Zawodnicy

 

Sezon:

Rocznik:

Klub:

Liczba zawodników: 524

Nazwisko i imię Ur. Płeć Klub
Adamczyk Hieronim 2005 M UKS Brenna-Górki
Adamczyk Lilianna 2003 K UKS Brenna-Górki
Aksamit Jan 2007 M Team MB
Babicz Franek 2007 M Żywiecki Klub Narciarski
Baczkowski Szymon 2003 M KS Live
Badziński Antoni 2006 M Malta-Ski
Balcer Franek 2004 M KS Beskidy
Banaszak Paweł 2009 M Malta-Ski
Bara Emila 2007 K VIS Sport
Bączek Adam 2002 M Sikret Gliwice
Bączek Hanna 2005 K Sikret Gliwice
Bąk Błażej 2001 M Żywiecki Klub Narciarski
Bebek Mikołaj 2002 M SRS Czantoria Ustroń
Behrendt Bartłomiej 2000 M Sikret Gliwice
Bemke Marcel 2007 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Bendowski Jakub 2005 M Malta-Ski
Białas Marta 2003 K Profi Sport
Białobrzycki Przemysław 2001 M KS Beskidy
Biegun Adam 2008 M KS SŁOWIK-SKI
Biegun Jakub 2004 M Żywiecki Klub Narciarski
Biegun Olga 2005 K KS MMS Dendysski
Biela Dominik 2002 M MKN Zryw
Biela Natalia 2004 K MKN Zryw
Bielejec Kaja 2005 K KS AS
Biernacka Paulina 1997 K KS Live
Borkowski Eliasz 2004 M KS Racing Kids
Borkowski Maksym 2009 M Malta-Ski
Borkowski Michał 2007 M Sikret Gliwice
Borkowski Stanisław 2004 M Sikret Gliwice
Borowiec Tymek 2006 M Profi Sport
Bosak Piotr 2001 M KS MMS Dendysski
Bożek Lidia 2011 K SRS Czantoria Ustroń
Brodka Franek 2006 M Żywiecki Klub Narciarski
Bronikowski Adam 2004 M Sikret Gliwice
Bronikowski Tomasz 2001 M Sikret Gliwice
Bryłka Leon 2011 M KS Racing Kids
Bryłka Maja 2006 K KS Racing Kids
Bryś Mateusz 2003 M KS Live
Brzeska Małgorzata 2009 K KS Racing Kids
Brzeska Wanda 2007 K KS Racing Kids
Bugajska Katarzyna 2010 K Żywiecki Klub Narciarski
Bugajska Małgorzata 2007 K Żywiecki Klub Narciarski
Bujalska Zuzanna 2006 K Malta-Ski
Bulenda Pola 2007 K Sikret Gliwice
Burian Kamil 2010 M KS Live
Bury Anastazja 2008 K UKS Brenna-Górki
Bury Jan 2004 M KS Beskidy
Bury Maciej 2008 M KS Beskidy
Bury Paweł 2000 M Żywiecki Klub Narciarski
Burzyński Bartosz 2012 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Burzyński Jakub 2010 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Buzek Emilia 2001 K Sikret Gliwice
Bylina Mateusz 1999 M Malta-Ski
Cebrat Agata 2007 K Żywiecki Klub Narciarski
Cembrzyńska Maria 2009 K KS Live
Chabrzyk Przemysław 1999 M KS Live
Chryc Barbara 2003 K KS Racing Kids
Cichy Adela 2010 K KS Racing Kids
Cichy Jakub 2000 M KS Live
Cichy Tonio 2008 M KS Racing Kids
Cieśla Julia 2006 K Malta-Ski
Cieślawska Weronika 2004 K KS Live
Cisek Aleksander 2005 M niezrzeszony
