41 Malanowski Konstanty 2008 KS Malta-Ski 13 - - - - - 13
41 Synowiec Kacper 2007 MKN Gliwice 10 - - - 3 - 13
41 Tomasik Bartosz 2008 MKN Zryw - - 3 - - 10 13
44 Nosidlak Andrzej 2008 KS Beskidy 2 - 1 6 1 - 10
45 Bartczak Paweł 2008 KS Malta-Ski - - - 9 - - 9
46 Borkowski Michał 2007 Sikret Gliwice 8 - - - - - 8
46 Muszyński Filip 2007 Sikret Gliwice - - 8 - - - 8
48 Plaskura Wojciech 2008 KS Racing Kids - 1 4 2 - - 7
49 Dziwisz Jan 2008 KS LIVE 4 - - - - - 4
50 Walichnowski Michał 2008 UKS Brenna-Górki - - 2 - - - 2
51 Walke Paweł 2007 Sikret Gliwice 1 - - - - - 1
51 Wołuń Vincent 2008 KS Malta-Ski - - - 1 - - 1

Junior D / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Łodzińska Marta 2009 Team MB Szczyrk 100 100 60 100 80 - 440
2 Konieczna Zofia 2009 Team MB Szczyrk 50 - 80 80 100 100 410
3 Wasilewska Zofia 2010 KS AS (29) 60 100 40 50 40 290
4 Strzelecka Aniela 2009 KS AS 60 80 50 (11) 32 50 272
5 Procenko Victoria 2010 KS LIVE 80 40 40 36 (26) 45 241
6 Nieścieronek Jagoda 2010 KS LIVE (24) 45 32 60 60 26 223
7 Trząska Justyna 2010 SRS Czantoria Ustroń 36 50 (20) 32 22 80 220
8 Kanclerz Olga 2010 Adventure Ski Team 40 32 29 (24) 36 60 197
9 Różańska Magda 2010 KS Racing Kids 32 - 45 29 32 15 153
10 Gałuszka Julia 2010 KS Beskidy 2 24 36 45 40 - 147
11 Bac Cardenas Amelia 2009 Sikret Gliwice 45 22 22 14 14 - 117
12 Śpiewak Antonina 2009 KS AS 18 - 26 5 16 29 94
13 Dembowy Zuzanna 2010 KS Racing Kids 16 26 14 15 (13) 22 93
14 Toboła Maria 2009 MKN Zryw - 36 - 13 4 36 89
15 Janik Lena 2010 Żywiecki Klub Narciarski 13 29 16 26 - - 84
16 Pyda Agata 2009 KS Malta-Ski 22 - - 50 - - 72
16 Targosz Amelia 2010 KS Beskidy 9 10 8 - 45 - 72
18 Janos Emilia 2010 SRS Czantoria Ustroń 4 16 10 20 20 - 70
19 Bartosz Anna 2009 KS AS - 13 7 7 11 24 62
20 Juraszczyk Marta 2009 UKS Brenna-Górki 8 11 11 10 - 20 60
20 Kasperska Zofia 2010 SRS Czantoria Ustroń 10 20 24 - 6 - 60
22 Metera Łucja 2009 KS MMS Dendysski - - 18 22 18 - 58
23 Gurbiel Amelia 2009 SRS Czantoria Ustroń 26 - 13 3 15 - 57
23 Kaliszuk Antonina 2009 KS MMS Dendysski 11 18 - 18 10 - 57
25 Wyrwas Nadia 2010 KS LIVE 20 14 15 - - - 49
26 Mitka Milena 2010 Żywiecki Klub Narciarski - - 12 12 24 - 48
27 Łamacz Hania 2010 SRS Czantoria Ustroń (1) 6 2 8 7 18 41
28 Zajączkowska Paulina 2010 SRS Czantoria Ustroń - 8 4 16 12 - 40
29 Gajda Anna 2010 Sikret Gliwice 14 12 - - 8 - 34
30 Golba Martyna 2010 UKS Brenna-Górki 3 7 - 2 5 16 33
31 Tarnawa Lena 2010 KS AS - - - - - 32 32
32 Stefanek Maja 2009 SRS Czantoria Ustroń 6 - 9 6 9 - 30
33 Cembrzyńska Maria 2009 KS LIVE 12 9 5 - - - 26
34 Szmit Julia 2009 Żywiecki Klub Narciarski 7 15 - - - - 22