Ciślak Filip 2011 M Żywiecki Klub Narciarski
Cygan Kamil 2004 M KS Beskidy
Czeczot Franek 2008 M CSC Cracow Ski Club
Czubak Anna 2005 K Malta-Ski
Czudej Konrad 2006 M UKS Brenna-Górki
Czudej Krystian 2004 M UKS Brenna-Górki
Ćwik Marta 2002 K KS Racing Kids
Dajda Bartosz 2001 M KS Beskidy
Dańszczyk Piotr 2006 M Profi Sport
Dawid Mateusz 2005 M KS AS
Deda Aleksander 2008 M SRS Czantoria Ustroń
Dembowy Julia 2006 K KS Racing Kids
Dembowy Zuzanna 2010 K KS Racing Kids
Dendys Jakub 2010 M KS MMS Dendysski
Dendys Michał 1999 M KS MMS Dendysski
Dendys Wojciech 2003 M KS MMS Dendysski
Dendys-Malecka Maja 2010 K KS MMS Dendysski
Dikow-Iwanow Zuzanna 2008 K MKS Skrzyczne Szczyrk
Długosz Benedykt 2004 M Team MB
Długosz Maria 2007 K Team MB
Długosz Marysia 2007 K niezrzeszony
Dobrzańska Antosia 2008 K KS Live
Dobrzańska Maja 2004 K KS Live
Domicz Jakub 2009 M Sikret Gliwice
Domicz Jerzy 2010 M Sikret Gliwice
Doroftei Oskar 2005 M KS AS
Doroftei Sara 2009 K KS AS
Drewiczewski Jakub 2010 M KS Racing Kids
Drozdowska Agata 2006 K Sikret Gliwice
Drozdowska Aleksandra 2009 K Sikret Gliwice
Drużba Magda 2002 K KS Live
Dudlej Gustaw 2009 M KS Racing Kids
Dusza Dominik 2008 M KS Racing Kids
Dusza Patryk 2005 M KS Racing Kids
Duszczak Mikołaj 2003 M Malta-Ski
Dziadkowiec Kacper 2002 M KS Racing Kids
Dziadkowiec Pola 2006 K KS Racing Kids
Dzida Zofia 2004 K KS Beskidy
Dziedzic Oliwia 2007 K KS Live
Dziewior Iga 2000 K KS Beskidy
Fajferek Antoni 2004 M KS Beskidy
Faltus Adam 2005 M Sikret Gliwice
Faltus Anita 2002 K Sikret Gliwice
Figiel Rafał 2002 M KS MMS Dendysski
Fligier Paweł 2004 M Sikret Gliwice
Formińska Katarzyna 2005 K KS Alpino
Frączek Julia 2001 K KS AS
Friebe Piotr 2004 M Malta-Ski
Furgała Mateusz 2006 M KS Beskidy
Gałuszka Julia 2010 K KS Beskidy
Gałuszka Wojciech 2004 M KS Beskidy
Gancarz Filip 2009 M SRS Czantoria Ustroń
Gaweł Julia 2005 K Żywiecki Klub Narciarski
Gibas Marysia 2010 K KS Beskidy
Gibas Oliwier 2004 M KS Live
Gibiec Pola 2005 K KS AS
Gierek Zuzanna 1997 K KS Live
Ginckaj Andrzej 2004 M Profi Sport
Gliński Kajetan 2001 M Sikret Gliwice
Gluza Justyna 2002 K MKN Zryw
Głuszek Borys 2010 M Miejski KS BABIA GÓRA
Gniadek Piotr 2006 M Profi Sport
Golda Barbara 2007 K Sikret Gliwice
Goworowska Wiktoria 2003 K KS Live
Góra Wiktoria 2004 K KS MMS Dendysski
Grabowski Jakub 1999 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Greene Julia 2004 K SRS Czantoria Ustroń
Greene Kacper 2007 M SRS Czantoria Ustroń
Gromadzińska Patrycja 2004 K Malta-Ski
Grygorcewicz Maja 2006 K KS Alpino
Guc Julia 2004 K KS Alpino
Guzik Marcin 2008 M Miejski KS BABIA GÓRA
Hania Pierlak 2011 K Żywiecki Klub Narciarski
Hankus Piotr 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk
Hanslik Olga 2003 K Profi Sport
Haratek Karolina 2001 K MKS Skrzyczne Szczyrk
Haratek Martyna 2005 K MKS Skrzyczne Szczyrk
Heczko Julia 2000 K SRS Czantoria Ustroń
Heczko Mikołaj 2009 M SRS Czantoria Ustroń
Heczko Natalia 2000 K SRS Czantoria Ustroń
Helios Łukasz 2008 M SRS Czantoria Ustroń
Heller Tatiana 2005 K SRS Czantoria Ustroń
Herc Alex 2003 M KS AS
Hubsch Michał 1998 M KS Live
Hulok Mateusz 2002 M KS Live
Hussar Dawid 1999 M SRS Czantoria Ustroń
Hussar Grzegorz 2002 M SRS Czantoria Ustroń
Idasiak Zofia 2003 K Sikret Gliwice
Ilewicz Julia 1999 K KS Live
Jachymska Zofia 2006 K Sikret Gliwice
Jachymski Maciej 2001 M Sikret Gliwice
Jakubowski Jan 2010 M Żywiecki Klub Narciarski
Janik Lena 2010 K KS Live
Janik Tola 2005 K KS Live
Jarno Cezary 2011 M VIS Sport
Jarno Hanna 2012 K VIS Sport
Jasica Agata 2001 K KS AS
Jaśko Tymoteusz 2001 M KS Alpino
Jaworski Borys 2010 M KS Live
Jaworski Igor 2008 M UKS Brenna-Górki
Jóźwiak Maria Anna 2002 K KS Live
Jura Kajetan 2010 M KS Alpino
Jurasz Dawid 2006 M SRS Czantoria Ustroń
Juraszczyk Jakub 2004 M UKS Brenna-Górki
Juraszczyk Marta 2009 K UKS Brenna-Górki
Juraszek Filip 2007 M Profi Sport
Juraszek Wojtek 2010 M Profi Sport
Jurczyk Szymon 2006 M KS Beskidy
Jurgielska Kaja 2007 K KS Racing Kids
Jurgielska Paulina 2001 K KS Racing Kids
Jurowaty Franciszek 2008 M Miejski KS BABIA GÓRA
Juœśkiewicz Anna 2004 K Sikret Gliwice
Kaczmarek Marianna 2008 K Malta-Ski
Kalisz Michał 2003 M KS MMS Dendysski
Kaliszuk Antonina 2009 K KS MMS Dendysski
Kaliszuk Magdalena 2005 K KS MMS Dendysski
Kałuża Antoni 2010 M MKN Zryw
Kamińska Julia 2000 K Sikret Gliwice
Kamińska Natalia 2004 K Sikret Gliwice
Kamiński Maksymilian 2004 M SRS Czantoria Ustroń
Kanclerz Olga 2010 K MKN Zryw
Kania Antonina 2007 K SRS Czantoria Ustroń
Kasperska Zofia 2010 K KS Racing Kids
Kaszyńska Kinga 2005 K KS Racing Kids
Kawiorska Dominika 2005 K CSC Cracow Ski Club
Kawiorski Maksymilian 2008 M CSC Cracow Ski Club
Kazimierski Jan 2006 M KS Racing Kids
Kępińska Marta 2005 K SRS Czantoria Ustroń
Kleszczewski Jan 2003 M KS Live
Klęczek Katarzyna 2001 K MKN Zryw
Klęczek Maria 2001 K MKN Zryw
Kliś Martyna 1999 K KS Alpino
Kohut Natalia 2004 K SRS Czantoria Ustroń
Kolasa Aleksander 2010 M SRS Czantoria Ustroń
Kolka Agata 2000 K Sikret Gliwice