35 Jankowiak Maria 2010 KS Malta-Ski 15 - - 4 - - 19
36 Jerzmanowska Małgorzata 2009 KS Malta-Ski - - - 9 - - 9
37 Heczko Anna 2009 KS Alpino - - 6 - - - 6
37 Lukas Pola 2010 KS Beskidy - 5 1 - - - 6
39 Cichy Adela 2010 KS Racing Kids 5 - - - - - 5
40 Gońska Kaja 2009 KS Alpino - - 3 - - - 3
41 Grynhoff Natasza 2010 KS Malta-Ski - - - 1 - - 1

Junior D / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Ormaniec Tymoteusz 2010 Team MB Szczyrk 100 100 100 100 50 (40) 450
2 Rakszawski Alex 2009 KS Racing Kids 80 (26) 60 80 100 100 420
3 Sobolewski Michał 2009 Żywiecki Klub Narciarski - 60 80 36 80 29 285
4 Przybyła Wojciech 2010 Team MB Szczyrk (32) 36 45 40 40 45 206
5 Frycz Kamil 2010 KS LIVE 50 32 50 - 60 - 192
6 Nieścieronek Julian 2009 KS LIVE 36 50 32 - 32 36 186
7 Koziołek Filip 2009 Team MB Szczyrk - 24 40 32 45 20 161
8 Pashynskyi Vlad 2009 KS LIVE 20 45 29 18 - 32 144
8 Telec Aleksander 2009 KS LIVE 16 40 40 24 24 - 144
10 Drewiczewski Jakub 2010 Team MB Szczyrk 60 7 15 29 29 - 140
10 Zglinicki Tymon 2009 UKS Alfa - 80 - 60 - - 140
12 Mrózek Marcel 2009 UKS Alfa - - - 45 - 80 125
13 Stojanik Konrad 2010 KS AS 26 18 26 22 (13) 22 114
14 Hołubiński Mikołaj 2009 Adventure Ski Team 22 29 9 - 26 15 101
15 Szafrański Kosma 2010 UKS Alfa - - - 50 - 50 100
16 Solecki Marek 2010 KS Beskidy 14 20 18 26 20 - 98
17 Olesiński Felek 2010 KS Beskidy 13 11 - - 36 26 86
18 Świniarski Wojciech 2009 MKN Zryw - 22 22 16 18 - 78
19 Kulczyński Igor 2010 Żywiecki Klub Narciarski 9 16 20 - 12 18 75
20 Surdy Bartłomiej 2010 KS AS 29 12 14 (3) 14 3 72
21 Rycak Jakub 2009 MKN Zryw 24 6 - 10 - 24 64
22 Sass Michał 2009 MKN Zryw 12 8 16 (1) 8 14 58
23 Kozieł Aleksander 2010 KS MMS Dendysski 2 14 11 20 (1) 6 53
24 Sypień Wiktor 2009 KS AS - - 24 5 15 7 51
25 Kozaczka Kajetan 2009 MKN Zryw 10 3 5 (2) 22 10 50
26 Dudlej Gustaw 2009 KS Racing Kids 45 - - - - - 45
27 Sulimierski Jeremi 2009 KS Beskidy - 10 10 12 12 - 44
28 Jakubowski Jan 2010 Team MB Szczyrk 6 5 6 15 10 - 42
28 Machej Aleksander 2010 UKS Brenna-Górki (3) 10 13 8 3 8 42
30 Borkowski Maksym 2009 Ski TOMO Centrum Narciarskie 40 - - - - - 40
31 Gancarz Filip 2009 SRS Czantoria Ustroń 1 - 7 13 6 11 38
32 Ryczko Nikodem 2010 SRS Czantoria Ustroń 11 13 2 9 - - 35
33 Dzik Jakub 2009 KS Racing Kids 8 - - - 9 16 33
34 Michnik Konrad 2010 SRS Czantoria Ustroń 5 - 1 12 7 5 30
35 Burian Kamil 2010 KS LIVE 4 2 8 14 - - 28
36 Kolasa Aleksander 2010 SRS Czantoria Ustroń 18 - 3 - 2 4 27
37 Blicharz Jan 2009 KS Beskidy 7 15 4 - - - 26
38 Kałuża Antoni 2010 MKN Zryw - - 12 - - 12 24