Komuniecka Aleksandra 2009 K KS MMS Dendysski
Konieczna Zofia 2009 K KS Live
Koper Maja 2005 K KS Racing Kids
Korczak Luiza 2006 K Team MB
Korczyk Franciszek 2008 M MKN Zryw
Kostka Zuzanna 2003 K SRS Czantoria Ustroń
Kowalczuk Jagoda 2004 K KS AS
Kowalik Jakub 2008 M UKS Brenna-Górki
Kozaczka Kajetan 2009 M MKN Zryw
Kozieł Aleksander 2010 M KS MMS Dendysski
Koźbiał Kasia 2008 K Żywiecki Klub Narciarski
Koźbiał Piotrek 2006 M Żywiecki Klub Narciarski
Krasnodębska Natalka 1999 K Miejski KS BABIA GÓRA
Krasnodębski Krzysztof 2001 M Miejski KS BABIA GÓRA
Krawiec Krzysztof 2003 M Sikret Gliwice
Kręcichwost Karolina 2009 K Żywiecki Klub Narciarski
Kręcichwost Krzyś 2006 M Żywiecki Klub Narciarski
Kręgiel Oliwia 2003 K KS Beskidy
Krężołek Łukasz 2009 M KS Live
Krosny Franciszek 2009 M KS Alpino
Krosny Tymoteusz 2010 M KS Alpino
Kruczek Karol 2008 M KS Beskidy
Kruczek Olga 1998 K KS Beskidy
Kruczek Weronika 2005 K KS Beskidy
Krzemień Jan 2003 M Sikret Gliwice
Kubas Kacper 2007 M Miejski KS BABIA GÓRA
Kubasiak Maciej 2004 M Miejski KS BABIA GÓRA
Kubasiak Marysia 1999 K Miejski KS BABIA GÓRA
Kublin Tymon 2006 M KS Beskidy
Kuczyńska Klaudia 2000 K Żywiecki Klub Narciarski
Kula Kamil 2008 M KS Live
Kulczyński Igor 2010 M Żywiecki Klub Narciarski
Kulig Jan 2004 M Profi Sport
Kupiński Wiktor 2009 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Kusińska Michalina 2007 K Sikret Gliwice
Kuszka Bartek 2006 M KS Racing Kids
Kuśnierz Hubert 2011 M KS Beskidy
Kuzaj Krystian 2007 M KS Beskidy
Kwapisz Antonina 2009 K VIS Sport
Kwapisz Jan 2007 M VIS Sport
Lasatowicz Emilia 2005 K VIS Sport
Lechowicz Mateusz 2009 M KS Alpino
Lelątko Aleksandra 2004 K Profi Sport
Lelątko Magda 2006 K Profi Sport
Lelątko Zuzanna 2006 K Profi Sport
Lenert Emilka 2005 K Żywiecki Klub Narciarski
Lipczyńska Klaudia 2003 K Sikret Gliwice
Lucka Karolina 2006 K KS Racing Kids
Lukas Pola 2010 K KS Beskidy
Łamacz Hania 2010 K SRS Czantoria Ustroń
Łapeta Dominika 2005 K Sikret Gliwice
Łapeta Wojciech 2003 M Sikret Gliwice
Łodziński Jan 2005 M Team MB
Łukowska Oliwia 2004 K KS Alpino
Łukowski Aleksander 2008 M KS Alpino
Macek Tomasz 2005 M KS Beskidy
Maciejewski Igor 2006 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Madej Zuzia 2004 K KS Beskidy
Maj Milena 2003 K KS Racing Kids
Małecka Maria 2000 K MKN Gliwice
Małecka Teresa 2006 K MKN Gliwice
Małecki Karol 2002 M MKN Gliwice
Mańko Mateusz 2007 M KS Beskidy
Marian Miłosz 2003 M KS Beskidy
Mazgaj Hanna 2007 K KS Beskidy
Mazgaj Ignacy 2004 M KS Beskidy
Mazur Ihler Kristina 2009 K KS AS
Meissner Dawid 2005 M SRS Czantoria Ustroń
Meres Karol 2009 M Żywiecki Klub Narciarski
Michalak Ada 2004 K Wielkopolski KS Poznań-Ski
Miklaszewski Szymon 2009 M Miejski KS BABIA GÓRA
Młynarczyk Jan 2006 M Sikret Gliwice
Mołek Marta 2003 K Team MB
Mosiej Maria 2005 K KS AS
Moskała Jakub 2010 M SRS Czantoria Ustroń
Moskała Laura 2005 K SRS Czantoria Ustroń
Mrózek Marcel 2009 M niezrzeszony
Musiał Paulina 2002 K KS Live
Musiał Tomasz 2006 M KS Beskidy
Mżyk Jakub 2011 M KS Beskidy
Nieboras Mateusz 1999 M KS Beskidy
Niewiadomy Kinga 2005 K KS Beskidy
Nikonowicz Wiktoria 2005 K Malta-Ski
Nowakowski Marcin 2004 M Sikret Gliwice
Nowakowski Wiktor 2005 M KS Beskidy
Nowińska Julia 2001 K KS AS
Nowodworska Julia 2003 K KS Racing Kids
Nowodworski Bartek 2004 M KS Racing Kids
Olesiak Martyna 2005 K VIS Sport
Olewski Bartosz 2006 M Malta-Ski
Olewski Jakub 2002 M Malta-Ski
Olszak Igor 2008 M SRS Czantoria Ustroń
Olszewska Zuzia 2006 K UKS Brenna-Górki
Orczyk Filip 2010 M Profi Sport
Ormaniec Tymoteusz 2010 M Żywiecki Klub Narciarski
Osak Joanna 2006 K KS Live
Osak Ola 2009 K KS Live
Ostrowski Michał 2008 M MKN Gliwice
Ostrowski Mikołaj 2006 M MKN Gliwice
Pabisz Kacper 2002 M Sikret Gliwice
Pajdowska Alicja 2000 K MKN Zryw
Panek Artur 2005 M MKN Zryw
Pankiewicz Julian 2011 M Żywiecki Klub Narciarski
Pasz Tytus 2008 M SRS Czantoria Ustroń
Pawlak Jan 2006 M VIS Sport
Pawlik Konrad 2007 M KS Live
Pęczek Aron 2010 M Miejski KS BABIA GÓRA
Piazza Agata 2005 K KS Beskidy
Piazza Antoni 2008 M KS Beskidy
Piazza Zofia 2002 K KS Beskidy
Piechowiak Zuzanna 2003 K Malta-Ski
Piekarska Julia 2000 K KS Beskidy
Pindel Maciej 2001 M KS AS
Piorkowski Alize 2007 K MKN Zryw
Piór Igor 2005 M UKS Brenna-Górki
Plaskura Hanna 2005 K Sikret Gliwice
Plaskura Wojciech 2008 M Sikret Gliwice
Plech Alicja 2003 K Sikret Gliwice
Pluta Aleksandra 1999 K KS Live
Pluta Jonathan 2005 M KS Beskidy
Pluta Maja 2006 K KS Beskidy
Pluta Szymon 2003 M KS Beskidy
Płonka Martyna 2003 K UKS Brenna-Górki
Płończak Jan 2006 M Malta-Ski
Pohl Oliwia 1999 K KS Live
Pokorny Weronika 2006 K SRS Czantoria Ustroń
Pokorny Wiktoria 2000 K SRS Czantoria Ustroń
Polak Hugo 2008 M SRS Czantoria Ustroń
Poloczek Paweł 2003 M SRS Czantoria Ustroń
Poncyliusz Łukasz 2008 M MKS Skrzyczne Szczyrk
Potrykowski Antek 2007 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Pruszowska Maja 2006 K KS Live
Pruszowska Zuzanna 2000 K KS Live