39 Urbanek Jakub 2010 MKS Skrzyczne Szczyrk - - - 7 16 - 23
40 Heczko Mikołaj 2009 SRS Czantoria Ustroń 15 4 - - - 2 21
41 Domicz Jakub 2009 KS Mikołajek - - - - - 13 13
41 Kamiński Adaś 2010 Żywiecki Klub Narciarski - 13 - - - - 13
43 Domicz Jerzy 2010 KS Mikołajek - - - - - 9 9
43 Ptaszkiewicz Szymon 2010 KS Beskidy - - - 4 5 - 9
45 Sosnowski Ignacy 2009 KS Malta-Ski - - - 6 - - 6
46 Danel Patryk 2010 Ski TOMO Centrum Narciarskie - - - - 4 - 4
47 Tokarz Karol 2009 MKN Zryw - - - - - 1 1
47 Zawadka Natan 2010 KS LIVE - 1 - - - - 1

Junior E / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Pierlak Hania 2011 Żywiecki Klub Narciarski 40 80 100 100 100 - 420
2 Copija Łucja 2012 KS AS 100 60 50 60 60 - 330
3 Telec Alicja 2011 KS LIVE 29 100 60 80 8 - 277
4 Drąg Jagoda 2011 MKN Zryw 36 40 80 29 29 - 214
4 Krupa Katarzyna 2011 Ski TOMO Centrum Narciarskie 80 32 32 20 50 - 214
6 Olesińska Franciszka 2012 KS Beskidy 32 - - 50 80 - 162
7 Helios Barbara 2011 SRS Czantoria Ustroń 50 26 2 40 40 - 158
8 Solecka Anna 2012 KS Beskidy 24 36 24 32 18 - 134
9 Wyród Zosia 2011 Żywiecki Klub Narciarski 15 24 29 22 16 - 106
10 Wróblewska Antonina 2011 SRS Czantoria Ustroń 13 29 22 14 22 - 100
11 Loter Lilianna 2011 KS LIVE - - 26 36 26 - 88
12 Krawczyk Hanna 2012 SRS Czantoria Ustroń 18 16 10 15 20 - 79
13 Jaworska Julia 2011 UKS Brenna-Górki 16 13 16 11 13 - 69
13 Mach Kamila 2011 MKN Zryw 20 15 20 - 14 - 69
13 Targosz Iga 2011 KS Beskidy 26 20 7 16 - - 69
16 Stolarska-Laszczak Helena 2011 MKN Zryw - - 36 - 32 - 68
17 Gajda Ola 2012 Sikret Gliwice 8 18 12 13 15 - 66
18 Nikiel Helena 2011 Ski TOMO Centrum Narciarskie - - - 18 45 - 63
19 Łaciak Natalia 2011 Ski TOMO Centrum Narciarskie - - - 45 - - 45
20 Skutil Lena 2011 KS AS 12 14 11 5 - - 42
21 Kulig Lena 2011 SRS Czantoria Ustroń 7 - 14 7 12 - 40
21 Liszka Miriam 2011 KS AS - 22 18 - - - 40
23 Jarno Hanna 2012 KS Racing Kids 11 - 15 10 - - 36
24 Czerwińska Maja 2011 SRS Czantoria Ustroń 3 11 9 4 - - 27
25 Drzyżdżyk Maja 2012 KS LIVE 22 - - - - - 22
26 Grynhoff Anastazja 2011 KS Malta-Ski 10 - - 9 - - 19
26 Jarząbek Sandra 2011 SRS Czantoria Ustroń - - 8 2 9 - 19
28 Niemiec Julia 2011 SRS Czantoria Ustroń - 9 5 - - - 14
29 Woźniak Maja 2012 KS LIVE - 8 4 1 - - 13
30 Jerzmanowska Zofia 2012 KS Malta-Ski - - - 12 - - 12
31 Poradowska Maria 2012 KS AS 5 6 - - - - 11
32 Michalec Hanna 2012 KS AS 4 - - - - - 4
33 Bożek Lidia 2011 SRS Czantoria Ustroń 2 - - - - - 2

Junior E / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Wojtyla Marian 2011 niezrzeszony 50 45 100 80 100 - 375
2 Bryłka Leon 2011 KS Racing Kids 80 80 40 100 36 - 336