Przybyła Albert 2002 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Przybyła Wojciech 2010 M Team MB
Przybysz Mateusz 2005 M KS Alpino
Pszczoła Helena 2004 K KS Racing Kids
Rakszawski Alex 2009 M KS Racing Kids
Ramza Krzysztof 2004 M Profi Sport
Rezlewicz Wiktoria 2008 K Wielkopolski KS Poznań-Ski
Rihouet Rheaume 2004 M KS Beskidy
Rihuet Rhydian 2000 M KS Beskidy
Rogocz Sebastian 2008 M KS Racing Kids
Rojek Szymon 2007 M CSC Cracow Ski Club
Rojek Tomasz 2010 M CSC Cracow Ski Club
Romańska Jagoda 2009 K Wielkopolski KS Poznań-Ski
Romański Michał 2002 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Rudel Małgorzata 2003 K Sikret Gliwice
Rutowska Zuzanna 2004 K Malta-Ski
Rybarczyk Klara 2006 K Malta-Ski
Rybarczyk Pola 2008 K Malta-Ski
Rycak Jakub 2009 M MKN Zryw
Ryczko Nikodem 2010 M MKN Zryw
Rytwińska Hania 2009 K Żywiecki Klub Narciarski
Rytwiński Sebastian 2005 M Żywiecki Klub Narciarski
Rzepka Hanna 2000 K Sikret Gliwice
Sanetra Bartłomiej 2002 M MKS Skrzyczne Szczyrk
Saniternik Fabian 2002 M SRS Czantoria Ustroń
Saniternik Vanessa 2006 K SRS Czantoria Ustroń
Sapek Alex 2006 M Sikret Gliwice
Sapek Mikołaj 2003 M Sikret Gliwice
Sarlej Joanna 2003 K Miejski KS BABIA GÓRA
Sawicka Aniela 2001 K KS MMS Dendysski
Sawicka Antonina 2003 K KS MMS Dendysski
Sawicka Helena 2007 K KS MMS Dendysski
Sawicka Sabina 2003 K KS Live
Schiele Maciej 2004 M KS Live
Schleifer Zuzanna 2002 K Żywiecki Klub Narciarski
Schultz Clara 2002 K Sikret Gliwice
Seredyńska Anna 2006 K MKN Zryw
Seredyńska Olga 2009 K MKN Zryw
Setla Sebastian 2006 M KS Beskidy
Sędłak Anna 2005 K KS Beskidy
Sędłak Zofia 2009 K KS Beskidy
Siekierczak Antoni 2004 M Malta-Ski
Siomkajło Jan 2004 M Sikret Gliwice
Siut Maciej 2006 M Sikret Gliwice
Siwek Dominik 2010 M MKN Gliwice
Skała Adam 2008 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Skiba Jakub 2002 M KS MMS Dendysski
Skorupka Maja 2007 K Żywiecki Klub Narciarski
Skraba Maciej 2006 M CSC Cracow Ski Club
Skupniewicz Filip 2011 M KS Racing Kids
Skupniewicz Igor 2008 M KS Racing Kids
Smolik Adam 1997 M KS Live
Smolnik Hanna 2002 K Profi Sport
Sobolewska Natalia 2003 K Żywiecki Klub Narciarski
Sobolewski Michał 2009 M Żywiecki Klub Narciarski
Sołek Kaja 1999 K Żywiecki Klub Narciarski
Sołtyńska Amelia 2007 K Malta-Ski
Sołtyński Bartosz 2004 M Malta-Ski
Sroka Michał 2006 M KS AS
Sroka Tomasz 2010 M KS AS
Stanaszek Julia 2008 K Miejski KS BABIA GÓRA
Stanaszek Marysia 1999 K Miejski KS BABIA GÓRA
Stanaszek Weronika 2004 K Miejski KS BABIA GÓRA
Stefanek Maja 2009 K KS Racing Kids
Stefaniak Bartosz 2011 M Malta-Ski
Stelmach Filip 2011 M Sikret Gliwice
Stelmach Zuzanna 2004 K Sikret Gliwice
Stęplowski Wojciech 2006 M Malta-Ski
Stojanik Konrad 2010 M KS AS
Strączek Maciej 2008 M KS Racing Kids
Strączek Zuzanna 2002 K KS Racing Kids
Strzelecka Aniela 2009 K KS AS
Studencka Zuzia 2005 K Żywiecki Klub Narciarski
Studencki Mateusz 2004 M Żywiecki Klub Narciarski
Styrna Jakub 2004 M MKS Skrzyczne Szczyrk
Styrna Michał 2007 M MKS Skrzyczne Szczyrk
Surdy Bartłomiej 2010 M KS AS
Synowiec Kacper 2007 M MKN Gliwice
Synowiec Łukasz 2000 M MKN Gliwice
Sypień Wiktor 2009 M KS AS
Szafarz Aleksander 2009 M Sikret Gliwice
Szafarz Hania 2007 K Żywiecki Klub Narciarski
Szafarz Maksymilian 2007 M Sikret Gliwice
Szafarz Marysia 2010 K Żywiecki Klub Narciarski
Szafer Zofia 2002 K KS Racing Kids
Szatan Maria 2000 K KS MMS Dendysski
Szczerbik Szymon 2000 M Sikret Gliwice
Szczęsny Hubert 2008 M KS Beskidy
Szczotka Hubert 2005 M MKN Zryw
Szczotka Virginia 2004 K MKN Zryw
Szeląg Szymon 2003 M KS Racing Kids
Szewczyk Maria 2008 K VIS Sport
Szewczyk Mikołaj 2010 M VIS Sport
Szklarek Ewa 2002 K KS Beskidy
Szmit Kacper 2007 M Żywiecki Klub Narciarski
Szostak Radosław 2004 M MKN Zryw
Szrubarczyk Jakub 2006 M KS Live
Sztefek Paweł 2006 M SRS Czantoria Ustroń
Sztejnwald Aleksandra 2002 K Sikret Gliwice
Sztejnwald Maksymilian 2006 M Sikret Gliwice
Szydło Aleksandra 1999 K Sikret Gliwice
Szydło Jakub 2006 M Sikret Gliwice
Szydło Marta 2002 K Sikret Gliwice
Szymkowski Jakub 2007 M KS Beskidy
Szymusiak Antoni 2005 M Sikret Gliwice
Szymusiak Jakub 2001 M Sikret Gliwice
Ścierski Paweł 2003 M KS Racing Kids
Śliwka Emilia 2008 K SRS Czantoria Ustroń
Śliwka Mikołaj 2006 M SRS Czantoria Ustroń
Ślosarczyk Jan 2005 M KS Live
Tatara Łukasz 2000 M Miejski KS BABIA GÓRA
Tatara Małgorzata 2003 K Miejski KS BABIA GÓRA
Tatarynowicz Filip 2003 M KS Beskidy
Tatarynowicz Mateusz 2003 M KS Beskidy
Telec Aleksander 2009 M KS Live
Telec Alicja 2011 K KS Live
Tomala Jakub 2008 M UKS Brenna-Górki
Tomala Kajetan 2004 M UKS Brenna-Górki
Tomankiewicz Natalia 2006 K MKS Skrzyczne Szczyrk
Trzebuniak Antek 2005 M Miejski KS BABIA GÓRA
Tulibacka Dominika 2002 K Sikret Gliwice
Turkel Rozalia 2006 K Wielkopolski KS Poznań-Ski
Tusiewicz Mikołaj 2007 M Żywiecki Klub Narciarski
Uman-ntuk Victor 2003 M Sikret Gliwice
Urban Maria 2002 K KS Racing Kids
Urbaniec Karolina 2009 K niezrzeszony
Urbański Sali 2006 M ASR Centrum
Viscardi Antoni 2003 M KS Racing Kids
Wachowska Laura 2003 K MKN Zryw