3 Jarno Cezary 2011 KS Racing Kids 45 100 60 40 45 - 290
4 Bobeł Piotr 2011 KS Malta-Ski 100 - 50 45 80 - 275
5 Szurman Adam 2011 KS Beskidy 60 50 - 60 - - 170
6 Ciślak Filip 2011 Żywiecki Klub Narciarski 22 32 36 24 22 - 136
7 Pankiewicz Julian 2011 Żywiecki Klub Narciarski 16 - 45 50 - - 111
8 Olesiński Józef 2012 KS Beskidy 26 40 - 20 20 - 106
9 Widak Artur 2011 KS Racing Kids - 24 22 32 24 - 102
10 Prochownik Dominik 2012 Żywiecki Klub Narciarski 18 12 26 11 26 - 93
11 Jaworski Bryan 2012 KS LIVE 12 22 24 12 16 - 86
12 Wykrota Filip 2012 KS Racing Kids 32 - 18 16 14 - 80
13 Motoszko Leo 2012 Team MB Szczyrk 29 - - 18 32 - 79
14 Sypień Ignacy 2012 KS AS 20 29 16 13 - - 78
15 Szczyrba Franciszek 2012 SRS Czantoria Ustroń 14 20 14 14 12 - 74
16 Mżyk Jakub 2011 KS Beskidy - 26 20 26 - - 72
17 Czarnecki Wiktor 2012 Ski TOMO Centrum Narciarskie 10 14 12 8 10 - 54
18 Śpiewak Tymoteusz 2012 KS AS 9 15 15 6 8 - 53
19 Stelmach Filip 2011 Sikret Gliwice - - - 15 29 - 44
20 Nieścieronek Jędrek 2012 KS LIVE 1 - - 24 18 - 43
21 Majchrzak Wojciech 2012 Sikret Gliwice 3 16 11 9 3 - 42
22 Kadłubek Leon 2012 KS Beskidy 11 18 10 - - - 39
23 Jankowiak Wojciech 2011 KS Malta-Ski 24 - - 4 - - 28
24 Kupka Karol 2012 KS Racing Kids 6 10 8 - 1 - 25
25 Stec Michał 2011 Ski TOMO Centrum Narciarskie 7 8 3 - 2 - 20
26 Prus Radosław 2012 KS AS - - - 10 9 - 19
27 Deptuła Bruno 2012 KS Racing Kids - 9 4 3 - - 16
28 Bujalski Filip 2011 KS Malta-Ski 15 - - - - - 15
28 Koba Jakub 2012 MKN Zryw - - 7 1 7 - 15
28 Wielicki Tymon 2011 KS AS - - - - 15 - 15
31 Kustra Michał 2011 SRS Czantoria Ustroń 13 - - - - - 13
31 Ploszke Dawid 2011 KS Alpino - - 13 - - - 13
33 Herman Michał 2011 KS Racing Kids - - 9 - - - 9
34 Bac Cardenas Samuel 2012 Sikret Gliwice - - - 5 - - 5
34 Gałaszek Jakub 2012 Team MB Szczyrk - - - - 5 - 5
34 Jurczok Franciszek 2012 SRS Czantoria Ustroń 5 - - - - - 5
37 Łyszyk Leon 2011 KS Malta-Ski - - - 2 - - 2
37 Pajdowski Mikołaj 2011 MKN Zryw - - 2 - - - 2

Junior F / Płeć: Kobieta

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Jakubiec Natasza 2013 Ski TOMO Centrum Narciarskie 100 60 50 80 80 - 370
2 Sroczyńska Anna 2014 KS AS 60 100 80 - 60 - 300
3 Kruk Matylda 2013 Sikret Gliwice 80 50 60 40 32 - 262
4 Wysogląd Natalia 2014 KS Racing Kids 50 22 40 45 50 - 207
5 Laprus Kalina 2013 KS Racing Kids - 29 29 60 45 - 163
6 Bulenda Tola 2014 Sikret Gliwice 40 45 20 50 - - 155
7 Kupka Agata 2014 KS Racing Kids 29 36 22 29 36 - 152
8 Kolasa Pola 2013 SRS Czantoria Ustroń 26 32 45 15 16 - 134
9 Miszczyk Ania 2014 Sikret Gliwice 36 - 24 32 40 - 132
10 Janik Tola 2013 KS AS 24 14 18 11 24 - 91