Wachowski Konrad 2001 M MKN Zryw
Walczak Kacper 2001 M Team MB
Walczak Maciej 2007 M KS Racing Kids
Walczak Małgorzata 2002 K KS Racing Kids
Walczak Zuzanna 2006 K KS Racing Kids
Walicka Gabriela 2004 K Wielkopolski KS Poznań-Ski
Walicki Hubert 2008 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Walke Marta 2006 K Sikret Gliwice
Walke Paweł 2007 M Sikret Gliwice
Wandzel Bartosz 2006 M Żywiecki Klub Narciarski
Wandzel Dominik 2008 M Żywiecki Klub Narciarski
Wapiennik Blanka 2008 K KS Racing Kids
Warkocz Agata 2002 K KS Racing Kids
Warzecha Amelia 2005 K KS AS
Warzecha Justyna 2004 K SRS Czantoria Ustroń
Warzecha Róża 2001 K KS AS
Wawak Bartłomiej 2001 M KS Beskidy
Wawak Wojciech 2004 M KS Beskidy
Wawrzkiewicz Maciej 2011 M KS Racing Kids
Widz Julia 2007 K MKN Zryw
Wieczorek Bartłomiej 2007 M Sikret Gliwice
Wieczorek Filip 2001 M Sikret Gliwice
Wieczorek Hubert 2010 M MKS Skrzyczne Szczyrk
Wieczorek Kacper 2002 M KS Racing Kids
Wieczorek Maja 2008 K MKS Skrzyczne Szczyrk
Wieczorek Wiktoria 2006 K KS Beskidy
Więcławski Franciszek 2009 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Wilczek Patryk 2005 M KS AS
Wilkosz Szymon 2010 M CSC Cracow Ski Club
Wilkosz Tomasz 2006 M CSC Cracow Ski Club
Wiśniewski Adrian 2005 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Wites Zuzanna 2003 K KS Racing Kids
Wize Jan 2004 M Malta-Ski
Wize Zofia 2002 K Malta-Ski
Włodarczyk Justyna 2007 K Miejski KS BABIA GÓRA
Wojciech Aleksander 2003 M SRS Czantoria Ustroń
Wojciech Kamila 2007 K SRS Czantoria Ustroń
Wojciechowski Kajetan 2002 M KS Live
Wojtasiński Konrad 2005 M MKN Zryw
Wolany Kacper 2008 M KS Racing Kids
Woźniczka Maja 2005 K KS Beskidy
Wróblewski Mateusz 2003 M Sikret Gliwice
Wykrota Filip 2012 M KS Racing Kids
Wyrwas Nadia 2010 K KS Live
Wysocka Aleksandra 2008 K KS Beskidy
Wysocki Piotra 2006 M Wielkopolski KS Poznań-Ski
Zajączkowska Emilia 2007 K KS Beskidy
Zaręba Marta 2007 K MKN Zryw
Zarudzka Agata 2007 K Sikret Gliwice
Zarudzka Maja 2003 K Sikret Gliwice
Zawada Barbara 2008 K KS SŁOWIK-SKI
Zawada Karol 2007 M Żywiecki Klub Narciarski
Zawada Patrycja 2004 K KS SŁOWIK-SKI
Zawadka Natan 2010 M KS Live
Zennegg Wojciech 2005 M KS AS
Zięba Agnieszka 1998 K KS AS
Zięba Weronika 2002 K KS AS
Zyguła Julia 2006 K KS Alpino
Zyzański Patryk 2006 M Miejski KS BABIA GÓRA
Żak Stanisław 2008 M MKN Zryw
Żółtek Emilia 2003 K niezrzeszony
Żurek Hanna 2004 K KS Racing Kids
Żyłka Milena 2010 K UKS Brenna-Górki
Żyski Hubert 2007 M Wielkopolski KS Poznań-Ski