11 Domicz Aleksandra 2014 Sikret Gliwice 32 - 12 14 26 - 84
12 Piętka Inga 2014 KS Racing Kids 13 - 32 16 18 - 79
13 Kohut Nadia 2013 SRS Czantoria Ustroń 18 26 11 - 22 - 77
14 Zoń Emilia 2013 KS Racing Kids 16 20 13 20 - - 69
15 Byra Blanka 2013 KS Beskidy - 24 - 36 - - 60
16 Bugno Michalina 2014 Sikret Gliwice - 18 16 18 - - 52
17 Zawada Lena 2014 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 7 10 12 14 - 43
18 Wejcheing Helena 2013 Żywiecki Klub Narciarski - 12 3 9 12 - 36
19 Staszewska Hanna 2014 SRS Czantoria Ustroń - - 8 7 15 - 30
20 Wiklik Jagoda 2014 KS Racing Kids - - 5 - - - 5

Junior F / Płeć: Mężczyzna

Pozycja Nazwisko i imię Rok Klub Zawody #1Zawody #2Zawody #3Zawody #4Zawody #6Zawody #5 (slalom) Punkty
1 Węglarz Radek 2013 KS LIVE 80 80 100 80 80 - 420
2 Przybyła Jakub 2013 Team MB Szczyrk 100 100 - 100 100 - 400
3 Kołpa Krzysztof 2013 Ski TOMO Centrum Narciarskie - 60 80 50 60 - 250
4 Dikow-Iwanow Stanisław 2013 Team MB Szczyrk 60 45 45 24 50 - 224
5 Uklejewicz Oliwier 2013 SRS Czantoria Ustroń 45 50 50 32 40 - 217
6 Sobczak Jakub 2013 KS Alpino - 45 60 45 45 - 195
7 Rogowiec Kajetan 2014 KS Racing Kids 24 36 29 22 29 - 140
8 Wesołowski Jan 2014 KS Beskidy 40 29 4 40 24 - 137
9 Herman-Wojtyna Jan 2013 KS LIVE 22 16 22 26 29 - 115
10 Ziora Mateusz 2013 KS Beskidy 50 24 - 3 36 - 113
11 Łamacz Józek 2013 SRS Czantoria Ustroń 26 18 24 8 36 - 112
12 Przybyła Piotr 2014 KS Beskidy 15 22 16 36 18 - 107
13 Skutil Michał 2013 KS AS 29 13 32 20 - - 94
14 Głowacki Tymek 2013 KS Beskidy 16 14 20 18 22 - 90
15 Gancarz Karol 2013 SRS Czantoria Ustroń 20 12 18 14 16 - 80
16 Popielewicz Stanisław 2013 MKN Zryw 36 - 13 15 - - 64
17 Srokol Wojciech 2013 SRS Czantoria Ustroń 14 10 12 10 14 - 60
18 Ćwik Michał 2013 KS LIVE 32 - 26 - - - 58
19 Malcharek Antoni 2014 KS Racing Kids 10 6 11 13 15 - 55
20 Wójtowicz Stanisław 2013 Sikret Gliwice 13 20 14 - - - 47
21 Gurbiel Kajetan 2014 SRS Czantoria Ustroń 12 8 6 - 20 - 46
22 Pękala Alan 2014 KS Racing Kids - 5 15 16 - - 36
23 Michnik Kamil 2014 SRS Czantoria Ustroń 5 2 7 5 13 - 32
24 Frycz Tymoteusz 2013 Ski TOMO Centrum Narciarskie - - - 12 12 - 24
25 Rosa Jakub 2013 SRS Czantoria Ustroń 8 1 5 2 6 - 22
26 Dziwisz Piotr 2014 KS LIVE 18 - - - - - 18
27 Sypień Leon 2014 KS AS 3 - - 1 11 - 15
28 Polak Bruno 2014 SRS Czantoria Ustroń 6 7 - - - - 13
29 Roztoczyński Jan 2014 MKN Zryw - - - 4 7 - 11
30 Odrzywołek Karol 2013 MKN Zryw - - - - 10 - 10
31 Mach Tadeusz 2013 MKN Zryw - - - - 9 - 9
32 Ogonowski Aleks 2013 SRS Czantoria Ustroń 2 - - - 5 - 7
33 Kubień Filip 2014 SRS Czantoria Ustroń - - 1 - - - 1